Přejít na obsah

FC Porto – Veszprém: kurzy

Liga mistrů

Výsledek zápasu

Výsledek zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC PortoX · Remíza2 · VeszprémVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,6 %5,8012,351,2192,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 66,5

Více/méně 66,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,801,9393,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +4,5

Asijský handicap +4,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Porto2 · VeszprémVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %1,951,8093,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance

Dvojitá šance: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %3,301,041,1092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC PortoX · Remíza2 · VeszprémVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 %3,879,621,3791,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Dvojitá šance · 1. poločas

Dvojitá šance · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1X · Domácí nebo remíza12 · Domácí nebo hostéX2 · Remíza nebo hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 %2,751,021,2593,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy

Sázka bez remízy: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Porto2 · VeszprémVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 %5,001,1492,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Sázka bez remízy · 1. poločas

Sázka bez remízy · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Porto2 · VeszprémVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %3,401,2792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 62,5

Více/méně 62,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 %1,353,0093,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 63,5

Více/méně 63,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 %1,392,7592,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 64,5

Více/méně 64,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 %1,502,4593 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 65,5

Více/méně 65,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,632,1693,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 67,5

Více/méně 67,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,951,7792,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 68,5

Více/méně 68,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %2,221,6193,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 69,5

Více/méně 69,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93 %2,501,4893 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 70,5

Více/méně 70,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %2,621,4392,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 32,5 · 1. poločas

Více/méně 32,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 %1,771,9592,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 33,5 · 1. poločas

Více/méně 33,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %1,951,7492 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 29,5

Více/méně – domácí 29,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %1,542,3593 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 30,5

Více/méně – domácí 30,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,3 %1,752,0093,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 31,5

Více/méně – domácí 31,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %2,021,7593,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 32,5

Více/méně – domácí 32,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %2,451,5093 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 15,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 15,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %2,051,7092,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 34,5

Více/méně – hosté 34,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %1,562,3593,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 35,5

Více/méně – hosté 35,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,801,9092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 36,5

Více/méně – hosté 36,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 %2,121,6793,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 37,5

Více/méně – hosté 37,5: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %2,401,5493,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 17,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 17,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,801,9092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +0,5

Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Porto2 · VeszprémVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %3,901,2292,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5

Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Porto2 · VeszprémVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %3,471,2491,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +2,5

Asijský handicap +2,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Porto2 · VeszprémVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 %2,851,3692,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +3,5

Asijský handicap +3,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Porto2 · VeszprémVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %2,371,5393 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +5,5

Asijský handicap +5,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Porto2 · VeszprémVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %1,712,0693,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +6,5

Asijský handicap +6,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Porto2 · VeszprémVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %1,502,4593 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +7,5

Asijský handicap +7,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Porto2 · VeszprémVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,362,9092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +8,5

Asijský handicap +8,5: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Porto2 · VeszprémVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,273,3592,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas

Asijský handicap +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Porto2 · VeszprémVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 %2,301,5592,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +2,5 · 1. poločas

Asijský handicap +2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Porto2 · VeszprémVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %1,841,8692,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Asijský handicap +3,5 · 1. poločas

Asijský handicap +3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · FC Porto2 · VeszprémVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,552,3092,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Poločas/konec zápasu

Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy
Typ sázky1/1 · Domácí/domácí1/X · Domácí/remíza1/2 · Domácí/hostéX/1 · Remíza/domácíX/X · Remíza/remízaX/2 · Remíza/hosté2/1 · Hosté/domácí2/X · Hosté/remíza2/2 · Hosté/hostéVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 81,9 %8,7523,07,5026,041,012,015,020,01,5081,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Lichý/sudý

Lichý/sudý: průměrné kurzy
Typ sázkyLichýSudýVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 %1,901,9095 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · 1X2

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 12 sázkových kanceláří.

  • 1FC Porto7,05 5,80kurz klesá−17,7 %
  • XRemíza13,0 12,35kurz klesá−5 %
  • 2Veszprém1,17 1,21kurz roste+3,4 %