Dukla Michalovce – HC Prešov: kursy
Wynik meczu (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · Dukla Michalovce | X · Remis | 2 · HC Prešov | Payout |
|---|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 91,4% | 1,62 | 4,40 | 4,00 | 91,4% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zwycięzca (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Dukla Michalovce | 2 · HC Prešov | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs7 bukmacherów · Payout 92,3% | 1,36 | 2,87 | 92,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,5% | 1,99 | 1,80 | 94,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −1 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Dukla Michalovce −1 | 2 · HC Prešov +1 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,5% | 1,80 | 1,99 | 94,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 2,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,2% | 1,07 | 8,62 | 95,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,9% | 1,08 | 7,83 | 94,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 3,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,6% | 1,20 | 4,48 | 94,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,8% | 1,25 | 3,76 | 93,8% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 93,1% | 1,47 | 2,54 | 93,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,5% | 1,68 | 2,16 | 94,5% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 5,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs4 bukmacherów · Payout 94% | 1,95 | 1,81 | 94% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 6 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94% | 2,52 | 1,50 | 94% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 6,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 93,1% | 2,91 | 1,37 | 93,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 7 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,1% | 4,12 | 1,22 | 94,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 7,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,6% | 4,62 | 1,19 | 94,6% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 4,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,2% | 1,36 | 3,06 | 94,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Powyżej/poniżej 6,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Powyżej | Poniżej | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,3% | 2,57 | 1,49 | 94,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Obie drużyny strzelą (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | Tak | Nie | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 93,9% | 1,13 | 5,57 | 93,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −1,5 (czas regulaminowy)
| Rodzaj zakładu | 1 · Dukla Michalovce −1,5 | 2 · HC Prešov +1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 95,2% | 2,14 | 1,71 | 95,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −3,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Dukla Michalovce −3,5 | 2 · HC Prešov +3,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,3% | 5,25 | 1,15 | 94,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −3 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Dukla Michalovce −3 | 2 · HC Prešov +3 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,2% | 4,53 | 1,19 | 94,2% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −2,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Dukla Michalovce −2,5 | 2 · HC Prešov +2,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,1% | 2,91 | 1,39 | 94,1% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −2 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Dukla Michalovce −2 | 2 · HC Prešov +2 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,3% | 2,54 | 1,50 | 94,3% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) −1,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Dukla Michalovce −1,5 | 2 · HC Prešov +1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs2 bukmacherów · Payout 93,9% | 2,07 | 1,72 | 93,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Handicap (spread) +1,5 (z dogrywką)
| Rodzaj zakładu | 1 · Dukla Michalovce +1,5 | 2 · HC Prešov −1,5 | Payout |
|---|---|---|---|
| Średni kurs1 bukmacher · Payout 94,9% | 1,11 | 6,52 | 94,9% |
To średnie kursy. Nie pokazujemy tu poszczególnych bukmacherów.
Zmiany kursów · 1X2 (czas regulaminowy)
Od otwarcia kursów · Średni kurs 7 bukmacherów.
- 1Dukla Michalovce1,59 1,62+1,9%
- XRemis4,22 4,40+4,1%
- 2HC Prešov4,00 4,00Bez zmian