Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Chrobry Głogów: kurzy a tipy, sobota 7. 11. 2026 15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Chrobry Głogów,so 7. 11.15:30
Kto vyhrá · podľa kurzov9 stávkových kancelárií
- 50 % Bruk-Bet Termalica Nieciecza
- 26 % Remíza
- 24 % Chrobry Głogów
Porovnanie kurzov
Výsledok zápasu: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Remíza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 % | 1,87 | 3,55 | 3,80 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 1,69 | 2,02 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Oba tímy dajú gól: priemerné kurzy| Typ stávky | ÁnoÁno | NieNie | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Stávka bez remízy: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 1,39 | 2,75 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 1,84 | 1,86 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu · 1. polčas
Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Remíza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 % | 2,40 | 2,30 | 4,10 | 91,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu · 2. polčas
Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Remíza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 % | 2,25 | 2,64 | 3,72 | 91,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Dvojitá šanca
Dvojitá šanca: priemerné kurzy| Typ stávky | 1X1X · Domáci alebo remíza | 1212 · Domáci alebo hostia | X2X2 · Remíza alebo hostia | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 % | 1,24 | 1,26 | 1,82 | 93 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Dvojitá šanca · 1. polčas
Dvojitá šanca · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 1X1X · Domáci alebo remíza | 1212 · Domáci alebo hostia | X2X2 · Remíza alebo hostia | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 % | 1,20 | 1,52 | 1,52 | 93,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Dvojitá šanca · 2. polčas
Dvojitá šanca · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 1X1X · Domáci alebo remíza | 1212 · Domáci alebo hostia | X2X2 · Remíza alebo hostia | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 1,25 | 1,40 | 1,60 | 93,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Stávka bez remízy · 1. polčas
Stávka bez remízy · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 % | 1,46 | 2,55 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Stávka bez remízy · 2. polčas
Stávka bez remízy · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 1,47 | 2,50 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5
Viac/menej 0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94 % | 1,03 | 10,7 | 94 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1
Viac/menej 1: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 % | 1,04 | 7,43 | 91,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5
Viac/menej 1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 1,21 | 3,85 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,75
Viac/menej 1,75: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,4 % | 1,22 | 3,35 | 89,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2
Viac/menej 2: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,3 % | 1,30 | 2,93 | 90,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,25
Viac/menej 2,25: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,9 % | 1,49 | 2,32 | 90,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,75
Viac/menej 2,75: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 1,88 | 1,80 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3
Viac/menej 3: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 % | 2,15 | 1,59 | 91,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,25
Viac/menej 3,25: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 % | 2,40 | 1,46 | 90,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5
Viac/menej 3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,2 % | 2,68 | 1,40 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,75
Viac/menej 3,75: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,8 % | 3,10 | 1,26 | 89,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4
Viac/menej 4: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,9 % | 4,14 | 1,16 | 90,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,5
Viac/menej 4,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 4,85 | 1,14 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 5,5
Viac/menej 5,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,5 % | 9,27 | 1,04 | 93,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 6,5
Viac/menej 6,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5 · 1. polčas
Viac/menej 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 1,31 | 3,10 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5 · 1. polčas
Viac/menej 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 % | 2,43 | 1,49 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5 · 1. polčas
Viac/menej 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 % | 5,62 | 1,11 | 93,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5 · 1. polčas
Viac/menej 3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,2 % | 14,0 | 1,01 | 94,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5 · 2. polčas
Viac/menej 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 % | 1,19 | 4,17 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5 · 2. polčas
Viac/menej 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 1,92 | 1,78 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5 · 2. polčas
Viac/menej 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 3,85 | 1,22 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5 · 2. polčas
Viac/menej 3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 8,20 | 1,04 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,5 · 2. polčas
Viac/menej 4,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 96,1 % | 20,0 | 1,01 | 96,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 0,5
Viac/menej – domáci 0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 1,15 | 4,65 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 1,5
Viac/menej – domáci 1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 % | 1,81 | 1,90 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 2,5
Viac/menej – domáci 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 3,47 | 1,26 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 3,5
Viac/menej – domáci 3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 % | 7,20 | 1,06 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 4,5
Viac/menej – domáci 4,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,3 % | 17,0 | 1,01 | 95,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 1,72 | 2,00 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 4,40 | 1,17 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 10,0 | 1,02 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas
Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 % | 1,53 | 2,35 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas
Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 3,40 | 1,27 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas
Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 % | 8,00 | 1,05 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 0,5
