Pregled utakmice
Iz naših podatakaKonačan rezultat: VfL Bochum 1 – 1 VfL Wolfsburg.
| Podatak | VfL Bochum | VfL Wolfsburg |
|---|---|---|
| Poslednjih 5 |
Automatski sastavljeno iz podataka ScanOdds: tabela i poslednji rezultati.
Konačan rezultat: VfL Bochum 1 – 1 VfL Wolfsburg.
| Podatak | VfL Bochum | VfL Wolfsburg |
|---|---|---|
| Poslednjih 5 |
Automatski sastavljeno iz podataka ScanOdds: tabela i poslednji rezultati.
Posed lopte: VfL Bochum 37%, VfL Wolfsburg 63%
Očekivani golovi: VfL Bochum 1,55, VfL Wolfsburg 0,76
Šutevi: VfL Bochum 19, VfL Wolfsburg 14
Šutevi u okvir gola: VfL Bochum 5, VfL Wolfsburg 5
Korneri: VfL Bochum 5, VfL Wolfsburg 7
Dodavanja: VfL Bochum 336, VfL Wolfsburg 576
Golmani
Odbrane: VfL Bochum 4, VfL Wolfsburg 4
Disciplina
Prekršaji: VfL Bochum 19, VfL Wolfsburg 9
Ofsajdi: VfL Bochum 6, VfL Wolfsburg 1
Žuti kartoni: VfL Bochum 0, VfL Wolfsburg 2
Crveni kartoni: VfL Bochum 0, VfL Wolfsburg 0
| Igrač | Min | Ocena | G | A | Šut. | U okvir | xG | Pas. | Pas. % | Klj. p. | Odb. | Presr. | Duel. | Odbr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| VfL Bochum | |||||||||||||||
| 1T. Horn | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 30 | 53% | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 |
| 32M. Wittek | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 31 | 87% | 1 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 5K. Mets | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 60 | 82% | 1 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| 15M. Steinwender | 90 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 46 | 83% | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 2S. Klaiber | 89 | 7,4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,28 | 20 | 90% | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| 34T. Meyer | 90 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 23 | 74% | 1 | 3 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 24M. Pannewig | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0,28 | 33 | 82% | 1 | 6 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| 17G. Holtmann | 83 | 6,2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0,22 | 20 | 65% | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 10B. Taz | 73 | 6,5 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0,63 | 21 | 67% | 3 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 23K. Miyoshi | 73 | 6,7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0,07 | 19 | 63% | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 33P. Hofmann | 83 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,01 | 18 | 56% | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 19D. Hanslik | 7 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 4 | 50% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 4Y. Karademir | 1 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 7C. Rasmussen | 17 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 5 | 40% | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 29M. Ouro-Tagba | 7 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| 14J. Steuckers | 17 | 6,6 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,06 | 6 | 33% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| VfL Wolfsburg | |||||||||||||||
| 1T. Wellenreuther | 90 | 8,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 41 | 90% | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 |
| 21J. Mæhle | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0,08 | 58 | 93% | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| 33Cleiton | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 90 | 93% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 6H. Wahl | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,28 | 78 | 92% | 0 | 2 | 4 | 5 | 0 | 0 |
| 26S. Kumbedi | 90 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 57 | 79% | 0 | 2 | 2 | 8 | 0 | 1 |
| 5Vinicius Souza | 43 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 8 | 75% | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 31Y. Gerhardt | 66 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 34 | 88% | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 11F. Reese | 90 | 7,9 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0,04 | 37 | 86% | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 20M. Damar | 88 | 7,4 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0,11 | 60 | 83% | 3 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 17A. Bernhardsson | 66 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0,04 | 20 | 55% | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 19R. Glatzel | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,07 | 20 | 65% | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 |
| 7K. Shiogai | 2 | 7,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 1 | 100% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 37E. Rexhbeçaj | 24 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | – | 13 | 85% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 |
| 23A. Besio | 24 | 7,1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0,09 | 8 | 88% | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 27M. Arnold | 47 | 7,2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0,06 | 51 | 90% | 0 | 3 | 2 | 8 | 0 | 0 |
U našoj bazi nema ranijih duela.
Forma