Odra Opole – Unia Skierniewice: kurzy a tipy, piatok 6. 11. 2026 20:30
Odra Opole – Unia Skierniewice,pi 6. 11.20:30
Kto vyhrá · podľa kurzov10 stávkových kancelárií
- 44 % Odra Opole
- 27 % Remíza
- 29 % Unia Skierniewice
Porovnanie kurzov
Výsledok zápasu: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | XX · Remíza | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 2,10 | 3,37 | 3,22 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 % | 1,77 | 1,95 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Oba tímy dajú gól: priemerné kurzy| Typ stávky | ÁnoÁno | NieNie | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 1,66 | 2,09 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Stávka bez remízy: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,8 % | 1,52 | 2,32 | 91,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,25: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 % | 1,79 | 1,90 | 92,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu · 1. polčas
Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | XX · Remíza | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 % | 2,66 | 2,23 | 3,70 | 91,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Výsledok zápasu · 2. polčas
Výsledok zápasu · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | XX · Remíza | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 % | 2,47 | 2,57 | 3,35 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Dvojitá šanca
Dvojitá šanca: priemerné kurzy| Typ stávky | 1X1X · Domáci alebo remíza | 1212 · Domáci alebo hostia | X2X2 · Remíza alebo hostia | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 % | 1,31 | 1,29 | 1,66 | 93,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Dvojitá šanca · 1. polčas
Dvojitá šanca · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 1X1X · Domáci alebo remíza | 1212 · Domáci alebo hostia | X2X2 · Remíza alebo hostia | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 % | 1,24 | 1,55 | 1,43 | 93 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Dvojitá šanca · 2. polčas
Dvojitá šanca · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 1X1X · Domáci alebo remíza | 1212 · Domáci alebo hostia | X2X2 · Remíza alebo hostia | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 1,30 | 1,42 | 1,50 | 93,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Stávka bez remízy · 1. polčas
Stávka bez remízy · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 % | 1,58 | 2,25 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Stávka bez remízy · 2. polčas
Stávka bez remízy · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 1,60 | 2,20 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5
Viac/menej 0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 % | 1,03 | 9,55 | 93,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1
Viac/menej 1: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 % | 1,05 | 6,97 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,25
Viac/menej 1,25: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,4 % | 1,16 | 3,90 | 89,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5
Viac/menej 1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,6 % | 1,23 | 3,70 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,75
Viac/menej 1,75: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,7 % | 1,25 | 3,15 | 89,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2
Viac/menej 2: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,6 % | 1,34 | 2,80 | 90,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,25
Viac/menej 2,25: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 % | 1,54 | 2,23 | 91,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,75
Viac/menej 2,75: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92 % | 1,95 | 1,74 | 92 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3
Viac/menej 3: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 % | 2,26 | 1,53 | 91,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,25
Viac/menej 3,25: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,7 % | 2,51 | 1,42 | 90,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5
Viac/menej 3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 % | 2,85 | 1,37 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,75
Viac/menej 3,75: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,8 % | 3,25 | 1,24 | 89,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4
Viac/menej 4: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 % | 4,54 | 1,14 | 91,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,5
Viac/menej 4,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,3 % | 5,13 | 1,12 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 5,5
Viac/menej 5,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,8 % | 10,0 | 1,03 | 93,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 6,5
Viac/menej 6,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 96,1 % | 20,0 | 1,01 | 96,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5 · 1. polčas
Viac/menej 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 1,34 | 2,97 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5 · 1. polčas
Viac/menej 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,4 % | 2,55 | 1,45 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5 · 1. polčas
Viac/menej 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,4 % | 6,02 | 1,10 | 93,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5 · 1. polčas
Viac/menej 3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,6 % | 15,0 | 1,01 | 94,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 0,5 · 2. polčas
Viac/menej 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 1,20 | 4,00 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 1,5 · 2. polčas
Viac/menej 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 % | 1,98 | 1,72 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 2,5 · 2. polčas
Viac/menej 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 4,05 | 1,20 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 3,5 · 2. polčas
Viac/menej 3,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,8 % | 8,60 | 1,04 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej 4,5 · 2. polčas
Viac/menej 4,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 96,4 % | 21,0 | 1,01 | 96,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 0,5
Viac/menej – domáci 0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 1,19 | 4,10 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 1,5
Viac/menej – domáci 1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,5 % | 1,97 | 1,74 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 2,5
Viac/menej – domáci 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 4,00 | 1,20 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 3,5
Viac/menej – domáci 3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,9 % | 8,70 | 1,04 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 4,5
Viac/menej – domáci 4,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 96,4 % | 21,0 | 1,01 | 96,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,2 % | 1,85 | 1,88 | 93,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 4,90 | 1,14 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas
Viac/menej – domáci 2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 % | 10,5 | 1,01 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas
Viac/menej – domáci 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,3 % | 1,62 | 2,20 | 93,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas
Viac/menej – domáci 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 % | 3,80 | 1,22 | 92,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas
Viac/menej – domáci 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 % | 8,90 | 1,03 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 0,5
