CS Dinamo București – SCM Râmnicu Vâlcea: kurzy a tipy, pondělí 9. 11. 2026 16:00
CS Dinamo București – SCM Râmnicu Vâlcea,po 9. 11.16:00
Kdo vyhraje · podle kurzů7 sázkových kanceláří
- 20 % CS Dinamo București
- 27 % Remíza
- 53 % SCM Râmnicu Vâlcea
Srovnání kurzů
Výsledek zápasu: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | XX · Remíza | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 % | 4,50 | 3,40 | 1,73 | 91,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 1,64 | 2,12 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól: průměrné kurzy| Typ sázky | AnoAno | NeNe | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 1,59 | 2,20 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 % | 3,20 | 1,27 | 91,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,75: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,80 | 1,89 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 1. poločas
Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | XX · Remíza | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 % | 4,25 | 2,35 | 2,27 | 90,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 2. poločas
Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | XX · Remíza | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 % | 4,15 | 2,67 | 2,07 | 91 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance
Dvojitá šance: průměrné kurzy| Typ sázky | 1X1X · Domácí nebo remíza | 1212 · Domácí nebo hosté | X2X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 1,95 | 1,26 | 1,17 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5
Více/méně 0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,3 % | 1,02 | 11,0 | 93,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5
Více/méně 1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,18 | 4,20 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,75
Více/méně 1,75: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,3 % | 1,20 | 3,65 | 90,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2
Více/méně 2: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,3 % | 1,25 | 3,22 | 90,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,25
Více/méně 2,25: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 % | 1,44 | 2,48 | 91,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,75
Více/méně 2,75: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,79 | 1,91 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3
Více/méně 3: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 2,02 | 1,69 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,25
Více/méně 3,25: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 2,26 | 1,54 | 91,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5
Více/méně 3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 2,50 | 1,47 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,75
Více/méně 3,75: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 2,90 | 1,33 | 91,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,5
Více/méně 4,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 4,45 | 1,16 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 5,5
Více/méně 5,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 8,10 | 1,05 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 6,5
Více/méně 6,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,3 % | 17,0 | 1,01 | 95,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5 · 1. poločas
Více/méně 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,30 | 3,15 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5 · 1. poločas
Více/méně 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 2,42 | 1,49 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5 · 1. poločas
Více/méně 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 5,45 | 1,11 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5 · 1. poločas
Více/méně 3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,1 % | 14,0 | 1,02 | 95,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5 · 2. poločas
Více/méně 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,16 | 4,45 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5 · 2. poločas
Více/méně 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,80 | 1,88 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5 · 2. poločas
Více/méně 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 3,45 | 1,26 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5 · 2. poločas
Více/méně 3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 7,40 | 1,06 | 92,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,5 · 2. poločas
Více/méně 4,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 0,5
Více/méně – domácí 0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 1,40 | 2,70 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 1,5
Více/méně – domácí 1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 2,95 | 1,34 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 2,5
Více/méně – domácí 2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 7,30 | 1,06 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 3,5
Více/méně – domácí 3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 96,4 % | 21,0 | 1,01 | 96,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 0,5
Více/méně – hosté 0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,11 | 5,40 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 1,5
Více/méně – hosté 1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,64 | 2,10 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 2,5
Více/méně – hosté 2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 3,00 | 1,33 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 3,5
Více/méně – hosté 3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 6,30 | 1,09 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 4,5
Více/méně – hosté 4,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,1 % | 14,0 | 1,02 | 95,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5
Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 8,80 | 1,04 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5
Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 4,35 | 1,17 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,25
Asijský handicap −0,25: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 % | 3,65 | 1,18 | 89,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,25
Asijský handicap +0,25: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 % | 2,38 | 1,47 | 90,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5
Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 2,02 | 1,70 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1
Asijský handicap +1: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 % | 1,56 | 2,20 | 91,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,25
Asijský handicap +1,25: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,6 % | 1,43 | 2,47 | 90,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5
Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,37 | 2,80 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,75
Asijský handicap +1,75: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,8 % | 1,24 | 3,25 | 89,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +2,5
Asijský handicap +2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 % | 1,12 | 5,25 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5 · 1. poločas
Asijský handicap −1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 % | 13,0 | 1,01 | 93,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5 · 1. poločas
Asijský handicap −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 % | 4,00 | 1,18 | 91,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5 · 1. poločas
Asijský handicap +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5 · 1. poločas
Asijský handicap +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 % | 1,10 | 5,45 | 91,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5 · 2. poločas
Asijský handicap −1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 10,0 | 1,02 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5 · 2. poločas
Asijský handicap −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 % | 3,90 | 1,19 | 91,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5 · 2. poločas
Asijský handicap +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 % | 1,67 | 2,00 | 91 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5 · 2. poločas
Asijský handicap +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 % | 1,16 | 4,30 | 91,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +2,5 · 2. poločas
Asijský handicap +2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 1,02 | 10,0 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Přesný výsledek
Přesný výsledek: průměrné kurzy| Typ sázky | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 0:50:5 | 0:60:6 | 0:70:7 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 1:51:5 | 1:61:6 | 1:71:7 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 2:52:5 | 2:62:6 | 2:72:7 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 3:53:5 | 3:63:6 | 3:73:7 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | 4:54:5 | 4:64:6 | 5:05:0 | 5:15:1 | 5:25:2 | 5:35:3 | 5:45:4 | 5:55:5 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 63,5 % | 11,0 | 7,70 | 8,00 | 12,0 | 26,0 | 65,0 | 125,0 | 175,0 | 15,0 | 6,00 | 7,20 | 11,0 | 23,0 | 55,0 | 125,0 | 175,0 | 25,0 | 14,0 | 9,90 | 19,0 | 39,0 | 85,0 | 150,0 | 200,0 | 60,0 | 35,0 | 37,0 | 40,0 | 85,0 | 150,0 | 200,0 | 225,0 | 125,0 | 90,0 | 100,0 | 125,0 | 150,0 | 200,0 | 225,0 | 200,0 | 175,0 | 175,0 | 200,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 63,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Poločas/konec zápasu
Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy| Typ sázky | 1/11/1 · Domácí/domácí | 1/X1/X · Domácí/remíza | 1/21/2 · Domácí/hosté | X/1X/1 · Remíza/domácí | X/XX/X · Remíza/remíza | X/2X/2 · Remíza/hosté | 2/12/1 · Hosté/domácí | 2/X2/X · Hosté/remíza | 2/22/2 · Hosté/hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 79,6 % | 6,60 | 13,0 | 20,0 | 9,20 | 5,60 | 4,65 | 45,0 | 12,0 | 2,70 | 79,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vývoj kurzů · 1X2
Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 7 sázkových kanceláří.
- CS Dinamo București4,62 → 4,50−2,7 %
- Remíza3,40 → 3,40Beze změny
- SCM Râmnicu Vâlcea1,73 → 1,73Beze změny
Shrnutí před zápasem
Z našich datPodle kurzů je favoritem SCM Râmnicu Vâlcea, šance na výhru 53 %. Remíza: 27 %.
Sestaveno automaticky z dat ScanOdds: tabulka, poslední výsledky a průměrné kurzy (7 sázkových kanceláří).
Vzájemné zápasy
V naší databázi nejsou žádné vzájemné zápasy.