Simona Waltert – Lucrezia Stefanini: kurzy a tipy, čtvrtek 5. 11. 2026 11:40
Simona Waltert – Lucrezia Stefanini,čt 5. 11.11:40
Kdo vyhraje · podle kurzů12 sázkových kanceláří
- 36 % Simona Waltert
- 64 % Lucrezia Stefanini
Srovnání kurzů
Vítěz: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 % | 2,62 | 1,47 | 94,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 1,87 | 1,82 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 20,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 % | 1,80 | 1,88 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Přesný výsledek: průměrné kurzy| Typ sázky | 0:20:2 | 1:21:2 | 2:02:0 | 2:12:1 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 87,9 % | 2,07 | 4,10 | 4,20 | 5,80 | 87,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vítěz · 1. set
Vítěz · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 2,27 | 1,56 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vítěz · 2. set
Vítěz · 2. set: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 2,20 | 1,60 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 16,5
Více/méně 16,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 % | 1,13 | 5,20 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 17,5
Více/méně 17,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 1,27 | 3,35 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 18,5
Více/méně 18,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 % | 1,41 | 2,65 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 19,5
Více/méně 19,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 1,60 | 2,17 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 21,5
Více/méně 21,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 1,97 | 1,74 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 22,5
Více/méně 22,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 % | 2,22 | 1,57 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 23,5
Více/méně 23,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 2,42 | 1,49 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 24,5
Více/méně 24,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 2,47 | 1,47 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 25,5
Více/méně 25,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 % | 2,80 | 1,42 | 94,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 6,5 · 1. set
Více/méně 6,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 1,02 | 10,0 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 7,5 · 1. set
Více/méně 7,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 % | 1,13 | 5,00 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 8,5 · 1. set
Více/méně 8,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 1,41 | 2,70 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 9,5 · 1. set
Více/méně 9,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 2,04 | 1,69 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 10,5 · 1. set
Více/méně 10,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 3,85 | 1,22 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 12,5 · 1. set
Více/méně 12,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 6,20 | 1,09 | 92,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5
Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 2,23 | 1,58 | 92,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5
Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 2,38 | 1,50 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5
Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 2,47 | 1,48 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5
Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +2,5
Asijský handicap +2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 2,11 | 1,64 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +4,5
Asijský handicap +4,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 1,62 | 2,15 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +5,5
Asijský handicap +5,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 % | 1,39 | 2,77 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +6,5
Asijský handicap +6,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 1,23 | 3,70 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5 · 1. set
Asijský handicap −1,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,4 % | 2,60 | 1,41 | 91,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5 · 1. set
Asijský handicap +1,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 2,02 | 1,68 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +2,5 · 1. set
Asijský handicap +2,5 · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Simona Waltert | 22 · Lucrezia Stefanini | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 1,46 | 2,48 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Přesný výsledek · 1. set
Přesný výsledek · 1. set: průměrné kurzy| Typ sázky | 0:60:6 | 1:61:6 | 2:62:6 | 3:63:6 | 4:64:6 | 5:75:7 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 6:46:4 | 6:76:7 | 7:57:5 | 7:67:6 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 71,7 % | 24,0 | 9,20 | 6,40 | 5,40 | 5,40 | 12,0 | 60,0 | 19,0 | 12,0 | 8,20 | 7,40 | 11,0 | 16,0 | 14,0 | 71,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Počet setů více/méně 2,5
Počet setů více/méně 2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 2,50 | 1,46 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 14 sázkových kanceláří.
- Simona Waltert1,88 → 2,62+39,6 %
- Lucrezia Stefanini1,90 → 1,47−22,6 %
Shrnutí před zápasem
Z našich datPodle kurzů je favoritem Lucrezia Stefanini, šance na výhru 64 %.
Sestaveno automaticky z dat ScanOdds: tabulka, poslední výsledky a průměrné kurzy (12 sázkových kanceláří).
Vzájemné zápasy
V naší databázi nejsou žádné vzájemné zápasy.