Skra Bełchatów – GKS Katowice: odds
Vinnare
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · GKS Katowice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,33 | 3,10 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp −1,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · GKS Katowice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,80 | 1,95 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 181,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,83 | 1,87 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Antal set 4,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 2,75 | 1,42 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · Set 1
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · GKS Katowice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,47 | 2,50 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · Set 2
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · GKS Katowice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,2 % | 1,55 | 2,40 | 94,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Vinnare · Set 3
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · GKS Katowice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,2 % | 1,55 | 2,40 | 94,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 177,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,61 | 2,17 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 178,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,64 | 2,12 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 179,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,71 | 2,02 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 180,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,75 | 1,97 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 182,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,89 | 1,83 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 183,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,97 | 1,75 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 184,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 2,02 | 1,72 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 185,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 186,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 2,15 | 1,63 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 94,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 95,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 87,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 88,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,85 | 1,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 89,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,90 | 1,85 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −12,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · GKS Katowice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,6 % | 2,57 | 1,40 | 90,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −11,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · GKS Katowice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,45 | 1,45 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −10,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · GKS Katowice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 2,16 | 1,59 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −9,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · GKS Katowice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,07 | 1,65 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −8,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · GKS Katowice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,87 | 1,83 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −7,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · GKS Katowice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,80 | 1,88 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −6,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · GKS Katowice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,64 | 2,07 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −5,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · GKS Katowice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,62 | 2,12 | 91,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −4,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · GKS Katowice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,49 | 2,35 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Asiatiskt handikapp −3,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · GKS Katowice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,48 | 2,37 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp −2,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · GKS Katowice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,9 % | 3,60 | 1,27 | 93,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp 1,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · GKS Katowice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,14 | 5,25 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Sethandikapp 2,5
| Speltyp | 1 · Skra Bełchatów | 2 · GKS Katowice | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 1,03 | 10,0 | 93,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Antal set 3,5
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 94,1 % | 1,42 | 2,77 | 94,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · Vinnare
Fram till matchstart · Snittodds hos 10 spelbolag.
- 1Skra Bełchatów1,33 1,33Oförändrat
- 2GKS Katowice3,05 3,10+1,6 %