Pređi na sadržaj

Lukáš Masopust

Centralni vezni · Br. 8

Godine
33
Visina
179 cm
Jača noga
Desna
Tržišna vrednost
225 hilj. €

Statistika po sezonama

Lukáš Masopust: statistika po sezonama i takmičenjima, od najnovijih
Takmičenje i ekipaNast.MinGAPen.AGUlaz.ŽKCK
2026/27
Chance LigaFC Slovan Liberec96520100020
2025/26
Chance LigaFC Slovan Liberec221.3290100620
Chance Liga · Championship GroupFC Slovan Liberec42820000110
MOL CupFC Slovan Liberec1451010100
2024/25
Chance LigaFC Slovan Liberec63690200120
UEFA Champions League QualifyingSlavija Prag31830000010
Chance Liga Placement PlayoffFC Slovan Liberec21671000000
Chance Narodni LigaSK Slavia Prague B21690000010
Chance LigaSlavija Prag1750000000
MOL CupSlavija Prag1290000100
2023/24
Chance LigaSlavija Prag2195503001220
UEFA Europa LeagueSlavija Prag64682100020
UEFA Europa League QualifyingSlavija Prag43411200010
Chance Liga · Championship GroupSlavija Prag21050000100
MOL CupSlavija Prag21600000010
Ceska fotbalova ligaSK Slavia Prague B1600000000
2022/23
Chance LigaSlavija Prag191.2962500430
UEFA Conference LeagueSlavija Prag52771100120
MOL CupSlavija Prag32481000000
UEFA Conference League QualifyingSlavija Prag3810000200
Chance Narodni LigaSK Slavia Prague B2890100100
2021/22
Chance LigaSlavija Prag181.1400700410
UEFA Conference LeagueSlavija Prag73670000220
MOL CupSlavija Prag21110000100
UEFA Champions League QualifyingSlavija Prag21281000000
UEFA Europa League QualifyingSlavija Prag1681100000
2020/21
Chance LigaSlavija Prag261.7522400640
UEFA Europa LeagueSlavija Prag126250000710
MOL CupSlavija Prag54200301010
UEFA Champions League QualifyingSlavija Prag21440000010
2019/20
Chance LigaSlavija Prag221.4805200411
UEFA Champions LeagueSlavija Prag64750100010
Chance Liga · Championship GroupSlavija Prag53031100210
UEFA Champions League QualifyingSlavija Prag21681000010
Cesko-slovensky SuperpoharSlavija Prag1770100010
MOL CupSlavija Prag11200000000
2018/19
Chance LigaFK Jablonec131.0384500020
Chance LigaSlavija Prag84633300210
UEFA Europa LeagueSlavija Prag53410000010
Chance Liga · Championship GroupSlavija Prag42851100000
UEFA Europa LeagueFK Jablonec32530100000
MOL CupSlavija Prag21802000010
MOL CupFK Jablonec1900000000
2017/18
Chance LigaFK Jablonec252.1084700030
MOL CupFK Jablonec64192100100
2016/17
Chance LigaFK Jablonec191.1740300740
Juniorska ligaFK Jablonec B1901000000
MOL CupFK Jablonec11200000000
2015/16
Chance LigaFK Jablonec261.29451001120
MOL CupFK Jablonec64750000100
UEFA Europa League QualifyingFK Jablonec31570000100
Juniorska ligaFK Jablonec B1591000000
2014/15
Chance LigaFK Jablonec114141100700
MOL CupFK Jablonec41910100200
Chance LigaFC Vysocina Jihlava3831000300
2013/14
Chance LigaFC Vysocina Jihlava231.8665400030
MOL CupFC Vysocina Jihlava31940000000
2012/13
Chance LigaFC Vysocina Jihlava292.0431600220
MOL CupFC Vysocina Jihlava21210000000
Ukupno u karijeri43028.21651711194541
Prikaži sve sezone (15)Prikaži manje sezona

Poslednje utakmice

Lukáš Masopust: poslednje utakmice, od najnovijih
UtakmicaRezultatUlogaMinOcenaGAŠut.U okvirPas.Pas. %
U gostima: SK Sigma Olomouc · Chance Liga1:0PorazStart896,600214589%
Kod kuće: 1. FC Slovacko Uherske Hradiste · Chance Liga0:2PorazStart456,700004486%

Karijera i transferi

  1. Slavija Prag→FC Slovan Liberec

    TransferTržišna vrednost 300 hilj. € · Sezona 2025/26

  2. FC Slovan Liberec→Slavija Prag

    Kraj pozajmiceTržišna vrednost 300 hilj. € · Sezona 2024/25

  3. Slavija Prag→FC Slovan Liberec

    PozajmicaTržišna vrednost 500 hilj. € · Sezona 2024/25

  4. FK Jablonec→Slavija Prag

    TransferObeštećenje 590 hilj. € · Tržišna vrednost 1,2 mil. € · Sezona 2018/19

  5. Jihlava→FK Jablonec

    TransferTržišna vrednost 500 hilj. € · Sezona 2014/15

  6. Jihlava U19→Jihlava

    TransferSezona 2012/13

  7. Jihlava U17→Jihlava U19

    TransferSezona 2010/11

  8. Jihlava Yth.→Jihlava U17

    TransferSezona 2008/09

  9. Kamen.n/Li.Yth.→Jihlava Yth.

    TransferSezona 2004/05

  10. Bozejov Yth.→Kamen.n/Li.Yth.

    TransferSezona 2000/01

Prikaži sve transfere (10)Prikaži manje transfera