Michalovce – Prešov: kertoimet
Ottelun lopputulos (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | 1 · Michalovce | X · Tasapeli | 2 · Prešov | Palautus |
|---|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 91,4 % | 1,62 | 4,40 | 4,00 | 91,4 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Voittaja (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Michalovce | 2 · Prešov | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin7 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 92,3 % | 1,36 | 2,87 | 92,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 5,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,5 % | 1,99 | 1,80 | 94,5 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −1 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Michalovce −1 | 2 · Prešov +1 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,5 % | 1,80 | 1,99 | 94,5 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 2,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,2 % | 1,07 | 8,62 | 95,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,9 % | 1,08 | 7,83 | 94,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 3,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,6 % | 1,20 | 4,48 | 94,6 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 4 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,8 % | 1,25 | 3,76 | 93,8 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 4,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 % | 1,47 | 2,54 | 93,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,5 % | 1,68 | 2,16 | 94,5 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 5,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin4 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 94 % | 1,95 | 1,81 | 94 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 6 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94 % | 2,52 | 1,50 | 94 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 6,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,1 % | 2,91 | 1,37 | 93,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 7 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,1 % | 4,12 | 1,22 | 94,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 7,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,6 % | 4,62 | 1,19 | 94,6 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 4,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 % | 1,36 | 3,06 | 94,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Yli/Alle 6,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Yli | Alle | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,3 % | 2,57 | 1,49 | 94,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Molemmat joukkueet tekevät maalin (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | Kyllä | Ei | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 93,9 % | 1,13 | 5,57 | 93,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −1,5 (varsinainen peliaika)
| Vetokohde | 1 · Michalovce −1,5 | 2 · Prešov +1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 95,2 % | 2,14 | 1,71 | 95,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −3,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Michalovce −3,5 | 2 · Prešov +3,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,3 % | 5,25 | 1,15 | 94,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −3 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Michalovce −3 | 2 · Prešov +3 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,2 % | 4,53 | 1,19 | 94,2 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −2,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Michalovce −2,5 | 2 · Prešov +2,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,1 % | 2,91 | 1,39 | 94,1 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −2 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Michalovce −2 | 2 · Prešov +2 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,3 % | 2,54 | 1,50 | 94,3 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus −1,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Michalovce −1,5 | 2 · Prešov +1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin2 vedonlyöntiyhtiötä · Palautus 93,9 % | 2,07 | 1,72 | 93,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Pistetasoitus +1,5 (sis. jatkoajan)
| Vetokohde | 1 · Michalovce +1,5 | 2 · Prešov −1,5 | Palautus |
|---|---|---|---|
| Keskikerroin1 vedonlyöntiyhtiö · Palautus 94,9 % | 1,11 | 6,52 | 94,9 % |
Nämä ovat keskikertoimia monelta vedonlyöntiyhtiöltä. Yksittäisiä vedonlyöntiyhtiöitä emme näytä tässä.
Kerroinmuutokset · 1X2 (varsinainen peliaika)
Kertoimien avautumisesta · 7 vedonlyöntiyhtiön keskikerroin.
- 1Michalovce1,59 1,62+1,9 %
- XTasapeli4,22 4,40+4,1 %
- 2Prešov4,00 4,00Ennallaan