Viac/menej – hostia 0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 1,34 | 3,00 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 1,5
Viac/menej – hostia 1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 2,61 | 1,43 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 2,5
Viac/menej – hostia 2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 6,15 | 1,09 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 3,5
Viac/menej – hostia 3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,6 % | 15,0 | 1,01 | 94,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas
Viac/menej – hostia 0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,5 % | 2,25 | 1,60 | 93,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas
Viac/menej – hostia 1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 % | 7,00 | 1,07 | 92,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas
Viac/menej – hostia 0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 1,88 | 1,82 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas
Viac/menej – hostia 1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 % | 5,25 | 1,13 | 93 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas
Viac/menej – hostia 2,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ViacViac | MenejMenej | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 % | 11,0 | 1,01 | 92,5 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Oba tímy dajú gól · 1. polčas
Oba tímy dajú gól · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ÁnoÁno | NieNie | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 % | 4,00 | 1,20 | 92,3 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Oba tímy dajú gól · 2. polčas
Oba tímy dajú gól · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | ÁnoÁno | NieNie | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 % | 3,10 | 1,32 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −3,5
Ázijský handicap −3,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,9 % | 19,0 | 1,01 | 95,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −2,5
Ázijský handicap −2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 % | 7,50 | 1,05 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5
Ázijský handicap −1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 % | 3,75 | 1,22 | 92,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1
Ázijský handicap −1: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 % | 2,92 | 1,30 | 90,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,75
Ázijský handicap −0,75: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91 % | 2,35 | 1,48 | 91 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5
Ázijský handicap −0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,9 % | 2,08 | 1,68 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,25
Ázijský handicap +0,25: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 % | 1,38 | 2,62 | 90,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5
Ázijský handicap +0,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,6 % | 1,32 | 3,10 | 92,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +1,5
Ázijský handicap +1,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 % | 1,08 | 6,35 | 92,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +2,5
Ázijský handicap +2,5: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,9 % | 1,02 | 16,0 | 95,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas
Ázijský handicap −1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90 % | 6,30 | 1,05 | 90 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas
Ázijský handicap −0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,7 % | 2,50 | 1,40 | 89,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas
Ázijský handicap +0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,4 % | 1,22 | 3,35 | 89,4 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas
Ázijský handicap −1,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,9 % | 5,35 | 1,08 | 89,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas
Ázijský handicap −0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,6 % | 2,32 | 1,46 | 89,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas
Ázijský handicap +0,5 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,8 % | 1,26 | 3,10 | 89,8 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −4
Európsky handicap −4: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | XX · Remíza | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91 % | 31,0 | 13,0 | 1,01 | 91 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −3
Európsky handicap −3: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | XX · Remíza | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,7 % | 18,0 | 9,60 | 1,06 | 90,7 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −2
Európsky handicap −2: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | XX · Remíza | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 % | 8,40 | 6,00 | 1,24 | 91,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −1
Európsky handicap −1: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | XX · Remíza | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,1 % | 3,70 | 3,90 | 1,68 | 89,1 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap +1
Európsky handicap +1: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | XX · Remíza | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,2 % | 1,32 | 5,00 | 6,60 | 90,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap +2
Európsky handicap +2: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | XX · Remíza | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 % | 1,09 | 9,40 | 19,0 | 92,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap +3
Európsky handicap +3: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | XX · Remíza | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,6 % | 1,01 | 12,0 | 33,0 | 90,6 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −1 · 1. polčas
Európsky handicap −1 · 1. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | XX · Remíza | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90 % | 7,90 | 3,50 | 1,43 | 90 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Európsky handicap −1 · 2. polčas
Európsky handicap −1 · 2. polčas: priemerné kurzy| Typ stávky | 11 · Odra Opole | XX · Remíza | 22 · Unia Skierniewice | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,2 % | 6,10 | 3,60 | 1,50 | 90,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Presný výsledok
Presný výsledok: priemerné kurzy| Typ stávky | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 73,9 % | 11,0 | 10,0 | 16,0 | 39,0 | 100,0 | 8,00 | 6,30 | 10,0 | 25,0 | 75,0 | 9,80 | 8,20 | 11,0 | 32,0 | 90,0 | 19,0 | 15,0 | 24,0 | 50,0 | 125,0 | 45,0 | 38,0 | 60,0 | 100,0 | 200,0 | 73,9 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Polčas/konečný výsledok
Polčas/konečný výsledok: priemerné kurzy| Typ stávky | 1/11/1 · Domáci/domáci | 1/X1/X · Domáci/remíza | 1/21/2 · Domáci/hostia | X/1X/1 · Remíza/domáci | X/XX/X · Remíza/remíza | X/2X/2 · Remíza/hostia | 2/12/1 · Hostia/domáci | 2/X2/X · Hostia/remíza | 2/22/2 · Hostia/hostia | Výplatnosť |
|---|
| Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 79,2 % | 3,30 | 12,0 | 33,0 | 5,15 | 5,20 | 6,90 | 24,0 | 13,0 | 5,10 | 79,2 % |
|---|
Toto sú priemerné kurzy. Jednotlivé stávkové kancelárie tu neuvádzame.
Vývoj kurzov · 1X2
Od vypísania kurzov · Priemerný kurz z 10 stávkových kancelárií.
- Odra Opole2,05 → 2,10+2,4 %
- Remíza3,40 → 3,37−0,7 %
- Unia Skierniewice3,35 → 3,22−3,7 %
Zhrnutie pred zápasom
Z našich dátPodľa kurzov je favoritom Odra Opole, so šancou na výhru 44 %. Remíza: 27 %.
Zostavené automaticky z dát ScanOdds: tabuľka, posledné výsledky a priemerné kurzy (10 stávkových kancelárií).
Vzájomné zápasy
V našej databáze nie sú žiadne vzájomné zápasy.