Stal Mielec – Ruch Chorzów: odds och speltips, söndag 8 nov. 2026 kl. 20:15
Stal Mielec – Ruch Chorzów,sön 8 nov.20:15
Vem vinner · enligt oddsen10 spelbolag
- 25 % Stal Mielec
- 25 % Oavgjort
- 50 % Ruch Chorzów
Oddsjämförelse
Matchresultat: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | XX · Oavgjort | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 3,70 | 3,70 | 1,85 | 92,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,58 | 2,22 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål: snittodds| Speltyp | JaJa | NejNej | Återbetalning |
|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,55 | 2,27 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,75 | 1,39 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,88 | 1,81 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat · 1:a halvlek
Matchresultat · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | XX · Oavgjort | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 3,95 | 2,40 | 2,36 | 91,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat · 2:a halvlek
Matchresultat · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | XX · Oavgjort | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 3,65 | 2,74 | 2,21 | 91,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans
Dubbelchans: snittodds| Speltyp | 1X1X · Hemma eller oavgjort | 1212 · Hemma eller borta | X2X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,84 | 1,25 | 1,26 | 93,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans · 1:a halvlek
Dubbelchans · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 1X1X · Hemma eller oavgjort | 1212 · Hemma eller borta | X2X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 1,48 | 1,50 | 1,25 | 93,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans · 2:a halvlek
Dubbelchans · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 1X1X · Hemma eller oavgjort | 1212 · Hemma eller borta | X2X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,55 | 1,38 | 1,28 | 93 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort · 1:a halvlek
Insats tillbaka vid oavgjort · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 2,35 | 1,54 | 93 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort · 2:a halvlek
Insats tillbaka vid oavgjort · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5
Över/Under 0,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 94,6 % | 1,02 | 13,0 | 94,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1
Över/Under 1: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,03 | 7,89 | 91,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5
Över/Under 1,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,16 | 4,42 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,75
Över/Under 1,75: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,6 % | 1,21 | 3,45 | 89,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2
Över/Under 2: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 1,22 | 3,40 | 90,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,25
Över/Under 2,25: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,6 % | 1,39 | 2,60 | 90,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,75
Över/Under 2,75: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3
Över/Under 3: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 1,90 | 1,77 | 91,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,25
Över/Under 3,25: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 2,13 | 1,60 | 91,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5
Över/Under 3,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 2,37 | 1,50 | 91,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,75
Över/Under 3,75: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 2,70 | 1,35 | 90,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4
Över/Under 4: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 3,40 | 1,22 | 90,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,5
Över/Under 4,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 4,10 | 1,19 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 5,5
Över/Under 5,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 7,60 | 1,06 | 93,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 6,5
Över/Under 6,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 94,2 % | 14,0 | 1,01 | 94,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5 · 1:a halvlek
Över/Under 0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,27 | 3,40 | 92,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5 · 1:a halvlek
Över/Under 1,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,25 | 1,56 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5 · 1:a halvlek
Över/Under 2,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 5,00 | 1,14 | 92,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5 · 1:a halvlek
Över/Under 3,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 11,0 | 1,02 | 93,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5 · 2:a halvlek
Över/Under 0,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,16 | 4,55 | 92,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5 · 2:a halvlek
Över/Under 1,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5 · 2:a halvlek
Över/Under 2,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 3,45 | 1,26 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5 · 2:a halvlek
Över/Under 3,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 7,20 | 1,06 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,5 · 2:a halvlek
Över/Under 4,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 95,3 % | 17,0 | 1,01 | 95,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 0,5
Hemmalaget över/under 0,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,33 | 3,05 | 92,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 1,5
Hemmalaget över/under 1,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,55 | 1,45 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 2,5
Hemmalaget över/under 2,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 5,90 | 1,09 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 3,5
Hemmalaget över/under 3,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 94,6 % | 15,0 | 1,01 | 94,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek
Hemmalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,10 | 1,65 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek
Hemmalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 6,25 | 1,09 | 92,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 2,5 · 1:a halvlek
Hemmalaget över/under 2,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 12,0 | 1,01 | 93,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek
Hemmalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,80 | 1,90 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek
Hemmalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 4,75 | 1,15 | 92,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek
Hemmalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 10,5 | 1,01 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 0,5
Bortalaget över/under 0,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,13 | 5,10 | 92,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 1,5
Bortalaget över/under 1,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,69 | 2,05 | 92,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 2,5
Bortalaget över/under 2,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 3,15 | 1,31 | 92,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 3,5
