Anastasia Zakharova – Lucrezia Stefanini: kurzy a tipy, piatok 6. 11. 2026 14:00
Anastasia Zakharova – Lucrezia Stefanini,pi 6. 11.14:00
Kto vyhrá · podľa kurzov11 stávkových kancelárií
- 47 % Anastasia Zakharova
- 53 % Lucrezia Stefanini
Porovnanie kurzov
Víťaz: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,5 % | 2,00 | 1,79 | 94,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 21,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 1,88 | 1,82 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Presný výsledok: priemerné kurzy| Typ stávky | 0:20:2 | 1:21:2 | 2:02:0 | 2:12:1 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88 % | 2,65 | 4,50 | 3,05 | 4,80 | 88 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Víťaz · 1. set
Víťaz · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 1,91 | 1,79 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Víťaz · 2. set
Víťaz · 2. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 17,5
Viac/menej 17,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 % | 1,17 | 4,80 | 94,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 18,5
Viac/menej 18,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,36 | 2,85 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 19,5
Viac/menej 19,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 1,53 | 2,32 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 20,5
Viac/menej 20,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 1,71 | 2,00 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 22,5
Viac/menej 22,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 2,09 | 1,65 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 23,5
Viac/menej 23,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 2,32 | 1,53 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 24,5
Viac/menej 24,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 2,45 | 1,48 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 25,5
Viac/menej 25,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 % | 2,57 | 1,46 | 93,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 26,5
Viac/menej 26,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 2,85 | 1,40 | 93,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 6,5 · 1. set
Viac/menej 6,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 1,01 | 11,0 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 7,5 · 1. set
Viac/menej 7,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 % | 1,13 | 5,20 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 8,5 · 1. set
Viac/menej 8,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 % | 1,39 | 2,80 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 9,5 · 1. set
Viac/menej 9,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 % | 2,01 | 1,72 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 10,5 · 1. set
Viac/menej 10,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 3,75 | 1,23 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 12,5 · 1. set
Viac/menej 12,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 % | 6,00 | 1,09 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −2,5
Ázijský handicap −2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 2,31 | 1,54 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5
Ázijský handicap −1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 2,15 | 1,62 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5
Ázijský handicap −0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 2,01 | 1,70 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5
Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +2,5
Ázijský handicap +2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 % | 1,70 | 2,04 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +3,5
Ázijský handicap +3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 % | 1,53 | 2,32 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +4,5
Ázijský handicap +4,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 % | 1,38 | 2,80 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5 · 1. set
Ázijský handicap −1,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 1. set
Ázijský handicap −0,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 1,91 | 1,76 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5 · 1. set
Ázijský handicap +1,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Anastasia Zakharova | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,5 % | 1,71 | 1,97 | 91,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Presný výsledok · 1. set
Presný výsledok · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 0:60:6 | 1:61:6 | 2:62:6 | 3:63:6 | 4:64:6 | 5:75:7 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 6:46:4 | 6:76:7 | 7:57:5 | 7:67:6 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 71,6 % | 35,0 | 11,0 | 8,40 | 5,80 | 6,60 | 13,0 | 40,0 | 15,0 | 8,40 | 7,40 | 5,80 | 12,0 | 14,0 | 12,0 | 71,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Počet setov viac/menej 2,5
Počet setov viac/menej 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 2,40 | 1,50 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Vývoj kurzov · Víťaz
Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 13 stávkových kancelárií.
- Anastasia Zakharova2,02 → 2,00−1 %
- Lucrezia Stefanini1,80 → 1,80Bez zmeny
Zhrnutie pred zápasom
Z našich dátPodľa kurzov je favoritom Lucrezia Stefanini, so šancou na výhru 53 %.
Zostavené automaticky z dát ScanOdds: tabuľka, posledné výsledky a priemerné kurzy (11 stávkových kancelárií).
Informácie o zápase
- Začiatok
- pi 6. 11. · 14:00
Vzájomné zápasy
V našej databáze nie sú žiadne vzájomné zápasy.