Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Chrobry Głogów: odds och speltips, lördag 7 nov. 2026 kl. 15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Chrobry Głogów,lör 7 nov.15:30
Vem vinner · enligt oddsen9 spelbolag
- 50 % Bruk-Bet Termalica Nieciecza
- 26 % Oavgjort
- 24 % Chrobry Głogów
Oddsjämförelse
Matchresultat: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Oavgjort | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,87 | 3,55 | 3,80 | 92,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,69 | 2,02 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål: snittodds| Speltyp | JaJa | NejNej | Återbetalning |
|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,39 | 2,75 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,84 | 1,86 | 92,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat · 1:a halvlek
Matchresultat · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Oavgjort | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 2,40 | 2,30 | 4,10 | 91,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Matchresultat · 2:a halvlek
Matchresultat · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Oavgjort | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 2,25 | 2,64 | 3,72 | 91,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans
Dubbelchans: snittodds| Speltyp | 1X1X · Hemma eller oavgjort | 1212 · Hemma eller borta | X2X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,24 | 1,26 | 1,82 | 93 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans · 1:a halvlek
Dubbelchans · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 1X1X · Hemma eller oavgjort | 1212 · Hemma eller borta | X2X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,20 | 1,52 | 1,52 | 93,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Dubbelchans · 2:a halvlek
Dubbelchans · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 1X1X · Hemma eller oavgjort | 1212 · Hemma eller borta | X2X2 · Oavgjort eller borta | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,25 | 1,40 | 1,60 | 93,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort · 1:a halvlek
Insats tillbaka vid oavgjort · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,46 | 2,55 | 92,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Insats tillbaka vid oavgjort · 2:a halvlek
Insats tillbaka vid oavgjort · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,47 | 2,50 | 92,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5
Över/Under 0,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 94 % | 1,03 | 10,7 | 94 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1
Över/Under 1: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,04 | 7,43 | 91,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5
Över/Under 1,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,21 | 3,85 | 92,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,75
Över/Under 1,75: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,4 % | 1,22 | 3,35 | 89,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2
Över/Under 2: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 1,30 | 2,93 | 90,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,25
Över/Under 2,25: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,49 | 2,32 | 90,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,75
Över/Under 2,75: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,88 | 1,80 | 92 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3
Över/Under 3: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 2,15 | 1,59 | 91,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,25
Över/Under 3,25: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 2,40 | 1,46 | 90,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5
Över/Under 3,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 2,68 | 1,40 | 92,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,75
Över/Under 3,75: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 3,10 | 1,26 | 89,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4
Över/Under 4: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 4,14 | 1,16 | 90,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,5
Över/Under 4,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 4,85 | 1,14 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 5,5
Över/Under 5,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 9,27 | 1,04 | 93,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 6,5
Över/Under 6,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5 · 1:a halvlek
Över/Under 0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,31 | 3,10 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5 · 1:a halvlek
Över/Under 1,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,43 | 1,49 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5 · 1:a halvlek
Över/Under 2,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 5,62 | 1,11 | 93,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5 · 1:a halvlek
Över/Under 3,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 94,2 % | 14,0 | 1,01 | 94,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 0,5 · 2:a halvlek
Över/Under 0,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,19 | 4,17 | 92,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 1,5 · 2:a halvlek
Över/Under 1,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,92 | 1,78 | 92,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 2,5 · 2:a halvlek
Över/Under 2,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 3,85 | 1,22 | 92,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 3,5 · 2:a halvlek
Över/Under 3,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 8,20 | 1,04 | 92,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Över/Under 4,5 · 2:a halvlek
Över/Under 4,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 96,1 % | 20,0 | 1,01 | 96,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 0,5
Hemmalaget över/under 0,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,15 | 4,65 | 92,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 1,5
Hemmalaget över/under 1,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,81 | 1,90 | 92,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 2,5
Hemmalaget över/under 2,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 3,47 | 1,26 | 92,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 3,5
Hemmalaget över/under 3,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 7,20 | 1,06 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 4,5
Hemmalaget över/under 4,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 95,3 % | 17,0 | 1,01 | 95,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek
Hemmalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,72 | 2,00 | 92,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek
Hemmalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 4,40 | 1,17 | 92,4 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 2,5 · 1:a halvlek
Hemmalaget över/under 2,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 10,0 | 1,02 | 92,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek
Hemmalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,53 | 2,35 | 92,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek
Hemmalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 3,40 | 1,27 | 92,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Hemmalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek
Hemmalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 8,00 | 1,05 | 92,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 0,5
Bortalaget över/under 0,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,39 | 2,78 | 92,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 1,5
Bortalaget över/under 1,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 2,82 | 1,38 | 92,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 2,5