Bortalaget över/under 3,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 6,30 | 1,08 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 4,5
Bortalaget över/under 4,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 94,2 % | 14,0 | 1,01 | 94,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek
Bortalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek
Bortalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 4,25 | 1,18 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 2,5 · 1:a halvlek
Bortalaget över/under 2,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 10,0 | 1,02 | 92,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek
Bortalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,52 | 2,40 | 93,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek
Bortalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 3,30 | 1,28 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek
Bortalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 7,90 | 1,05 | 92,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål · 1:a halvlek
Båda lagen gör mål · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | JaJa | NejNej | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 3,50 | 1,25 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål · 2:a halvlek
Båda lagen gör mål · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | JaJa | NejNej | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,80 | 1,38 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −2,5
Asiatiskt handikapp −2,5: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5
Asiatiskt handikapp −1,5: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 7,00 | 1,06 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5
Asiatiskt handikapp −0,5: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 3,50 | 1,26 | 92,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,25
Asiatiskt handikapp −0,25: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 2,61 | 1,38 | 90,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,25
Asiatiskt handikapp +0,25: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 2,16 | 1,58 | 91,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,75
Asiatiskt handikapp +0,75: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,68 | 2,02 | 91,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1
Asiatiskt handikapp +1: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,47 | 2,37 | 90,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,25
Asiatiskt handikapp +1,25: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 1,37 | 2,65 | 90,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5
Asiatiskt handikapp +1,5: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,32 | 3,05 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +2,5
Asiatiskt handikapp +2,5: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,10 | 5,75 | 92,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +3,5
Asiatiskt handikapp +3,5: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,4 % | 1,03 | 13,0 | 95,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 1:a halvlek
Asiatiskt handikapp −0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 3,60 | 1,19 | 89,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 1:a halvlek
Asiatiskt handikapp +0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,51 | 2,21 | 89,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 1:a halvlek
Asiatiskt handikapp +1,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 1,08 | 5,22 | 89,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 2:a halvlek
Asiatiskt handikapp −0,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 3,35 | 1,22 | 89,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 2:a halvlek
Asiatiskt handikapp +0,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,6 % | 1,58 | 2,07 | 89,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5 · 2:a halvlek
Asiatiskt handikapp +1,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 1,12 | 4,45 | 89,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −3
Europeiskt handikapp −3: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | XX · Oavgjort | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 31,0 | 12,5 | 1,01 | 90,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −2
Europeiskt handikapp −2: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | XX · Oavgjort | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 19,0 | 9,75 | 1,08 | 92,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −1
Europeiskt handikapp −1: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | XX · Oavgjort | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 7,25 | 5,40 | 1,30 | 91,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +1
Europeiskt handikapp +1: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | XX · Oavgjort | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 88,9 % | 1,75 | 4,00 | 3,30 | 88,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +2
Europeiskt handikapp +2: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | XX · Oavgjort | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,28 | 5,75 | 7,00 | 91,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +3
Europeiskt handikapp +3: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | XX · Oavgjort | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,6 % | 1,08 | 9,00 | 15,0 | 90,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +4
Europeiskt handikapp +4: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | XX · Oavgjort | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,02 | 12,5 | 27,0 | 91,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +1 · 1:a halvlek
Europeiskt handikapp +1 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | XX · Oavgjort | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 1,48 | 3,40 | 6,75 | 89,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +1 · 2:a halvlek
Europeiskt handikapp +1 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Stal Mielec | XX · Oavgjort | 22 · Ruch Chorzów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,6 % | 1,55 | 3,50 | 5,40 | 89,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Rätt resultat
Rätt resultat: snittodds| Speltyp | 0-00-0 | 0-10-1 | 0-20-2 | 0-30-3 | 0-40-4 | 1-01-0 | 1-11-1 | 1-21-2 | 1-31-3 | 1-41-4 | 2-02-0 | 2-12-1 | 2-22-2 | 2-32-3 | 2-42-4 | 3-03-0 | 3-13-1 | 3-23-2 | 3-33-3 | 3-43-4 | 4-04-0 | 4-14-1 | 4-24-2 | 4-34-3 | 4-44-4 | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 75,6 % | 15,0 | 8,80 | 9,40 | 15,0 | 33,0 | 13,0 | 7,00 | 7,90 | 12,0 | 26,0 | 21,0 | 12,0 | 11,0 | 19,0 | 40,0 | 50,0 | 28,0 | 30,0 | 40,0 | 85,0 | 125,0 | 80,0 | 85,0 | 125,0 | 175,0 | 75,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Halvtid/fulltid
Halvtid/fulltid: snittodds| Speltyp | 1/11/1 · Hemma/Hemma | 1/X1/X · Hemma/Oavgjort | 1/21/2 · Hemma/Borta | X/1X/1 · Oavgjort/Hemma | X/XX/X · Oavgjort/Oavgjort | X/2X/2 · Oavgjort/Borta | 2/12/1 · Borta/Hemma | 2/X2/X · Borta/Oavgjort | 2/22/2 · Borta/Borta | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 79,1 % | 5,80 | 13,0 | 20,0 | 8,00 | 5,90 | 5,00 | 34,0 | 12,0 | 2,80 | 79,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Sedan oddsen öppnade · Snittodds hos 10 spelbolag.
- Stal Mielec3,10 → 3,70+19,4 %
- Oavgjort3,40 → 3,70+8,8 %
- Ruch Chorzów2,07 → 1,85−10,6 %
Inför matchen
Från vår dataFavorit enligt oddsen är Ruch Chorzów, med 50 % chans att vinna. Oavgjort: 25 %.
Från ScanOdds data: tabell, senaste resultat och snittodds (10 spelbolag).
Matchinfo
- Avspark
- sön 8 nov. · 20:15
Inbördes möten
Inga tidigare möten i vår databas.