Stal Mielec – Ruch Chorzów: kurzy a tipy, neděle 8. 11. 2026 20:15
Stal Mielec – Ruch Chorzów,ne 8. 11.20:15
Kdo vyhraje · podle kurzů10 sázkových kanceláří
- 25 % Stal Mielec
- 25 % Remíza
- 50 % Ruch Chorzów
Srovnání kurzů
Výsledek zápasu: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | XX · Remíza | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 3,67 | 3,70 | 1,85 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 1,58 | 2,22 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól: průměrné kurzy| Typ sázky | AnoAno | NeNe | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 1,55 | 2,27 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 2,75 | 1,39 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 1,88 | 1,81 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 1. poločas
Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | XX · Remíza | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 % | 3,95 | 2,40 | 2,36 | 91,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 2. poločas
Výsledek zápasu · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | XX · Remíza | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 3,65 | 2,74 | 2,21 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance
Dvojitá šance: průměrné kurzy| Typ sázky | 1X1X · Domácí nebo remíza | 1212 · Domácí nebo hosté | X2X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 % | 1,84 | 1,25 | 1,26 | 93,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance · 1. poločas
Dvojitá šance · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 1X1X · Domácí nebo remíza | 1212 · Domácí nebo hosté | X2X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 % | 1,48 | 1,50 | 1,25 | 93,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance · 2. poločas
Dvojitá šance · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 1X1X · Domácí nebo remíza | 1212 · Domácí nebo hosté | X2X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 1,55 | 1,38 | 1,28 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy · 1. poločas
Sázka bez remízy · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 % | 2,35 | 1,54 | 93 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy · 2. poločas
Sázka bez remízy · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5
Více/méně 0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,6 % | 1,02 | 13,0 | 94,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1
Více/méně 1: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 % | 1,03 | 7,89 | 91,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5
Více/méně 1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 1,16 | 4,42 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,75
Více/méně 1,75: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 % | 1,21 | 3,45 | 89,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2
Více/méně 2: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 % | 1,22 | 3,40 | 90,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,25
Více/méně 2,25: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 % | 1,39 | 2,60 | 90,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,75
Více/méně 2,75: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3
Více/méně 3: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 1,90 | 1,77 | 91,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,25
Více/méně 3,25: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 % | 2,13 | 1,60 | 91,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5
Více/méně 3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 % | 2,37 | 1,50 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,75
Více/méně 3,75: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 % | 2,70 | 1,35 | 90,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4
Více/méně 4: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 % | 3,40 | 1,22 | 90,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,5
Více/méně 4,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 4,10 | 1,19 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 5,5
Více/méně 5,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,4 % | 7,60 | 1,06 | 93,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 6,5
Více/méně 6,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 % | 14,0 | 1,01 | 94,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5 · 1. poločas
Více/méně 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 1,27 | 3,40 | 92,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5 · 1. poločas
Více/méně 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 2,25 | 1,56 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5 · 1. poločas
Více/méně 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 % | 5,00 | 1,14 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5 · 1. poločas
Více/méně 3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,3 % | 11,0 | 1,02 | 93,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5 · 2. poločas
Více/méně 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 % | 1,16 | 4,55 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5 · 2. poločas
Více/méně 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5 · 2. poločas
Více/méně 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 3,45 | 1,26 | 92,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5 · 2. poločas
Více/méně 3,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 7,20 | 1,06 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,5 · 2. poločas
Více/méně 4,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 95,3 % | 17,0 | 1,01 | 95,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 0,5
Více/méně – domácí 0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 1,33 | 3,05 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 1,5
Více/méně – domácí 1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 2,55 | 1,45 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 2,5
Více/méně – domácí 2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 % | 5,90 | 1,09 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 3,5
Více/méně – domácí 3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,6 % | 15,0 | 1,01 | 94,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 % | 6,25 | 1,09 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas
Více/méně – domácí 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas
Více/méně – domácí 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas
Více/méně – domácí 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 4,75 | 1,15 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas
Více/méně – domácí 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 10,5 | 1,01 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 0,5
Více/méně – hosté 0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 % | 1,13 | 5,10 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 1,5
Více/méně – hosté 1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,8 % | 1,69 | 2,05 | 92,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 2,5
Více/méně – hosté 2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 % | 3,15 | 1,31 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 3,5
Více/méně – hosté 3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 % | 6,30 | 1,08 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 4,5
