Simona Waltert – Lucrezia Stefanini: kurzy a tipy, štvrtok 5. 11. 2026 10:30
Simona Waltert – Lucrezia Stefanini,št 5. 11.10:30
Kto vyhrá · podľa kurzov12 stávkových kancelárií
- 40 % Simona Waltert
- 60 % Lucrezia Stefanini
Porovnanie kurzov
Víťaz: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,1 % | 2,35 | 1,57 | 94,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 1,92 | 1,77 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 21,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Presný výsledok: priemerné kurzy| Typ stávky | 0:20:2 | 1:21:2 | 2:02:0 | 2:12:1 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 85,1 % | 2,20 | 4,00 | 3,60 | 5,20 | 85,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Víťaz · 1. set
Víťaz · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 2,18 | 1,60 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Víťaz · 2. set
Víťaz · 2. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 17,5
Viac/menej 17,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 % | 1,22 | 4,10 | 94 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 18,5
Viac/menej 18,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,38 | 2,77 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 19,5
Viac/menej 19,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,55 | 2,27 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 20,5
Viac/menej 20,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,73 | 1,97 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 22,5
Viac/menej 22,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 2,15 | 1,61 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 23,5
Viac/menej 23,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 2,35 | 1,52 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 24,5
Viac/menej 24,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 2,47 | 1,47 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 25,5
Viac/menej 25,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,9 % | 2,85 | 1,40 | 93,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 6,5 · 1. set
Viac/menej 6,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 1,01 | 11,0 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 7,5 · 1. set
Viac/menej 7,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 % | 1,12 | 5,40 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 8,5 · 1. set
Viac/menej 8,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 1,37 | 2,85 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 9,5 · 1. set
Viac/menej 9,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 1,98 | 1,74 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 10,5 · 1. set
Viac/menej 10,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 % | 3,70 | 1,24 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 12,5 · 1. set
Viac/menej 12,5 · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 5,80 | 1,10 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5
Ázijský handicap −1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 % | 2,23 | 1,58 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5
Ázijský handicap −0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 2,36 | 1,51 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5
Ázijský handicap +0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 % | 2,23 | 1,58 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5
Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 2,09 | 1,66 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +3,5
Ázijský handicap +3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 1,72 | 2,00 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +4,5
Ázijský handicap +4,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 1,51 | 2,38 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +5,5
Ázijský handicap +5,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 1,31 | 3,12 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Presný výsledok · 1. set
Presný výsledok · 1. set: priemerné kurzy| Typ stávky | 0:60:6 | 1:61:6 | 2:62:6 | 3:63:6 | 4:64:6 | 5:75:7 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 6:46:4 | 6:76:7 | 7:57:5 | 7:67:6 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 71,9 % | 30,0 | 11,0 | 7,00 | 5,60 | 5,60 | 12,0 | 60,0 | 18,0 | 11,0 | 7,60 | 6,80 | 11,0 | 15,0 | 12,0 | 71,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Počet setov viac/menej 2,5
Počet setov viac/menej 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 2,42 | 1,49 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Vývoj kurzov · Víťaz
Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 13 stávkových kancelárií.
- Simona Waltert1,88 → 2,35+25 %
- Lucrezia Stefanini1,90 → 1,57−17,4 %
Zhrnutie pred zápasom
Z našich dátPodľa kurzov je favoritom Lucrezia Stefanini, so šancou na výhru 60 %.
Zostavené automaticky z dát ScanOdds: tabuľka, posledné výsledky a priemerné kurzy (12 stávkových kancelárií).
Informácie o zápase
- Začiatok
- št 5. 11. · 10:30
Vzájomné zápasy
V našej databáze nie sú žiadne vzájomné zápasy.