Přejít na obsah

Lukáš Masopust

Střední záložník · Č. 8

Věk
33
Výška
179 cm
Preferovaná noha
Pravá
Tržní hodnota
225 tis. €

Statistiky po sezónách

Lukáš Masopust: statistiky podle sezón a soutěží, od nejnovějších
Soutěž a týmZMinGAPen.VGZ lav.ŽKČK
2026/27
Chance LigaFC Slovan Liberec96520100020
2025/26
Chance LigaFC Slovan Liberec221 3290100620
Chance Liga · Championship GroupFC Slovan Liberec42820000110
MOL CupFC Slovan Liberec1451010100
2024/25
Chance LigaFC Slovan Liberec63690200120
UEFA Champions League QualifyingSlavia Praha31830000010
Chance Liga Placement PlayoffFC Slovan Liberec21671000000
Chance Narodni LigaSK Slavia Prague B21690000010
Chance LigaSlavia Praha1750000000
MOL CupSlavia Praha1290000100
2023/24
Chance LigaSlavia Praha2195503001220
UEFA Europa LeagueSlavia Praha64682100020
UEFA Europa League QualifyingSlavia Praha43411200010
Chance Liga · Championship GroupSlavia Praha21050000100
MOL CupSlavia Praha21600000010
Ceska fotbalova ligaSK Slavia Prague B1600000000
2022/23
Chance LigaSlavia Praha191 2962500430
UEFA Conference LeagueSlavia Praha52771100120
MOL CupSlavia Praha32481000000
UEFA Conference League QualifyingSlavia Praha3810000200
Chance Narodni LigaSK Slavia Prague B2890100100
2021/22
Chance LigaSlavia Praha181 1400700410
UEFA Conference LeagueSlavia Praha73670000220
MOL CupSlavia Praha21110000100
UEFA Champions League QualifyingSlavia Praha21281000000
UEFA Europa League QualifyingSlavia Praha1681100000
2020/21
Chance LigaSlavia Praha261 7522400640
UEFA Europa LeagueSlavia Praha126250000710
MOL CupSlavia Praha54200301010
UEFA Champions League QualifyingSlavia Praha21440000010
2019/20
Chance LigaSlavia Praha221 4805200411
UEFA Champions LeagueSlavia Praha64750100010
Chance Liga · Championship GroupSlavia Praha53031100210
UEFA Champions League QualifyingSlavia Praha21681000010
Cesko-slovensky SuperpoharSlavia Praha1770100010
MOL CupSlavia Praha11200000000
2018/19
Chance LigaFK Jablonec131 0384500020
Chance LigaSlavia Praha84633300210
UEFA Europa LeagueSlavia Praha53410000010
Chance Liga · Championship GroupSlavia Praha42851100000
UEFA Europa LeagueFK Jablonec32530100000
MOL CupSlavia Praha21802000010
MOL CupFK Jablonec1900000000
2017/18
Chance LigaFK Jablonec252 1084700030
MOL CupFK Jablonec64192100100
2016/17
Chance LigaFK Jablonec191 1740300740
Juniorska ligaFK Jablonec B1901000000
MOL CupFK Jablonec11200000000
2015/16
Chance LigaFK Jablonec261 29451001120
MOL CupFK Jablonec64750000100
UEFA Europa League QualifyingFK Jablonec31570000100
Juniorska ligaFK Jablonec B1591000000
2014/15
Chance LigaFK Jablonec114141100700
MOL CupFK Jablonec41910100200
Chance LigaFC Vysocina Jihlava3831000300
2013/14
Chance LigaFC Vysocina Jihlava231 8665400030
MOL CupFC Vysocina Jihlava31940000000
2012/13
Chance LigaFC Vysocina Jihlava292 0431600220
MOL CupFC Vysocina Jihlava21210000000
Celkem za kariéru43028 21651711194541
Zobrazit všechny sezóny (15)Zobrazit méně sezón

Poslední zápasy

Lukáš Masopust: poslední zápasy, od nejnovějších
ZápasVýsledekRoleMinHod.GAStř.Na br.Přihr.Přihr. %
Venku: SK Sigma Olomouc · Chance Liga1:0ProhraZákl.896,600214589 %
Doma: 1. FC Slovácko Uherské Hradiště · Chance Liga0:2ProhraZákl.456,700004486 %

Kariéra a přestupy

  1. Slavia Praha→FC Slovan Liberec

    PřestupTržní hodnota 300 tis. € · Sezóna 2025/26

  2. FC Slovan Liberec→Slavia Praha

    Konec hostováníTržní hodnota 300 tis. € · Sezóna 2024/25

  3. Slavia Praha→FC Slovan Liberec

    HostováníTržní hodnota 500 tis. € · Sezóna 2024/25

  4. FK Jablonec→Slavia Praha

    PřestupPřestupní částka 590 tis. € · Tržní hodnota 1,2 mil. € · Sezóna 2018/19

  5. Jihlava→FK Jablonec

    PřestupTržní hodnota 500 tis. € · Sezóna 2014/15

  6. Jihlava U19→Jihlava

    PřestupSezóna 2012/13

  7. Jihlava U17→Jihlava U19

    PřestupSezóna 2010/11

  8. Jihlava Yth.→Jihlava U17

    PřestupSezóna 2008/09

  9. Kamen.n/Li.Yth.→Jihlava Yth.

    PřestupSezóna 2004/05

  10. Bozejov Yth.→Kamen.n/Li.Yth.

    PřestupSezóna 2000/01

Zobrazit všechny přestupy (10)Zobrazit méně přestupů