Anastasia Zakharova – Lucrezia Stefanini: kurzy a tipy, pátek 6. 11. 2026 14:00
Anastasia Zakharova – Lucrezia Stefanini,pá 6. 11.14:00
Kdo vyhraje · podle kurzů11 sázkových kanceláří
- 47 % Anastasia Zakharova
- 53 % Lucrezia Stefanini
Srovnání kurzů
Vítěz: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,5 % | 2,00 | 1,79 | 94,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 21,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 1,88 | 1,82 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Přesný výsledek: průměrné kurzy| Typ sázky | 0:20:2 | 1:21:2 | 2:02:0 | 2:12:1 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88 % | 2,65 | 4,50 | 3,05 | 4,80 | 88 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vítěz · 1. set
Vítěz · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 1,91 | 1,79 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vítěz · 2. set
Vítěz · 2. set: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 17,5
Více/méně 17,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 % | 1,17 | 4,80 | 94,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 18,5
Více/méně 18,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 1,36 | 2,85 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 19,5
Více/méně 19,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 1,53 | 2,32 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 20,5
Více/méně 20,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 1,71 | 2,00 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 22,5
Více/méně 22,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 2,09 | 1,65 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 23,5
Více/méně 23,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 2,32 | 1,53 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 24,5
Více/méně 24,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 2,45 | 1,48 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 25,5
Více/méně 25,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 % | 2,57 | 1,46 | 93,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 26,5
Více/méně 26,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,9 % | 2,85 | 1,40 | 93,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 6,5 · 1. set
Více/méně 6,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 1,01 | 11,0 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 7,5 · 1. set
Více/méně 7,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 % | 1,13 | 5,20 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 8,5 · 1. set
Více/méně 8,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 1,39 | 2,80 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 9,5 · 1. set
Více/méně 9,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 2,01 | 1,72 | 92,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 10,5 · 1. set
Více/méně 10,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 3,75 | 1,23 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 12,5 · 1. set
Více/méně 12,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 % | 6,00 | 1,09 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2,5
Asijský handicap −2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 2,31 | 1,54 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5
Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 2,15 | 1,62 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5
Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 2,01 | 1,70 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5
Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +2,5
Asijský handicap +2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 % | 1,70 | 2,04 | 92,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +3,5
Asijský handicap +3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,53 | 2,32 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +4,5
Asijský handicap +4,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,38 | 2,80 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5 · 1. set
Asijský handicap −1,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5 · 1. set
Asijský handicap −0,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 1,91 | 1,76 | 91,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5 · 1. set
Asijský handicap +1,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 % | 1,71 | 1,97 | 91,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Přesný výsledek · 1. set
Přesný výsledek · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | 0:60:6 | 1:61:6 | 2:62:6 | 3:63:6 | 4:64:6 | 5:75:7 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 6:46:4 | 6:76:7 | 7:57:5 | 7:67:6 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 71,6 % | 35,0 | 11,0 | 8,40 | 5,80 | 6,60 | 13,0 | 40,0 | 15,0 | 8,40 | 7,40 | 5,80 | 12,0 | 14,0 | 12,0 | 71,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Počet setů více/méně 2,5
Počet setů více/méně 2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 2,40 | 1,50 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vývoj kurzů · Vítěz
Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 13 sázkových kanceláří.
- Anastasia Zakharova2,02 → 2,00−1 %
- Lucrezia Stefanini1,80 → 1,80Beze změny
Shrnutí před zápasem
Z našich datPodle kurzů je favoritem Lucrezia Stefanini, šance na výhru 53 %.
Sestaveno automaticky z dat ScanOdds: tabulka, poslední výsledky a průměrné kurzy (11 sázkových kanceláří).
Vzájemné zápasy
V naší databázi nejsou žádné vzájemné zápasy.