Ottelun yhteenveto
DatastammeLopputulos: Karlsruher SC 2 – 1 1. FC Heidenheim.
| Tilasto | Karlsruher SC | 1. FC Heidenheim |
|---|---|---|
| 5 viim. |
Koottu automaattisesti ScanOddsin tiedoista: sarjataulukko ja viimeisimmät tulokset.
Lopputulos: Karlsruher SC 2 – 1 1. FC Heidenheim.
| Tilasto | Karlsruher SC | 1. FC Heidenheim |
|---|---|---|
| 5 viim. |
Koottu automaattisesti ScanOddsin tiedoista: sarjataulukko ja viimeisimmät tulokset.
Pallonhallinta: Karlsruher SC 45 %, 1. FC Heidenheim 55 %
Odotetut maalit: Karlsruher SC 1,50, 1. FC Heidenheim 1,26
Laukaukset: Karlsruher SC 13, 1. FC Heidenheim 18
Laukaukset maalia kohti: Karlsruher SC 9, 1. FC Heidenheim 7
Kulmapotkut: Karlsruher SC 4, 1. FC Heidenheim 6
Syötöt: Karlsruher SC 355, 1. FC Heidenheim 423
Maalivahtipeli
Torjunnat: Karlsruher SC 5, 1. FC Heidenheim 7
Kurinalaisuus
Rikkeet: Karlsruher SC 8, 1. FC Heidenheim 13
Paitsiot: Karlsruher SC 2, 1. FC Heidenheim 2
Keltaiset kortit: Karlsruher SC 2, 1. FC Heidenheim 2
Punaiset kortit: Karlsruher SC 0, 1. FC Heidenheim 0
Käyttämättömät vaihtopelaajat
| Pelaaja | Min | Arv. | M | S | Lauk. | Kohti | xG | Syöt. | Syöt. % | Avs. | Takl. | Katk. | Kaks. | Torj. | KK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Karlsruher SC | |||||||||||||||
| 1H. Bernat | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 39 | 49 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 |
| 24S. Trémoulet | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 33 | 76 % | 0 | 3 | 0 | 12 | 0 | 0 |
| 22C. Kobald | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,04 | 44 | 64 % | 0 | 4 | 2 | 8 | 0 | 0 |
| 15Paul Scholl | 90 | 7,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 29 | 86 % | 0 | 1 | 3 | 8 | 0 | 0 |
| 3D. Ofli | 59 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,27 | 19 | 84 % | 0 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 7K. Wiethaup | 67 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 34 | 82 % | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 10M. Wanitzek | 90 | 8,5 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0,20 | 54 | 74 % | 3 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 6S. Väänänen | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 32 | 84 % | 0 | 4 | 1 | 4 | 0 | 1 |
| 36Rafael Pinto Pedrosa | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 17 | 65 % | 0 | 5 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 13S. Fukuda | 89 | 6,8 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0,50 | 13 | 77 % | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 23T. Civeja | 90 | 7,5 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0,35 | 30 | 70 % | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 33V. Bergh | 31 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,06 | 4 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 27J. D. Meyer | 1 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11N. Eichinger | 23 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,06 | 7 | 100 % | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 1. FC Heidenheim | |||||||||||||||
| 33T. Dähne | 90 | 7,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 40 | 90 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 |
| 27M. Heule | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,04 | 46 | 63 % | 2 | 6 | 2 | 12 | 0 | 0 |
| 19J. Föhrenbach | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 52 | 85 % | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 6P. Mainka | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,03 | 56 | 86 % | 0 | 3 | 3 | 8 | 0 | 0 |
| 22O. Mhamdi | 67 | 6,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,08 | 40 | 80 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10C. Conteh | 45 | 6,1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,03 | 16 | 69 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 8P. Hennrich | 45 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 11 | 82 % | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 3J. Schöppner | 68 | 6,1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 35 | 71 % | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 24M. Costly | 79 | 6,3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,11 | 19 | 63 % | 3 | 2 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 29M. Kaufmann | 90 | 5,9 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0,58 | 20 | 45 % | 1 | 1 | 0 | 9 | 0 | 1 |
| 11B. Zivzivadze | 90 | 6,5 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0,09 | 28 | 79 % | 3 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 18A. Vogt | 45 | 7,7 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0,22 | 4 | 100 % | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 4T. Siersleben | 22 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 13 | 85 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 23L. Paqarada | 11 | 6,4 | 0 | 1 | 0 | 0 | – | 14 | 86 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17M. Honsak | 45 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,06 | 16 | 81 % | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 2M. Busch | 23 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 13 | 62 % | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 |
Ei aiempia kohtaamisia tiedoissamme.
Vire