Sari la conținut

Lukáš Masopust

Mijlocaș central · Nr. 8

Vârstă
33
Înălțime
179 cm
Piciorul de bază
Dreptul
Valoare de piață
225 K EUR

Statistici pe sezoane

Lukáš Masopust: statistici pe sezoane și competiții, cele mai noi primele
Competiție și echipăMec.MinGPDPen.Autog.IntrăriCGCR
2026/27
Chance LigaFC Slovan Liberec96520100020
2025/26
Chance LigaFC Slovan Liberec221.3290100620
Chance Liga · Championship GroupFC Slovan Liberec42820000110
MOL CupFC Slovan Liberec1451010100
2024/25
Chance LigaFC Slovan Liberec63690200120
UEFA Champions League QualifyingSlavia Prague31830000010
Chance Liga Placement PlayoffFC Slovan Liberec21671000000
Chance Narodni LigaSK Slavia Prague B21690000010
Chance LigaSlavia Prague1750000000
MOL CupSlavia Prague1290000100
2023/24
Chance LigaSlavia Prague2195503001220
UEFA Europa LeagueSlavia Prague64682100020
UEFA Europa League QualifyingSlavia Prague43411200010
Chance Liga · Championship GroupSlavia Prague21050000100
MOL CupSlavia Prague21600000010
Ceska fotbalova ligaSK Slavia Prague B1600000000
2022/23
Chance LigaSlavia Prague191.2962500430
UEFA Conference LeagueSlavia Prague52771100120
MOL CupSlavia Prague32481000000
UEFA Conference League QualifyingSlavia Prague3810000200
Chance Narodni LigaSK Slavia Prague B2890100100
2021/22
Chance LigaSlavia Prague181.1400700410
UEFA Conference LeagueSlavia Prague73670000220
MOL CupSlavia Prague21110000100
UEFA Champions League QualifyingSlavia Prague21281000000
UEFA Europa League QualifyingSlavia Prague1681100000
2020/21
Chance LigaSlavia Prague261.7522400640
UEFA Europa LeagueSlavia Prague126250000710
MOL CupSlavia Prague54200301010
UEFA Champions League QualifyingSlavia Prague21440000010
2019/20
Chance LigaSlavia Prague221.4805200411
UEFA Champions LeagueSlavia Prague64750100010
Chance Liga · Championship GroupSlavia Prague53031100210
UEFA Champions League QualifyingSlavia Prague21681000010
Cesko-slovensky SuperpoharSlavia Prague1770100010
MOL CupSlavia Prague11200000000
2018/19
Chance LigaFK Jablonec131.0384500020
Chance LigaSlavia Prague84633300210
UEFA Europa LeagueSlavia Prague53410000010
Chance Liga · Championship GroupSlavia Prague42851100000
UEFA Europa LeagueFK Jablonec32530100000
MOL CupSlavia Prague21802000010
MOL CupFK Jablonec1900000000
2017/18
Chance LigaFK Jablonec252.1084700030
MOL CupFK Jablonec64192100100
2016/17
Chance LigaFK Jablonec191.1740300740
Juniorska ligaFK Jablonec B1901000000
MOL CupFK Jablonec11200000000
2015/16
Chance LigaFK Jablonec261.29451001120
MOL CupFK Jablonec64750000100
UEFA Europa League QualifyingFK Jablonec31570000100
Juniorska ligaFK Jablonec B1591000000
2014/15
Chance LigaFK Jablonec114141100700
MOL CupFK Jablonec41910100200
Chance LigaFC Vysocina Jihlava3831000300
2013/14
Chance LigaFC Vysocina Jihlava231.8665400030
MOL CupFC Vysocina Jihlava31940000000
2012/13
Chance LigaFC Vysocina Jihlava292.0431600220
MOL CupFC Vysocina Jihlava21210000000
Total carieră43028.21651711194541
Arată toate sezoanele (15)Arată mai puține sezoane

Ultimele meciuri

Lukáš Masopust: ultimele meciuri, cele mai noi primele
MeciRezultatRolMinNotăGPDȘut.Pe poartăPasePase %
În deplasare: SK Sigma Olomouc · Chance Liga1:0ÎnfrângereTitular896,600214589 %
Acasă: 1. FC Slovácko Uherské Hradiště · Chance Liga0:2ÎnfrângereTitular456,700004486 %

Carieră și transferuri

  1. Slavia Prague→FC Slovan Liberec

    TransferValoare de piață 300 K EUR · Sezonul 2025/26

  2. FC Slovan Liberec→Slavia Prague

    Sfârșit de împrumutValoare de piață 300 K EUR · Sezonul 2024/25

  3. Slavia Prague→FC Slovan Liberec

    ÎmprumutValoare de piață 500 K EUR · Sezonul 2024/25

  4. FK Jablonec→Slavia Prague

    TransferSumă de transfer 590 K EUR · Valoare de piață 1,2 mil. EUR · Sezonul 2018/19

  5. Jihlava→FK Jablonec

    TransferValoare de piață 500 K EUR · Sezonul 2014/15

  6. Jihlava U19→Jihlava

    TransferSezonul 2012/13

  7. Jihlava U17→Jihlava U19

    TransferSezonul 2010/11

  8. Jihlava Yth.→Jihlava U17

    TransferSezonul 2008/09

  9. Kamen.n/Li.Yth.→Jihlava Yth.

    TransferSezonul 2004/05

  10. Bozejov Yth.→Kamen.n/Li.Yth.

    TransferSezonul 2000/01

Arată toate transferurile (10)Arată mai puține transferuri