CS Dinamo București – SCM Râmnicu Vâlcea: kertoimet ja ennuste, maanantai 9.11.2026 klo 17.00
CS Dinamo București – SCM Râmnicu Vâlcea,ma 9.11.17.00
Kuka voittaa · kertoimien perusteella8 vedonlyöntiyhtiötä
- 20 % CS Dinamo București
- 27 % Tasapeli
- 53 % SCM Râmnicu Vâlcea
Kerroinvertailu
Ottelun lopputulos: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | XX · Tasapeli | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin8 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 % | 4,50 | 3,40 | 1,73 | 91,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 1,64 | 2,12 | 92,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Molemmat joukkueet tekevät maalin: keskikertoimet| Vetokohde | KylläKyllä | EiEi | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,59 | 2,20 | 92,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Tasapeli ei vetoa: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin6 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 3,20 | 1,27 | 91,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,75: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,80 | 1,89 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Ottelun lopputulos · 1. puoliaika
Ottelun lopputulos · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | XX · Tasapeli | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,8 % | 4,25 | 2,35 | 2,27 | 90,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Ottelun lopputulos · 2. puoliaika
Ottelun lopputulos · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | XX · Tasapeli | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91 % | 4,15 | 2,67 | 2,07 | 91 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kaksoismahdollisuus
Kaksoismahdollisuus: keskikertoimet| Vetokohde | 1X1X · Kotivoitto tai tasapeli | 1212 · Koti- tai vierasvoitto | X2X2 · Tasapeli tai vierasvoitto | Palautus |
|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,5 % | 1,95 | 1,26 | 1,17 | 92,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 0,5
Yli/Alle 0,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,3 % | 1,02 | 11,0 | 93,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,5
Yli/Alle 1,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,18 | 4,20 | 92,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,75
Yli/Alle 1,75: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,3 % | 1,20 | 3,65 | 90,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2
Yli/Alle 2: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,3 % | 1,25 | 3,22 | 90,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,25
Yli/Alle 2,25: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 1,44 | 2,48 | 91,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,75
Yli/Alle 2,75: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 % | 1,79 | 1,91 | 92,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3
Yli/Alle 3: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 2,02 | 1,69 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,25
Yli/Alle 3,25: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,8 % | 2,26 | 1,54 | 91,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,5
Yli/Alle 3,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin5 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 2,50 | 1,47 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,75
Yli/Alle 3,75: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 91,2 % | 2,90 | 1,33 | 91,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 4,5
Yli/Alle 4,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 4,45 | 1,16 | 92 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 5,5
Yli/Alle 5,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93 % | 8,10 | 1,05 | 93 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 6,5
Yli/Alle 6,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,3 % | 17,0 | 1,01 | 95,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,30 | 3,15 | 92 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,4 % | 2,42 | 1,49 | 92,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 2,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 5,45 | 1,11 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika
Yli/Alle 3,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,1 % | 14,0 | 1,02 | 95,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,16 | 4,45 | 92 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,80 | 1,88 | 92 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 3,45 | 1,26 | 92,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 3,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,7 % | 7,40 | 1,06 | 92,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 4,5 · 2. puoliaika
Yli/Alle 4,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 0,5
Kotijoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 1,40 | 2,70 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 1,5
Kotijoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 2,95 | 1,34 | 92,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 2,5
Kotijoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,6 % | 7,30 | 1,06 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kotijoukkue yli/alle 3,5
Kotijoukkue yli/alle 3,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 96,4 % | 21,0 | 1,01 | 96,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 0,5
Vierasjoukkue yli/alle 0,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,11 | 5,40 | 92,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 1,5
Vierasjoukkue yli/alle 1,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 1,64 | 2,10 | 92,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 2,5
