CS Dinamo București – SCM Râmnicu Vâlcea: cote și ponturi, luni, 09.11.2026, ora 17:00
CS Dinamo București – SCM Râmnicu Vâlcea,lun. 9 nov.17:00
Cine câștigă · după cotele medii8 case de pariuri
- 20 % CS Dinamo București
- 27 % Egal
- 53 % SCM Râmnicu Vâlcea
Comparație de cote
Rezultat final: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | XX · Egal | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 91,5 % | 4,50 | 3,40 | 1,73 | 91,5 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 2,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,64 | 2,12 | 92,5 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Ambele echipe marchează: cote medii| Tip de pariu | DaDa | NuNu | Randament |
|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,3 % | 1,59 | 2,20 | 92,3 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Fără egal: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 91,2 % | 3,20 | 1,27 | 91,2 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic +0,75: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,80 | 1,89 | 92,2 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Rezultat final · Prima repriză
Rezultat final · Prima repriză: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | XX · Egal | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,8 % | 4,25 | 2,35 | 2,27 | 90,8 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Rezultat final · A doua repriză
Rezultat final · A doua repriză: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | XX · Egal | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91 % | 4,15 | 2,67 | 2,07 | 91 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Șansă dublă
Șansă dublă: cote medii| Tip de pariu | 1X1X · Gazde sau egal | 1212 · Gazde sau oaspeți | X2X2 · Egal sau oaspeți | Randament |
|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,95 | 1,26 | 1,17 | 92,5 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 0,5
Total peste/sub 0,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,3 % | 1,02 | 11,0 | 93,3 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 1,5
Total peste/sub 1,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,18 | 4,20 | 92,1 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 1,75
Total peste/sub 1,75: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,3 % | 1,20 | 3,65 | 90,3 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 2
Total peste/sub 2: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,3 % | 1,25 | 3,22 | 90,3 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 2,25
Total peste/sub 2,25: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,44 | 2,48 | 91,4 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 2,75
Total peste/sub 2,75: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,79 | 1,91 | 92,4 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 3
Total peste/sub 3: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,2 % | 2,02 | 1,69 | 92,2 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 3,25
Total peste/sub 3,25: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,8 % | 2,26 | 1,54 | 91,8 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 3,5
Total peste/sub 3,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,6 % | 2,50 | 1,47 | 92,6 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 3,75
Total peste/sub 3,75: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,2 % | 2,90 | 1,33 | 91,2 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 4,5
Total peste/sub 4,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92 % | 4,45 | 1,16 | 92 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 5,5
Total peste/sub 5,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93 % | 8,10 | 1,05 | 93 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 6,5
Total peste/sub 6,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,3 % | 17,0 | 1,01 | 95,3 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 0,5 · Prima repriză
Total peste/sub 0,5 · Prima repriză: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92 % | 1,30 | 3,15 | 92 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 1,5 · Prima repriză
Total peste/sub 1,5 · Prima repriză: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,4 % | 2,42 | 1,49 | 92,4 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 2,5 · Prima repriză
Total peste/sub 2,5 · Prima repriză: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,2 % | 5,45 | 1,11 | 92,2 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 3,5 · Prima repriză
Total peste/sub 3,5 · Prima repriză: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,1 % | 14,0 | 1,02 | 95,1 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 0,5 · A doua repriză
Total peste/sub 0,5 · A doua repriză: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92 % | 1,16 | 4,45 | 92 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 1,5 · A doua repriză
Total peste/sub 1,5 · A doua repriză: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92 % | 1,80 | 1,88 | 92 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 2,5 · A doua repriză
Total peste/sub 2,5 · A doua repriză: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,3 % | 3,45 | 1,26 | 92,3 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 3,5 · A doua repriză
Total peste/sub 3,5 · A doua repriză: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,7 % | 7,40 | 1,06 | 92,7 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 4,5 · A doua repriză
Total peste/sub 4,5 · A doua repriză: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total gazde peste/sub 0,5
Total gazde peste/sub 0,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,40 | 2,70 | 92,2 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total gazde peste/sub 1,5
Total gazde peste/sub 1,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,1 % | 2,95 | 1,34 | 92,1 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total gazde peste/sub 2,5
Total gazde peste/sub 2,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,6 % | 7,30 | 1,06 | 92,6 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total gazde peste/sub 3,5
Total gazde peste/sub 3,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 96,4 % | 21,0 | 1,01 | 96,4 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total oaspeți peste/sub 0,5
