Ottelun yhteenveto
DatastammeLopputulos: VfL Bochum 1 – 1 VfL Wolfsburg.
| Tilasto | VfL Bochum | VfL Wolfsburg |
|---|---|---|
| 5 viim. |
Koottu automaattisesti ScanOddsin tiedoista: sarjataulukko ja viimeisimmät tulokset.
Lopputulos: VfL Bochum 1 – 1 VfL Wolfsburg.
| Tilasto | VfL Bochum | VfL Wolfsburg |
|---|---|---|
| 5 viim. |
Koottu automaattisesti ScanOddsin tiedoista: sarjataulukko ja viimeisimmät tulokset.
Pallonhallinta: VfL Bochum 37 %, VfL Wolfsburg 63 %
Odotetut maalit: VfL Bochum 1,55, VfL Wolfsburg 0,76
Laukaukset: VfL Bochum 19, VfL Wolfsburg 14
Laukaukset maalia kohti: VfL Bochum 5, VfL Wolfsburg 5
Kulmapotkut: VfL Bochum 5, VfL Wolfsburg 7
Syötöt: VfL Bochum 336, VfL Wolfsburg 576
Maalivahtipeli
Torjunnat: VfL Bochum 4, VfL Wolfsburg 4
Kurinalaisuus
Rikkeet: VfL Bochum 19, VfL Wolfsburg 9
Paitsiot: VfL Bochum 6, VfL Wolfsburg 1
Keltaiset kortit: VfL Bochum 0, VfL Wolfsburg 2
Punaiset kortit: VfL Bochum 0, VfL Wolfsburg 0
Käyttämättömät vaihtopelaajat
| Pelaaja | Min | Arv. | M | S | Lauk. | Kohti | xG | Syöt. | Syöt. % | Avs. | Takl. | Katk. | Kaks. | Torj. | KK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VfL Bochum | |||||||||||||||
| 1T. Horn | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 30 | 53 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| 32M. Wittek | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 31 | 87 % | 1 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 5K. Mets | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 60 | 82 % | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| 15M. Steinwender | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 46 | 83 % | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2S. Klaiber | 89 | 7,4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,28 | 20 | 90 % | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 34T. Meyer | 90 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 23 | 74 % | 1 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 24M. Pannewig | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0,28 | 33 | 82 % | 1 | 6 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 17G. Holtmann | 83 | 6,2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0,22 | 20 | 65 % | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 10B. Taz | 73 | 6,5 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0,63 | 21 | 67 % | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 23K. Miyoshi | 73 | 6,7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,07 | 19 | 63 % | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 33P. Hofmann | 83 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,01 | 18 | 56 % | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 19D. Hanslik | 7 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 4 | 50 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 4Y. Karademir | 1 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7C. Rasmussen | 17 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 5 | 40 % | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29M. Ouro-Tagba | 7 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 14J. Steuckers | 17 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,06 | 6 | 33 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| VfL Wolfsburg | |||||||||||||||
| 1T. Wellenreuther | 90 | 8,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 41 | 90 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 |
| 21J. Mæhle | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0,08 | 58 | 93 % | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 33Cleiton | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 90 | 93 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 6H. Wahl | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,28 | 78 | 92 % | 0 | 2 | 4 | 5 | 0 | 0 |
| 26S. Kumbedi | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 57 | 79 % | 0 | 2 | 2 | 8 | 0 | 1 |
| 5Vinicius Souza | 43 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 8 | 75 % | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 31Y. Gerhardt | 66 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 34 | 88 % | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 11F. Reese | 90 | 7,9 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,04 | 37 | 86 % | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 20M. Damar | 88 | 7,4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0,11 | 60 | 83 % | 3 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 17A. Bernhardsson | 66 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,04 | 20 | 55 % | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 19R. Glatzel | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,07 | 20 | 65 % | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 7K. Shiogai | 2 | 7,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37E. Rexhbeçaj | 24 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 13 | 85 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 23A. Besio | 24 | 7,1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,09 | 8 | 88 % | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 27M. Arnold | 47 | 7,2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,06 | 51 | 90 % | 0 | 3 | 2 | 8 | 0 | 0 |
Ei aiempia kohtaamisia tiedoissamme.
Vire