Pregled utakmice
Iz naših podatakaKonačan rezultat: FC St. Pauli 1 – 0 VfL Wolfsburg.
| Podatak | FC St. Pauli | VfL Wolfsburg |
|---|---|---|
| Poslednjih 5 |
Automatski sastavljeno iz podataka ScanOdds: tabela i poslednji rezultati.
Konačan rezultat: FC St. Pauli 1 – 0 VfL Wolfsburg.
| Podatak | FC St. Pauli | VfL Wolfsburg |
|---|---|---|
| Poslednjih 5 |
Automatski sastavljeno iz podataka ScanOdds: tabela i poslednji rezultati.
Posed lopte: FC St. Pauli 40%, VfL Wolfsburg 60%
Očekivani golovi: FC St. Pauli 0,93, VfL Wolfsburg 0,54
Šutevi: FC St. Pauli 18, VfL Wolfsburg 10
Šutevi u okvir gola: FC St. Pauli 4, VfL Wolfsburg 2
Korneri: FC St. Pauli 10, VfL Wolfsburg 4
Dodavanja: FC St. Pauli 327, VfL Wolfsburg 509
Golmani
Odbrane: FC St. Pauli 2, VfL Wolfsburg 3
Disciplina
Prekršaji: FC St. Pauli 12, VfL Wolfsburg 8
Ofsajdi: FC St. Pauli 6, VfL Wolfsburg 0
Žuti kartoni: FC St. Pauli 2, VfL Wolfsburg 2
Crveni kartoni: FC St. Pauli 0, VfL Wolfsburg 0
| Igrač | Min | Ocena | G | Šut. | U okvir | xG | Pas. | Pas. % | Klj. p. | Odb. | Presr. | Duel. | Odbr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| FC St. Pauli | ||||||||||||||
| 1B. Voll | 90 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | – | 22 | 59% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| 21L. Ritzka | 67 | 6,0 | 0 | 1 | 0 | 0,17 | 40 | 85% | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | 1 |
| 8E. Smith | 90 | 6,9 | 0 | 1 | 1 | 0,02 | 42 | 86% | 1 | 5 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| 4D. Nemeth | 90 | 7,0 | 0 | 0 | 0 | – | 37 | 95% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 23L. Oppie | 90 | 6,3 | 0 | 3 | 0 | 0,07 | 29 | 83% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 20M. Rasmussen | 90 | 6,7 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 33 | 82% | 3 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| 16J. Fujita | 90 | 8,1 | 1 | 2 | 1 | 0,10 | 35 | 71% | 0 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 |
| 11A. Pyrka | 90 | 7,1 | 0 | 0 | 0 | – | 38 | 74% | 4 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 7Y. Niang | 70 | 6,3 | 0 | 2 | 0 | 0,16 | 10 | 90% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 24C. Metcalfe | 89 | 7,2 | 0 | 3 | 1 | 0,14 | 23 | 65% | 4 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| 9Abdoulie Ceesay | 89 | 6,4 | 0 | 3 | 1 | 0,24 | 11 | 73% | 0 | 1 | 1 | 7 | 0 | 1 |
| 22Samuel Klein | 1 | – | 0 | 1 | 0 | 0,01 | 1 | 0% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 19M. Kaars | 20 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | – | 3 | 100% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 18T. Hara | 1 | – | 0 | 0 | 0 | – | 0 | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 25A. Dźwigała | 23 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | – | 10 | 90% | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| VfL Wolfsburg | ||||||||||||||
| 30J. Zieliński | 90 | 7,3 | 0 | 0 | 0 | – | 38 | 95% | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 |
| 21J. Mæhle | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | – | 69 | 88% | 0 | 3 | 2 | 4 | 0 | 1 |
| 33Cleiton | 65 | 6,8 | 0 | 1 | 0 | 0,04 | 74 | 92% | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 |
| 6H. Wahl | 90 | 6,9 | 0 | 1 | 0 | 0,02 | 67 | 97% | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 2K. Fischer | 90 | 6,2 | 0 | 1 | 0 | 0,06 | 45 | 87% | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 32M. Svanberg | 74 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | – | 27 | 89% | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 5Vinicius Souza | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | – | 62 | 84% | 0 | 4 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 20M. Damar | 65 | 5,9 | 0 | 1 | 0 | 0,03 | 35 | 80% | 2 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 11F. Reese | 90 | 6,5 | 0 | 5 | 2 | 0,32 | 22 | 64% | 0 | 2 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 7K. Shiogai | 74 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | – | 8 | 75% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 17A. Bernhardsson | 82 | 6,4 | 0 | 1 | 0 | 0,07 | 14 | 86% | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 18J. Adjetey | 25 | 6,6 | 0 | 1 | 0 | – | 15 | 93% | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| 27M. Arnold | 16 | 5,9 | 0 | 0 | 0 | – | 16 | 88% | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 23A. Besio | 8 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | – | 6 | 100% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 8Bence Dárdai | 25 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | – | 9 | 78% | 0 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 31Y. Gerhardt | 16 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | – | 7 | 86% | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
U našoj bazi nema ranijih duela.
Forma