FC Porto – Veszprém KC: kurzy
Výsledok zápasu
| Typ stávky | 1 · FC Porto | X · Remíza | 2 · Veszprém KC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 % | 5,80 | 12,35 | 1,21 | 92,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 66,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 % | 1,80 | 1,93 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +4,5
| Typ stávky | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 % | 1,95 | 1,80 | 93,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Dvojitá šanca
| Typ stávky | 1X · Domáci alebo remíza | 12 · Domáci alebo hostia | X2 · Remíza alebo hostia | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 % | 3,30 | 1,04 | 1,10 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Výsledok zápasu · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · FC Porto | X · Remíza | 2 · Veszprém KC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 % | 3,87 | 9,62 | 1,37 | 91,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Dvojitá šanca · 1. polčas
| Typ stávky | 1X · Domáci alebo remíza | 12 · Domáci alebo hostia | X2 · Remíza alebo hostia | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 2,75 | 1,02 | 1,25 | 93,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Stávka bez remízy
| Typ stávky | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 5,00 | 1,14 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Stávka bez remízy · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 3,40 | 1,27 | 92,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 62,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 % | 1,35 | 3,00 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 63,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 1,39 | 2,75 | 92,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 64,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 % | 1,50 | 2,45 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 65,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 % | 1,63 | 2,16 | 93,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 67,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 1,95 | 1,77 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 68,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 % | 2,22 | 1,61 | 93,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 69,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 % | 2,50 | 1,48 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 70,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 2,62 | 1,43 | 92,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 32,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 1,77 | 1,95 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej 33,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 1,95 | 1,74 | 92 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 29,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 % | 1,54 | 2,35 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 30,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 1,75 | 2,00 | 93,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 31,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 2,02 | 1,75 | 93,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 32,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 % | 2,45 | 1,50 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – domáci 15,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 % | 2,05 | 1,70 | 92,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 34,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 1,56 | 2,35 | 93,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 35,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 36,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 % | 2,12 | 1,67 | 93,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 37,5
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 % | 2,40 | 1,54 | 93,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Viac/menej – hostia 17,5 · 1. polčas
| Typ stávky | Viac | Menej | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +0,5
| Typ stávky | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 % | 3,90 | 1,22 | 92,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +1,5
| Typ stávky | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 % | 3,47 | 1,24 | 91,7 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +2,5
| Typ stávky | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 2,85 | 1,36 | 92,3 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +3,5
| Typ stávky | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 2,37 | 1,53 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +5,5
| Typ stávky | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 % | 1,71 | 2,06 | 93,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +6,5
| Typ stávky | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 1,50 | 2,45 | 93 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +7,5
| Typ stávky | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 1,36 | 2,90 | 92,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +8,5
| Typ stávky | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 1,27 | 3,35 | 92,1 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +1,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 2,30 | 1,55 | 92,8 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +2,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 1,84 | 1,86 | 92,5 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Ázijský handicap +3,5 · 1. polčas
| Typ stávky | 1 · FC Porto | 2 · Veszprém KC | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 1,55 | 2,30 | 92,6 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Polčas/konečný výsledok
| Typ stávky | 1/1 · Domáci/domáci | 1/X · Domáci/remíza | 1/2 · Domáci/hostia | X/1 · Remíza/domáci | X/X · Remíza/remíza | X/2 · Remíza/hostia | 2/1 · Hostia/domáci | 2/X · Hostia/remíza | 2/2 · Hostia/hostia | Výplatnosť |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 81,9 % | 8,75 | 23,0 | 7,50 | 26,0 | 41,0 | 12,0 | 15,0 | 20,0 | 1,50 | 81,9 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Nepárny/párny
| Typ stávky | Nepárny | Párny | Výplatnosť |
|---|---|---|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95 % | 1,90 | 1,90 | 95 % |
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.
Vývoj kurzov · 1X2
Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 12 stávkových kancelárií.
- 1FC Porto7,05 5,80−17,7 %
- XRemíza13,0 12,35−5 %
- 2Veszprém KC1,17 1,21+3,4 %