Přejít na obsah

Skra Bełchatów – GKS Katowice: kurzy

Vítěz

Vítěz: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,333,1093,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap na sety −1,5

Handicap na sety −1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,6 %1,801,9593,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 181,5

Více/méně 181,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,831,8792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Počet setů více/méně 4,5

Počet setů více/méně 4,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,6 %2,751,4293,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 1. set

Vítěz · 1. set: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %1,472,5092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 2. set

Vítěz · 2. set: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 %1,552,4094,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 3. set

Vítěz · 3. set: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 %1,552,4094,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 177,5

Více/méně 177,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,612,1792,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 178,5

Více/méně 178,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %1,642,1292,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 179,5

Více/méně 179,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %1,712,0292,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 180,5

Více/méně 180,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,751,9792,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 182,5

Více/méně 182,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %1,891,8393 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 183,5

Více/méně 183,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,971,7592,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 184,5

Více/méně 184,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %2,021,7292,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 185,5

Více/méně 185,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %2,101,6592,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 186,5

Více/méně 186,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 %2,151,6392,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 94,5

Více/méně – domácí 94,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,801,9092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 95,5

Více/méně – domácí 95,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,851,8592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 87,5

Více/méně – hosté 87,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,801,9092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 88,5

Více/méně – hosté 88,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,851,8592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 89,5

Více/méně – hosté 89,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 %1,901,8593,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −12,5

Asijský handicap −12,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 %2,571,4090,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −11,5

Asijský handicap −11,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %2,451,4591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −10,5

Asijský handicap −10,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %2,161,5991,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −9,5

Asijský handicap −9,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %2,071,6591,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −8,5

Asijský handicap −8,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %1,871,8392,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −7,5

Asijský handicap −7,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %1,801,8892 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −6,5

Asijský handicap −6,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,642,0791,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −5,5

Asijský handicap −5,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %1,622,1291,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −4,5

Asijský handicap −4,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,492,3591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap −3,5

Asijský handicap −3,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,482,3791,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap na sety −2,5

Handicap na sety −2,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,9 %3,601,2793,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap na sety 1,5

Handicap na sety 1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,7 %1,145,2593,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap na sety 2,5

Handicap na sety 2,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 %1,0310,093,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Počet setů více/méně 3,5

Počet setů více/méně 3,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,1 %1,422,7794,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 10 sázkových kanceláří.

  • 1Skra Bełchatów1,33 1,33Beze změny
  • 2GKS Katowice3,05 3,10kurz roste+1,6 %