Bortalaget över/under 2,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93 % | 6,90 | 1,07 | 93 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 3,5
Bortalaget över/under 3,5: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek
Bortalaget över/under 0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek
Bortalaget över/under 1,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 7,50 | 1,06 | 92,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek
Bortalaget över/under 0,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,98 | 1,75 | 92,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek
Bortalaget över/under 1,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 5,60 | 1,11 | 92,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Bortalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek
Bortalaget över/under 2,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | ÖverÖver | UnderUnder | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 11,5 | 1,01 | 92,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål · 1:a halvlek
Båda lagen gör mål · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | JaJa | NejNej | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 3,90 | 1,22 | 92,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Båda lagen gör mål · 2:a halvlek
Båda lagen gör mål · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | JaJa | NejNej | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 3,10 | 1,32 | 92,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −3,5
Asiatiskt handikapp −3,5: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,5 % | 15,0 | 1,02 | 95,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −2,5
Asiatiskt handikapp −2,5: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 6,22 | 1,09 | 92,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5
Asiatiskt handikapp −1,5: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92 % | 3,15 | 1,30 | 92 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,25
Asiatiskt handikapp −1,25: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 2,75 | 1,34 | 90,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1
Asiatiskt handikapp −1: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91 % | 2,47 | 1,44 | 91 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,75
Asiatiskt handikapp −0,75: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,8 % | 2,07 | 1,65 | 91,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,25
Asiatiskt handikapp −0,25: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,25
Asiatiskt handikapp +0,25: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,33 | 2,80 | 90,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5
Asiatiskt handikapp +0,5: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,25 | 3,60 | 92,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +1,5
Asiatiskt handikapp +1,5: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,06 | 7,30 | 92,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +2,5
Asiatiskt handikapp +2,5: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,9 % | 1,01 | 19,0 | 95,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 1:a halvlek
Asiatiskt handikapp −1,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,6 % | 5,50 | 1,07 | 89,6 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 1:a halvlek
Asiatiskt handikapp −0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 2,26 | 1,49 | 89,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 1:a halvlek
Asiatiskt handikapp +0,5 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 1,18 | 3,70 | 89,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −1,5 · 2:a halvlek
Asiatiskt handikapp −1,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 4,70 | 1,11 | 89,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp −0,5 · 2:a halvlek
Asiatiskt handikapp −0,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 2,12 | 1,55 | 89,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Asiatiskt handikapp +0,5 · 2:a halvlek
Asiatiskt handikapp +0,5 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,8 % | 1,22 | 3,40 | 89,8 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −4
Europeiskt handikapp −4: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Oavgjort | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 27,0 | 12,5 | 1,02 | 91,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −3
Europeiskt handikapp −3: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Oavgjort | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 14,5 | 8,60 | 1,09 | 90,7 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −2
Europeiskt handikapp −2: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Oavgjort | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 6,25 | 5,25 | 1,32 | 90,2 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −1
Europeiskt handikapp −1: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Oavgjort | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,5 % | 3,10 | 3,80 | 1,88 | 89,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +1
Europeiskt handikapp +1: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Oavgjort | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,25 | 5,60 | 8,60 | 91,3 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +2
Europeiskt handikapp +2: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Oavgjort | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,06 | 11,0 | 25,0 | 93,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp +3
Europeiskt handikapp +3: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Oavgjort | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,01 | 12,5 | 37,0 | 91,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −1 · 1:a halvlek
Europeiskt handikapp −1 · 1:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Oavgjort | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 6,60 | 3,30 | 1,52 | 89,9 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Europeiskt handikapp −1 · 2:a halvlek
Europeiskt handikapp −1 · 2:a halvlek: snittodds| Speltyp | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Oavgjort | 22 · Chrobry Głogów | Återbetalning |
|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 5,25 | 3,40 | 1,60 | 90,1 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Rätt resultat
Rätt resultat: snittodds| Speltyp | 0-00-0 | 0-10-1 | 0-20-2 | 0-30-3 | 0-40-4 | 1-01-0 | 1-11-1 | 1-21-2 | 1-31-3 | 1-41-4 | 2-02-0 | 2-12-1 | 2-22-2 | 2-32-3 | 2-42-4 | 3-03-0 | 3-13-1 | 3-23-2 | 3-33-3 | 3-43-4 | 4-04-0 | 4-14-1 | 4-24-2 | 4-34-3 | 4-44-4 | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 75,5 % | 12,0 | 12,0 | 20,0 | 50,0 | 125,0 | 7,90 | 6,60 | 12,0 | 30,0 | 90,0 | 8,90 | 7,90 | 12,0 | 35,0 | 100,0 | 15,0 | 13,0 | 22,0 | 50,0 | 150,0 | 35,0 | 30,0 | 50,0 | 100,0 | 200,0 | 75,5 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Halvtid/fulltid
Halvtid/fulltid: snittodds| Speltyp | 1/11/1 · Hemma/Hemma | 1/X1/X · Hemma/Oavgjort | 1/21/2 · Hemma/Borta | X/1X/1 · Oavgjort/Hemma | X/XX/X · Oavgjort/Oavgjort | X/2X/2 · Oavgjort/Borta | 2/12/1 · Borta/Hemma | 2/X2/X · Borta/Oavgjort | 2/22/2 · Borta/Borta | Återbetalning |
|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 79 % | 2,87 | 12,0 | 37,0 | 4,85 | 5,50 | 7,90 | 22,0 | 13,0 | 5,90 | 79 % |
|---|
Snittodds från alla spelbolag vi följer. Här visar vi inga enskilda spelbolag.
Oddsrörelser · 1X2
Sedan oddsen öppnade · Snittodds hos 9 spelbolag.
- Bruk-Bet Termalica Nieciecza1,77 → 1,87+5,6 %
- Oavgjort3,60 → 3,55−1,4 %
- Chrobry Głogów3,90 → 3,80−2,6 %
Inför matchen
Från vår dataFavorit enligt oddsen är Bruk-Bet Termalica Nieciecza, med 50 % chans att vinna. Oavgjort: 26 %.
Från ScanOdds data: tabell, senaste resultat och snittodds (9 spelbolag).
Matchinfo
- Avspark
- lör 7 nov. · 15:30
Inbördes möten
Inga tidigare möten i vår databas.