Total oaspeți peste/sub 0,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,11 | 5,40 | 92,1 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total oaspeți peste/sub 1,5
Total oaspeți peste/sub 1,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,64 | 2,10 | 92,1 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total oaspeți peste/sub 2,5
Total oaspeți peste/sub 2,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,1 % | 3,00 | 1,33 | 92,1 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total oaspeți peste/sub 3,5
Total oaspeți peste/sub 3,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,9 % | 6,30 | 1,09 | 92,9 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total oaspeți peste/sub 4,5
Total oaspeți peste/sub 4,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,1 % | 14,0 | 1,02 | 95,1 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic −1,5
Handicap asiatic −1,5: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93 % | 8,80 | 1,04 | 93 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic −0,5
Handicap asiatic −0,5: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,2 % | 4,35 | 1,17 | 92,2 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic −0,25
Handicap asiatic −0,25: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 3,65 | 1,18 | 89,2 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic +0,25
Handicap asiatic +0,25: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,9 % | 2,38 | 1,47 | 90,9 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic +0,5
Handicap asiatic +0,5: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,3 % | 2,02 | 1,70 | 92,3 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic +1
Handicap asiatic +1: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,56 | 2,20 | 91,4 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic +1,25
Handicap asiatic +1,25: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,6 % | 1,43 | 2,47 | 90,6 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic +1,5
Handicap asiatic +1,5: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92 % | 1,37 | 2,80 | 92 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic +1,75
Handicap asiatic +1,75: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,8 % | 1,24 | 3,25 | 89,8 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic +2,5
Handicap asiatic +2,5: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,3 % | 1,12 | 5,25 | 92,3 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic −1,5 · Prima repriză
Handicap asiatic −1,5 · Prima repriză: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,7 % | 13,0 | 1,01 | 93,7 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic −0,5 · Prima repriză
Handicap asiatic −0,5 · Prima repriză: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,1 % | 4,00 | 1,18 | 91,1 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic +0,5 · Prima repriză
Handicap asiatic +0,5 · Prima repriză: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic +1,5 · Prima repriză
Handicap asiatic +1,5 · Prima repriză: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,5 % | 1,10 | 5,45 | 91,5 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic −1,5 · A doua repriză
Handicap asiatic −1,5 · A doua repriză: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,6 % | 10,0 | 1,02 | 92,6 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic −0,5 · A doua repriză
Handicap asiatic −0,5 · A doua repriză: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 % | 3,90 | 1,19 | 91,2 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic +0,5 · A doua repriză
Handicap asiatic +0,5 · A doua repriză: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91 % | 1,67 | 2,00 | 91 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic +1,5 · A doua repriză
Handicap asiatic +1,5 · A doua repriză: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,16 | 4,30 | 91,4 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap asiatic +2,5 · A doua repriză
Handicap asiatic +2,5 · A doua repriză: cote medii| Tip de pariu | 11 · CS Dinamo București | 22 · SCM Râmnicu Vâlcea | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,6 % | 1,02 | 10,0 | 92,6 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Scor exact
Scor exact: cote medii| Tip de pariu | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 0:50:5 | 0:60:6 | 0:70:7 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 1:51:5 | 1:61:6 | 1:71:7 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 2:52:5 | 2:62:6 | 2:72:7 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 3:53:5 | 3:63:6 | 3:73:7 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | 4:54:5 | 4:64:6 | 5:05:0 | 5:15:1 | 5:25:2 | 5:35:3 | 5:45:4 | 5:55:5 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 63,5 % | 11,0 | 7,70 | 8,00 | 12,0 | 26,0 | 65,0 | 125,0 | 175,0 | 15,0 | 6,00 | 7,20 | 11,0 | 23,0 | 55,0 | 125,0 | 175,0 | 25,0 | 14,0 | 9,90 | 19,0 | 39,0 | 85,0 | 150,0 | 200,0 | 60,0 | 35,0 | 37,0 | 40,0 | 85,0 | 150,0 | 200,0 | 225,0 | 125,0 | 90,0 | 100,0 | 125,0 | 150,0 | 200,0 | 225,0 | 200,0 | 175,0 | 175,0 | 200,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 225,0 | 63,5 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Pauză/final
Pauză/final: cote medii| Tip de pariu | 1/11/1 · Gazde/Gazde | 1/X1/X · Gazde/Egal | 1/21/2 · Gazde/Oaspeți | X/1X/1 · Egal/Gazde | X/XX/X · Egal/Egal | X/2X/2 · Egal/Oaspeți | 2/12/1 · Oaspeți/Gazde | 2/X2/X · Oaspeți/Egal | 2/22/2 · Oaspeți/Oaspeți | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 79,6 % | 6,60 | 13,0 | 20,0 | 9,20 | 5,60 | 4,65 | 45,0 | 12,0 | 2,70 | 79,6 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Evoluția cotelor · 1X2
De la primele cote · Cota medie de la 8 case de pariuri.
- CS Dinamo București4,62 → 4,50−2,7 %
- Egal3,40 → 3,40Neschimbată
- SCM Râmnicu Vâlcea1,73 → 1,73+0,3 %
Rezumat înainte de meci
Din datele noastreFavorita caselor de pariuri este SCM Râmnicu Vâlcea, cu o șansă de victorie de 53 %. Egal: 27 %.
Făcut automat din datele ScanOdds: clasamentul, ultimele rezultate și cotele medii (8 case de pariuri).
Informații despre meci
- Ora de start
- lun. 9 nov. · 17:00
Meciuri directe
Nu avem meciuri directe anterioare în evidențe.