Viac/menej – hostia 0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 % | 1,39 | 2,78 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 1,5
Viac/menej – hostia 1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 % | 2,82 | 1,38 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 2,5
Viac/menej – hostia 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93 % | 6,90 | 1,07 | 93 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 3,5
Viac/menej – hostia 3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 95,6 % | 18,0 | 1,01 | 95,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas
Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,8 % | 2,25 | 1,55 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas
Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 % | 7,50 | 1,06 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas
Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 % | 1,98 | 1,75 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas
Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 5,60 | 1,11 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas
Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 % | 11,5 | 1,01 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Oba tímy dajú gól · 1. polčas
Oba tímy dajú gól · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ÁnoÁno | NieNie | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 % | 3,90 | 1,22 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Oba tímy dajú gól · 2. polčas
Oba tímy dajú gól · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ÁnoÁno | NieNie | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 3,10 | 1,32 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −3,5
Ázijský handicap −3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 % | 15,0 | 1,02 | 95,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −2,5
Ázijský handicap −2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 6,22 | 1,09 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5
Ázijský handicap −1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 % | 3,15 | 1,30 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,25
Ázijský handicap −1,25: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 % | 2,75 | 1,34 | 90,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1
Ázijský handicap −1: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91 % | 2,47 | 1,44 | 91 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,75
Ázijský handicap −0,75: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,8 % | 2,07 | 1,65 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,25
Ázijský handicap −0,25: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,25
Ázijský handicap +0,25: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 % | 1,33 | 2,80 | 90,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5
Ázijský handicap +0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 1,25 | 3,60 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5
Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 1,06 | 7,30 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +2,5
Ázijský handicap +2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,9 % | 1,01 | 19,0 | 95,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas
Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,6 % | 5,50 | 1,07 | 89,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas
Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,8 % | 2,26 | 1,49 | 89,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas
Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,5 % | 1,18 | 3,70 | 89,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas
Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,8 % | 4,70 | 1,11 | 89,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas
Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,7 % | 2,12 | 1,55 | 89,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas
Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,8 % | 1,22 | 3,40 | 89,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −4
Európsky handicap −4: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Remíza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 % | 27,0 | 12,5 | 1,02 | 91,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −3
Európsky handicap −3: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Remíza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 % | 14,5 | 8,60 | 1,09 | 90,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −2
Európsky handicap −2: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Remíza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,2 % | 6,25 | 5,25 | 1,32 | 90,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −1
Európsky handicap −1: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Remíza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,5 % | 3,10 | 3,80 | 1,88 | 89,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap +1
Európsky handicap +1: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Remíza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,3 % | 1,25 | 5,60 | 8,60 | 91,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap +2
Európsky handicap +2: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Remíza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 % | 1,06 | 11,0 | 25,0 | 93,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap +3
Európsky handicap +3: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Remíza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,1 % | 1,01 | 12,5 | 37,0 | 91,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −1 · 1. polčas
Európsky handicap −1 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Remíza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 % | 6,60 | 3,30 | 1,52 | 89,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −1 · 2. polčas
Európsky handicap −1 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Bruk-Bet Termalica Nieciecza | XX · Remíza | 22 · Chrobry Głogów | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 % | 5,25 | 3,40 | 1,60 | 90,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Presný výsledok
Presný výsledok: priemerné kurzy| Typ stávky | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 75,5 % | 12,0 | 12,0 | 20,0 | 50,0 | 125,0 | 7,90 | 6,60 | 12,0 | 30,0 | 90,0 | 8,90 | 7,90 | 12,0 | 35,0 | 100,0 | 15,0 | 13,0 | 22,0 | 50,0 | 150,0 | 35,0 | 30,0 | 50,0 | 100,0 | 200,0 | 75,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Polčas/konečný výsledok
Polčas/konečný výsledok: priemerné kurzy| Typ stávky | 1/11/1 · Domáci/domáci | 1/X1/X · Domáci/remíza | 1/21/2 · Domáci/hostia | X/1X/1 · Remíza/domáci | X/XX/X · Remíza/remíza | X/2X/2 · Remíza/hostia | 2/12/1 · Hostia/domáci | 2/X2/X · Hostia/remíza | 2/22/2 · Hostia/hostia | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 79 % | 2,87 | 12,0 | 37,0 | 4,85 | 5,50 | 7,90 | 22,0 | 13,0 | 5,90 | 79 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Vývoj kurzov · 1X2
Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 9 stávkových kancelárií.
- Bruk-Bet Termalica Nieciecza1,77 → 1,87+5,6 %
- Remíza3,60 → 3,55−1,4 %
- Chrobry Głogów3,90 → 3,80−2,6 %
Zhrnutie pred zápasom
Z našich dátPodľa kurzov je favoritom Bruk-Bet Termalica Nieciecza, so šancou na výhru 50 %. Remíza: 26 %.
Zostavené automaticky z dát ScanOdds: tabuľka, posledné výsledky a priemerné kurzy (9 stávkových kancelárií).
Vzájomné zápasy
V našej databáze nie sú žiadne vzájomné zápasy.