Cote FC Porto – Veszprém KC
Rezultat final
| Tip de pariu | 1 · FC Porto | X · Egal | 2 · Veszprém KC | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie12 case de pariuri · Randament 92,6 % | 5,80 | 12,35 | 1,21 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 66,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 93,1 % | 1,80 | 1,93 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +4,5
| Tip de pariu | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 93,6 % | 1,95 | 1,80 | 93,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Șansă dublă
| Tip de pariu | 1X · Gazde sau egal | 12 · Gazde sau oaspeți | X2 · Egal sau oaspeți | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,4 % | 3,30 | 1,04 | 1,10 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · FC Porto | X · Egal | 2 · Veszprém KC | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,8 % | 3,87 | 9,62 | 1,37 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Șansă dublă · Prima repriză
| Tip de pariu | 1X · Gazde sau egal | 12 · Gazde sau oaspeți | X2 · Egal sau oaspeți | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,3 % | 2,75 | 1,02 | 1,25 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Fără egal
| Tip de pariu | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,8 % | 5,00 | 1,14 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Fără egal · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 3,40 | 1,27 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 62,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,1 % | 1,35 | 3,00 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 63,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,3 % | 1,39 | 2,75 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 64,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 93 % | 1,50 | 2,45 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 65,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 93,1 % | 1,63 | 2,16 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 67,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 92,8 % | 1,95 | 1,77 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 68,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 93,3 % | 2,22 | 1,61 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 69,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93 % | 2,50 | 1,48 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 70,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,5 % | 2,62 | 1,43 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 32,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,8 % | 1,77 | 1,95 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 33,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92 % | 1,95 | 1,74 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 29,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93 % | 1,54 | 2,35 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 30,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,3 % | 1,75 | 2,00 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 31,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,8 % | 2,02 | 1,75 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 32,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93 % | 2,45 | 1,50 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 15,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,9 % | 2,05 | 1,70 | 92,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 34,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,8 % | 1,56 | 2,35 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 35,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 36,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,4 % | 2,12 | 1,67 | 93,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 37,5
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,8 % | 2,40 | 1,54 | 93,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 17,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +0,5
| Tip de pariu | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,9 % | 3,90 | 1,22 | 92,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +1,5
| Tip de pariu | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,7 % | 3,47 | 1,24 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +2,5
| Tip de pariu | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,3 % | 2,85 | 1,36 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +3,5
| Tip de pariu | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 93 % | 2,37 | 1,53 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +5,5
| Tip de pariu | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 93,6 % | 1,71 | 2,06 | 93,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +6,5
| Tip de pariu | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 93 % | 1,50 | 2,45 | 93 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +7,5
| Tip de pariu | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,6 % | 1,36 | 2,90 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +8,5
| Tip de pariu | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,27 | 3,35 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +1,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,8 % | 2,30 | 1,55 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +2,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,84 | 1,86 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap asiatic +3,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,6 % | 1,55 | 2,30 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Pauză/final
| Tip de pariu | 1/1 · Gazde/Gazde | 1/X · Gazde/Egal | 1/2 · Gazde/Oaspeți | X/1 · Egal/Gazde | X/X · Egal/Egal | X/2 · Egal/Oaspeți | 2/1 · Oaspeți/Gazde | 2/X · Oaspeți/Egal | 2/2 · Oaspeți/Oaspeți | Randament |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 81,9 % | 8,75 | 23,0 | 7,50 | 26,0 | 41,0 | 12,0 | 15,0 | 20,0 | 1,50 | 81,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Impar/Par
| Tip de pariu | Impar | Par | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95 % | 1,90 | 1,90 | 95 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · 1X2
Până la startul meciului · Cota medie de la 12 case de pariuri.
- 1FC Porto7,05 5,80−17,7 %
- XEgal13,0 12,35−5 %
- 2Veszprém KC1,17 1,21+3,4 %