Preskoči na sadržaj

Lukáš Masopust

Središnji vezni · Br. 8

Dob
33
Visina
179 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrijednost
225 tis. €

Statistika po sezonama

Lukáš Masopust: statistika po sezonama i natjecanjima, od najnovijih
Natjecanje i momčadNast.MinGAPen.AGUlaz.ŽKCK
2026/27
Chance LigaFC Slovan Liberec96520100020
2025/26
Chance LigaFC Slovan Liberec221.3290100620
Chance Liga · Championship GroupFC Slovan Liberec42820000110
MOL CupFC Slovan Liberec1451010100
2024/25
Chance LigaFC Slovan Liberec63690200120
UEFA Champions League QualifyingSlavia Prag31830000010
Chance Liga Placement PlayoffFC Slovan Liberec21671000000
Chance Narodni LigaSK Slavia Prague B21690000010
Chance LigaSlavia Prag1750000000
MOL CupSlavia Prag1290000100
2023/24
Chance LigaSlavia Prag2195503001220
UEFA Europa LeagueSlavia Prag64682100020
UEFA Europa League QualifyingSlavia Prag43411200010
Chance Liga · Championship GroupSlavia Prag21050000100
MOL CupSlavia Prag21600000010
Ceska fotbalova ligaSK Slavia Prague B1600000000
2022/23
Chance LigaSlavia Prag191.2962500430
UEFA Conference LeagueSlavia Prag52771100120
MOL CupSlavia Prag32481000000
UEFA Conference League QualifyingSlavia Prag3810000200
Chance Narodni LigaSK Slavia Prague B2890100100
2021/22
Chance LigaSlavia Prag181.1400700410
UEFA Conference LeagueSlavia Prag73670000220
MOL CupSlavia Prag21110000100
UEFA Champions League QualifyingSlavia Prag21281000000
UEFA Europa League QualifyingSlavia Prag1681100000
2020/21
Chance LigaSlavia Prag261.7522400640
UEFA Europa LeagueSlavia Prag126250000710
MOL CupSlavia Prag54200301010
UEFA Champions League QualifyingSlavia Prag21440000010
2019/20
Chance LigaSlavia Prag221.4805200411
UEFA Champions LeagueSlavia Prag64750100010
Chance Liga · Championship GroupSlavia Prag53031100210
UEFA Champions League QualifyingSlavia Prag21681000010
Cesko-slovensky SuperpoharSlavia Prag1770100010
MOL CupSlavia Prag11200000000
2018/19
Chance LigaFK Jablonec131.0384500020
Chance LigaSlavia Prag84633300210
UEFA Europa LeagueSlavia Prag53410000010
Chance Liga · Championship GroupSlavia Prag42851100000
UEFA Europa LeagueFK Jablonec32530100000
MOL CupSlavia Prag21802000010
MOL CupFK Jablonec1900000000
2017/18
Chance LigaFK Jablonec252.1084700030
MOL CupFK Jablonec64192100100
2016/17
Chance LigaFK Jablonec191.1740300740
Juniorska ligaFK Jablonec B1901000000
MOL CupFK Jablonec11200000000
2015/16
Chance LigaFK Jablonec261.29451001120
MOL CupFK Jablonec64750000100
UEFA Europa League QualifyingFK Jablonec31570000100
Juniorska ligaFK Jablonec B1591000000
2014/15
Chance LigaFK Jablonec114141100700
MOL CupFK Jablonec41910100200
Chance LigaFC Vysocina Jihlava3831000300
2013/14
Chance LigaFC Vysocina Jihlava231.8665400030
MOL CupFC Vysocina Jihlava31940000000
2012/13
Chance LigaFC Vysocina Jihlava292.0431600220
MOL CupFC Vysocina Jihlava21210000000
Ukupno u karijeri43028.21651711194541
Prikaži sve sezone (15)Prikaži manje sezona

Posljednje utakmice

Lukáš Masopust: posljednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcjenaGAUdar.U okvirDod.Dod. %
U gostima: Sigma Olomouc · Chance Liga1:0PorazStart896,600214589 %
Kod kuće: 1. FC Slovácko Uherské Hradiště · Chance Liga0:2PorazStart456,700004486 %

Karijera i transferi

  1. Slavia Prag→FC Slovan Liberec

    TransferTržišna vrijednost 300 tis. € · Sezona 2025/26

  2. FC Slovan Liberec→Slavia Prag

    Kraj posudbeTržišna vrijednost 300 tis. € · Sezona 2024/25

  3. Slavia Prag→FC Slovan Liberec

    PosudbaTržišna vrijednost 500 tis. € · Sezona 2024/25

  4. FK Jablonec→Slavia Prag

    TransferOdšteta 590 tis. € · Tržišna vrijednost 1,2 mil. € · Sezona 2018/19

  5. Jihlava→FK Jablonec

    TransferTržišna vrijednost 500 tis. € · Sezona 2014/15

  6. Jihlava U19→Jihlava

    TransferSezona 2012/13

  7. Jihlava U17→Jihlava U19

    TransferSezona 2010/11

  8. Jihlava Yth.→Jihlava U17

    TransferSezona 2008/09

  9. Kamen.n/Li.Yth.→Jihlava Yth.

    TransferSezona 2004/05

  10. Bozejov Yth.→Kamen.n/Li.Yth.

    TransferSezona 2000/01

Prikaži sve transfere (10)Prikaži manje transfera