Více/méně – hosté 4,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,2 % | 14,0 | 1,01 | 94,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 4,25 | 1,18 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas
Více/méně – hosté 2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 % | 10,0 | 1,02 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas
Více/méně – hosté 0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 % | 1,52 | 2,40 | 93,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas
Více/méně – hosté 1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 % | 3,30 | 1,28 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas
Více/méně – hosté 2,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 % | 7,90 | 1,05 | 92,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól · 1. poločas
Oba týmy dají gól · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | AnoAno | NeNe | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 % | 3,50 | 1,25 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól · 2. poločas
Oba týmy dají gól · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | AnoAno | NeNe | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 2,80 | 1,38 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −2,5
Asijský handicap −2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −1,5
Asijský handicap −1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 7,00 | 1,06 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5
Asijský handicap −0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 3,50 | 1,26 | 92,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,25
Asijský handicap −0,25: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,3 % | 2,61 | 1,38 | 90,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,25
Asijský handicap +0,25: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 % | 2,16 | 1,58 | 91,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,75
Asijský handicap +0,75: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 % | 1,68 | 2,02 | 91,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1
Asijský handicap +1: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,7 % | 1,47 | 2,37 | 90,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,25
Asijský handicap +1,25: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,3 % | 1,37 | 2,65 | 90,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5
Asijský handicap +1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 1,32 | 3,05 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +2,5
Asijský handicap +2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 1,10 | 5,75 | 92,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +3,5
Asijský handicap +3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,4 % | 1,03 | 13,0 | 95,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5 · 1. poločas
Asijský handicap −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 % | 3,60 | 1,19 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5 · 1. poločas
Asijský handicap +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 % | 1,51 | 2,21 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5 · 1. poločas
Asijský handicap +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,5 % | 1,08 | 5,22 | 89,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap −0,5 · 2. poločas
Asijský handicap −0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 % | 3,35 | 1,22 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +0,5 · 2. poločas
Asijský handicap +0,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 % | 1,58 | 2,07 | 89,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Asijský handicap +1,5 · 2. poločas
Asijský handicap +1,5 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,5 % | 1,12 | 4,45 | 89,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −3
Evropský handicap −3: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | XX · Remíza | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,7 % | 31,0 | 12,5 | 1,01 | 90,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −2
Evropský handicap −2: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | XX · Remíza | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 % | 19,0 | 9,75 | 1,08 | 92,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −1
Evropský handicap −1: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | XX · Remíza | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 % | 7,25 | 5,40 | 1,30 | 91,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +1
Evropský handicap +1: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | XX · Remíza | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 % | 1,75 | 4,00 | 3,30 | 88,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +2
Evropský handicap +2: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | XX · Remíza | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,28 | 5,75 | 7,00 | 91,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +3
Evropský handicap +3: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | XX · Remíza | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,6 % | 1,08 | 9,00 | 15,0 | 90,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +4
Evropský handicap +4: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | XX · Remíza | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,1 % | 1,02 | 12,5 | 27,0 | 91,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +1 · 1. poločas
Evropský handicap +1 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | XX · Remíza | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 % | 1,48 | 3,40 | 6,75 | 89,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap +1 · 2. poločas
Evropský handicap +1 · 2. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · Stal Mielec | XX · Remíza | 22 · Ruch Chorzów | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,6 % | 1,55 | 3,50 | 5,40 | 89,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Přesný výsledek
Přesný výsledek: průměrné kurzy| Typ sázky | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 75,6 % | 15,0 | 8,80 | 9,40 | 15,0 | 33,0 | 13,0 | 7,00 | 7,90 | 12,0 | 26,0 | 21,0 | 12,0 | 11,0 | 19,0 | 40,0 | 50,0 | 28,0 | 30,0 | 40,0 | 85,0 | 125,0 | 80,0 | 85,0 | 125,0 | 175,0 | 75,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Poločas/konec zápasu
Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy| Typ sázky | 1/11/1 · Domácí/domácí | 1/X1/X · Domácí/remíza | 1/21/2 · Domácí/hosté | X/1X/1 · Remíza/domácí | X/XX/X · Remíza/remíza | X/2X/2 · Remíza/hosté | 2/12/1 · Hosté/domácí | 2/X2/X · Hosté/remíza | 2/22/2 · Hosté/hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 79,1 % | 5,80 | 13,0 | 20,0 | 8,00 | 5,90 | 5,00 | 34,0 | 12,0 | 2,80 | 79,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 10 sázkových kanceláří.
- Stal Mielec3,10 → 3,67+18,5 %
- Remíza3,40 → 3,70+8,8 %
- Ruch Chorzów2,07 → 1,85−10,6 %
Shrnutí před zápasem
Z našich datPodle kurzů je favoritem Ruch Chorzów, šance na výhru 50 %. Remíza: 25 %.
Sestaveno automaticky z dat ScanOdds: tabulka, poslední výsledky a průměrné kurzy (10 sázkových kanceláří).
Vzájemné zápasy
V naší databázi nejsou žádné vzájemné zápasy.