Prejsť na obsah

Skra Bełchatów – GKS Katowice: kurzy

Víťaz

Víťaz: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %1,333,1093,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap na sety −1,5

Handicap na sety −1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 %1,801,9593,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 181,5

Viac/menej 181,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %1,831,8792,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Počet setov viac/menej 4,5

Počet setov viac/menej 4,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 %2,751,4293,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Víťaz · 1. set

Víťaz · 1. set: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %1,472,5092,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Víťaz · 2. set

Víťaz · 2. set: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,2 %1,552,4094,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Víťaz · 3. set

Víťaz · 3. set: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,2 %1,552,4094,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 177,5

Viac/menej 177,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %1,612,1792,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 178,5

Viac/menej 178,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 %1,642,1292,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 179,5

Viac/menej 179,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 %1,712,0292,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 180,5

Viac/menej 180,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %1,751,9792,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 182,5

Viac/menej 182,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %1,891,8393 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 183,5

Viac/menej 183,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %1,971,7592,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 184,5

Viac/menej 184,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 %2,021,7292,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 185,5

Viac/menej 185,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %2,101,6592,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 186,5

Viac/menej 186,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 %2,151,6392,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 94,5

Viac/menej – domáci 94,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,801,9092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 95,5

Viac/menej – domáci 95,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,851,8592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 87,5

Viac/menej – hostia 87,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,801,9092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 88,5

Viac/menej – hostia 88,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,851,8592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 89,5

Viac/menej – hostia 89,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 %1,901,8593,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −12,5

Ázijský handicap −12,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,6 %2,571,4090,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −11,5

Ázijský handicap −11,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %2,451,4591,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −10,5

Ázijský handicap −10,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %2,161,5991,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −9,5

Ázijský handicap −9,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %2,071,6591,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −8,5

Ázijský handicap −8,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %1,871,8392,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −7,5

Ázijský handicap −7,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 %1,801,8892 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −6,5

Ázijský handicap −6,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %1,642,0791,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −5,5

Ázijský handicap −5,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 %1,622,1291,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −4,5

Ázijský handicap −4,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,492,3591,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Ázijský handicap −3,5

Ázijský handicap −3,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,482,3791,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap na sety −2,5

Handicap na sety −2,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 %3,601,2793,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap na sety 1,5

Handicap na sety 1,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,7 %1,145,2593,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap na sety 2,5

Handicap na sety 2,5: priemerné kurzy
Typ stávky1 · Skra Bełchatów2 · GKS KatowiceVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %1,0310,093,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Počet setov viac/menej 3,5

Počet setov viac/menej 3,5: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,1 %1,422,7794,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · Víťaz

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 10 stávkových kancelárií.

  • 1Skra Bełchatów1,33 1,33Bez zmeny
  • 2GKS Katowice3,05 3,10kurz rastie+1,6 %