Přejít na obsah

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · MichalovceX · Remíza2 · PrešovVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 %1,624,404,0091,4 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce2 · PrešovVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 %1,362,8792,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 5,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,5 %1,991,8094,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −1 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −1 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce −12 · Prešov +1Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,5 %1,801,9994,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 2,5 (základní hrací doba)

Více/méně 2,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,2 %1,078,6295,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3 (základní hrací doba)

Více/méně 3 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,9 %1,087,8394,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 3,5 (základní hrací doba)

Více/méně 3,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,6 %1,204,4894,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4 (základní hrací doba)

Více/méně 4 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %1,253,7693,8 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,5 (základní hrací doba)

Více/méně 4,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 %1,472,5493,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 5 (základní hrací doba)

Více/méně 5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,5 %1,682,1694,5 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 5,5 (základní hrací doba)

Více/méně 5,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 94 %1,951,8194 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 6 (základní hrací doba)

Více/méně 6 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 %2,521,5094 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 6,5 (základní hrací doba)

Více/méně 6,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 %2,911,3793,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 7 (základní hrací doba)

Více/méně 7 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 %4,121,2294,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 7,5 (základní hrací doba)

Více/méně 7,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,6 %4,621,1994,6 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 4,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 %1,363,0694,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Více/méně 6,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 %2,571,4994,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Oba týmy dají gól (vč. prodloužení)

Oba týmy dají gól (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyAnoNeVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,9 %1,135,5793,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −1,5 (základní hrací doba)

Handicap (spread) −1,5 (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce −1,52 · Prešov +1,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,2 %2,141,7195,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce −3,52 · Prešov +3,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 %5,251,1594,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −3 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −3 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce −32 · Prešov +3Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 %4,531,1994,2 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce −2,52 · Prešov +2,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 %2,911,3994,1 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −2 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −2 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce −22 · Prešov +2Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 %2,541,5094,3 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce −1,52 · Prešov +1,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,9 %2,071,7293,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Michalovce +1,52 · Prešov −1,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,9 %1,116,5294,9 %
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.

Vývoj kurzů · 1X2 (základní hrací doba)

Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 7 sázkových kanceláří.

  • 1Michalovce1,59 1,62kurz roste+1,9 %
  • XRemíza4,22 4,40kurz roste+4,1 %
  • 2Prešov4,00 4,00Beze změny