Vierasjoukkue yli/alle 2,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,1 % | 3,00 | 1,33 | 92,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 3,5
Vierasjoukkue yli/alle 3,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,9 % | 6,30 | 1,09 | 92,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Vierasjoukkue yli/alle 4,5
Vierasjoukkue yli/alle 4,5: keskikertoimet| Vetokohde | YliYli | AlleAlle | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,1 % | 14,0 | 1,02 | 95,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5
Aasialainen tasoitus −1,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93 % | 8,80 | 1,04 | 93 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5
Aasialainen tasoitus −0,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,2 % | 4,35 | 1,17 | 92,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,25
Aasialainen tasoitus −0,25: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,2 % | 3,65 | 1,18 | 89,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,25
Aasialainen tasoitus +0,25: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 % | 2,38 | 1,47 | 90,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5
Aasialainen tasoitus +0,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 2,02 | 1,70 | 92,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1
Aasialainen tasoitus +1: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 1,56 | 2,20 | 91,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,25
Aasialainen tasoitus +1,25: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 90,6 % | 1,43 | 2,47 | 90,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,5
Aasialainen tasoitus +1,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92 % | 1,37 | 2,80 | 92 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,75
Aasialainen tasoitus +1,75: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 89,8 % | 1,24 | 3,25 | 89,8 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +2,5
Aasialainen tasoitus +2,5: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,3 % | 1,12 | 5,25 | 92,3 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika
Aasialainen tasoitus −1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,7 % | 13,0 | 1,01 | 93,7 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika
Aasialainen tasoitus −0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,1 % | 4,00 | 1,18 | 91,1 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika
Aasialainen tasoitus +0,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika
Aasialainen tasoitus +1,5 · 1. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,5 % | 1,10 | 5,45 | 91,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus −1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 10,0 | 1,02 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus −0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,2 % | 3,90 | 1,19 | 91,2 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus +0,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91 % | 1,67 | 2,00 | 91 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus +1,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 1,16 | 4,30 | 91,4 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Aasialainen tasoitus +2,5 · 2. puoliaika
Aasialainen tasoitus +2,5 · 2. puoliaika: keskikertoimet| Vetokohde | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Palautus |
|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 92,6 % | 1,02 | 10,0 | 92,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Oikea lopputulos
Oikea lopputulos: keskikertoimet| Vetokohde | 0-00-0 | 0-10-1 | 0-20-2 | 0-30-3 | 0-40-4 | 0-50-5 | 0-60-6 | 0-70-7 | 1-01-0 | 1-11-1 | 1-21-2 | 1-31-3 | 1-41-4 | 1-51-5 | 1-61-6 | 1-71-7 | 2-02-0 | 2-12-1 | 2-22-2 | 2-32-3 | 2-42-4 | 2-52-5 | 2-62-6 | 2-72-7 | 3-03-0 | 3-13-1 | 3-23-2 | 3-33-3 | 3-43-4 | 3-53-5 | 3-63-6 | 3-73-7 | 4-04-0 | 4-14-1 | 4-24-2 | 4-34-3 | 4-44-4 | 4-54-5 | 4-64-6 | 5-05-0 | 5-15-1 | 5-25-2 | 5-35-3 | 5-45-4 | 5-55-5 | 6-06-0 | 6-16-1 | 6-26-2 | 6-36-3 | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 63,5 % | 11,0 | 7,70 | 8,00 | 12,0 | 26,0 | 65,0 | 125,0 | 175,0 | 15,0 | 6,00 | 7,20 | 11,0 | 23,0 | 55,0 | 125,0 | 175,0 | 25,0 | 14,0 | 9,90 | 19,0 | 39,0 | 85,0 | 150,0 | 200,0 | 60,0 | 35,0 | 37,0 | 40,0 | 85,0 | 150,0 | 200,0 | 225,0 | 125,0 | 90,0 | 100,0 | 125,0 | 150,0 | 200,0 | 225,0 | 200,0 | 175,0 | 175,0 | 200,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 63,5 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Puoliaika/lopputulos
Puoliaika/lopputulos: keskikertoimet| Vetokohde | 1/11/1 · Koti/Koti | 1/X1/X · Koti/Tasapeli | 1/21/2 · Koti/Vieras | X/1X/1 · Tasapeli/Koti | X/XX/X · Tasapeli/Tasapeli | X/2X/2 · Tasapeli/Vieras | 2/12/1 · Vieras/Koti | 2/X2/X · Vieras/Tasapeli | 2/22/2 · Vieras/Vieras | Palautus |
|---|
| Keskikerroin3 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 79,6 % | 6,60 | 13,0 | 20,0 | 9,20 | 5,60 | 4,65 | 45,0 | 12,0 | 2,70 | 79,6 % |
|---|
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kerroinmuutokset · 1X2
Kertoimien avautumisesta · 8 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.
- CS Dinamo București4,62 → 4,50−2,7 %
- Tasapeli3,40 → 3,40Ennallaan
- SCM Râmnicu Vâlcea1,73 → 1,73+0,3 %
Ennakkoyhteenveto
DatastammeKertoimien mukaan suosikki on SCM Râmnicu Vâlcea: voiton todennäköisyys 53 %. Tasapeli: 27 %.
Koottu automaattisesti ScanOddsin tiedoista: sarjataulukko, viimeisimmät tulokset ja keskikertoimet (8 vedonlyöntiyhtiötä).
Ottelun tiedot
- Alkamisaika
- ma 9.11. · 17.00
Keskinäiset ottelut
Ei aiempia kohtaamisia tiedoissamme.