AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc – Voluntari: sestavy
Sestavy
- 94 E. Pap, Hodnocení 6,0
- 6 L. Pászka, Hodnocení 6,9
- 3 R. Palmeş, Hodnocení 7,1
- 24 J. Hegedűs, Hodnocení 7,1
- 22 M. Ódor, Hodnocení 6,7
- 11 A. Horváth, Hodnocení 6,4, Vystřídán
- 13 A. Csürös, Hodnocení 6,8
- 79 S. Szalay, Hodnocení 7,4, Vystřídán
- 90 S. Nyitra, Hodnocení 7,6, Gól, Vystřídán
- 20 Gabriel Araújo Lima
- 27 M. Eppel, Hodnocení 8,1, Gól
- 31 M. Jurhar, Hodnocení 7,8
- 30 A. Șuteu, Hodnocení 6,2
- 4 D. Dumbrăvanu, Hodnocení 6,9, Vystřídán
- 27 R. Crişan, Hodnocení 6,7
- 6 S. Čestić, Hodnocení 6,7
- 11 R. Guțea, Hodnocení 5,7, Žlutá karta
- 80 G. Roemeratoe, Hodnocení 7,8, Gól, Vystřídán
- 40 L. Cvek, Hodnocení 6,3
- 8 I. Gheorghe, Hodnocení 6,7, Vystřídán
- 7 M. Roman, Hodnocení 6,5, Vystřídán
- 9 M. Babić, Hodnocení 6,2, Vystřídán
Soupisky zápasu
AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc
Základní sestava
- 20Gabriel Araújo Lima
Nenastoupili
- 10Soufiane Jebari
- 1Z. Deaky
- 34M. Karácsony
- 30Z. Magyar
- 4A. Szabó
- 18M. Tajti
- 29R. Trif
- 16E. Tóth-Pál
- 17Á. Czékus
Statistiky hráčů
| Hráč | Min | Hod. | G | A | Stř. | Na br. | Přihr. | Přihr. % | Kl. př. | Odeb. | Zach. | Soub. | Zákr. | ŽK |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AFK Csíkszereda Miercurea Ciuc | ||||||||||||||
| 94E. Pap | 90 | 6,0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 | 45 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| 6L. Pászka | 90 | 6,9 | 0 | 0 | 2 | 0 | 36 | 78 % | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 3R. Palmeş | 90 | 7,1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 27 | 89 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 24J. Hegedűs | 90 | 7,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35 | 74 % | 3 | 6 | 1 | 9 | 0 | 0 |
| 22M. Ódor | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 | 78 % | 0 | 3 | 0 | 9 | 0 | 0 |
| 11A. Horváth | 73 | 6,4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 29 | 76 % | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 13A. Csürös | 90 | 6,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 44 | 86 % | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| 79S. Szalay | 63 | 7,4 | 0 | 1 | 1 | 1 | 15 | 87 % | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 90S. Nyitra | 73 | 7,6 | 1 | 0 | 2 | 1 | 20 | 75 % | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 27M. Eppel | 90 | 8,1 | 1 | 0 | 6 | 3 | 18 | 83 % | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 14L. Novelli | 17 | 6,4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 33 % | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 77A. Stahl | 27 | 6,1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 100 % | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| 8S. Vereș | 17 | 6,5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 100 % | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Voluntari | ||||||||||||||
| 31M. Jurhar | 90 | 7,8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33 | 79 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 |
| 30A. Șuteu | 90 | 6,2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40 | 80 % | 2 | 3 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| 4D. Dumbrăvanu | 59 | 6,9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 47 | 89 % | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 27R. Crişan | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 77 | 87 % | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 6S. Čestić | 90 | 6,7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 41 | 85 % | 0 | 3 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| 11R. Guțea | 90 | 5,7 | 0 | 0 | 6 | 2 | 41 | 66 % | 1 | 3 | 2 | 5 | 0 | 1 |
| 80G. Roemeratoe | 75 | 7,8 | 1 | 0 | 3 | 1 | 31 | 87 % | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 40L. Cvek | 90 | 6,3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 34 | 82 % | 1 | 1 | 1 | 5 | 0 | 0 |
| 8I. Gheorghe | 59 | 6,7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 13 | 69 % | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| 7M. Roman | 65 | 6,5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 45 % | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| 9M. Babić | 45 | 6,2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 12 | 83 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 19M. Schieb | 31 | 6,6 | 0 | 0 | 2 | 1 | 11 | 55 % | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| 44M. Onișa | 15 | 6,0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 | 82 % | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| 10G. Merloi | 45 | 6,4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 20 | 60 % | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| 23M. Mamić | 31 | 6,6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 23 | 91 % | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| 29A. Chică-Roșă | 25 | 6,1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 78 % | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |