GNK Dinamo Zagreb II – NK Jadran LP: kurzy a tipy, pátek 6. 11. 2026 14:00
GNK Dinamo Zagreb II – NK Jadran LP,pá 6. 11.14:00
Kdo vyhraje · podle kurzů8 sázkových kanceláří
- 37 % GNK Dinamo Zagreb II
- 28 % Remíza
- 35 % NK Jadran LP
Srovnání kurzů
Výsledek zápasu: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · GNK Dinamo Zagreb II | XX · Remíza | 22 · NK Jadran LP | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 89,7 % | 2,45 | 3,15 | 2,57 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 % | 1,88 | 1,80 | 92 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól: průměrné kurzy| Typ sázky | AnoAno | NeNe | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 1,71 | 2,00 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · GNK Dinamo Zagreb II | 22 · NK Jadran LP | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 89,9 % | 1,75 | 1,85 | 89,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance
Dvojitá šance: průměrné kurzy| Typ sázky | 1X1X · Domácí nebo remíza | 1212 · Domácí nebo hosté | X2X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 90 % | 1,38 | 1,27 | 1,41 | 90 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5
Více/méně 0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,04 | 6,50 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1
Více/méně 1: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,3 % | 1,06 | 6,10 | 90,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5
Více/méně 1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90 % | 1,26 | 3,15 | 90 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2
Více/méně 2: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 % | 1,42 | 2,45 | 89,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3
Více/méně 3: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,6 % | 2,46 | 1,41 | 89,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5
Více/méně 3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 89,7 % | 3,05 | 1,27 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4
Více/méně 4: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 % | 4,75 | 1,11 | 90 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,5
Více/méně 4,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,8 % | 5,10 | 1,09 | 89,8 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5 · 1. poločas
Více/méně 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 % | 1,39 | 2,47 | 88,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Přesný výsledek
Přesný výsledek: průměrné kurzy| Typ sázky | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 57 % | 8,10 | 7,20 | 9,90 | 18,0 | 39,0 | 7,00 | 5,55 | 7,90 | 15,0 | 32,0 | 9,30 | 7,70 | 10,0 | 19,0 | 40,0 | 17,0 | 14,0 | 19,0 | 32,0 | 60,0 | 35,0 | 30,0 | 40,0 | 60,0 | 85,0 | 57 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Poločas/konec zápasu
Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy| Typ sázky | 1/11/1 · Domácí/domácí | 1/X1/X · Domácí/remíza | 1/21/2 · Domácí/hosté | X/1X/1 · Remíza/domácí | X/XX/X · Remíza/remíza | X/2X/2 · Remíza/hosté | 2/12/1 · Hosté/domácí | 2/X2/X · Hosté/remíza | 2/22/2 · Hosté/hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 72 % | 3,90 | 10,0 | 19,0 | 5,35 | 4,65 | 5,60 | 18,0 | 10,0 | 4,10 | 72 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vývoj kurzů · 1X2
Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 8 sázkových kanceláří.
- GNK Dinamo Zagreb II2,45 → 2,45Beze změny
- Remíza3,15 → 3,15Beze změny
- NK Jadran LP2,57 → 2,57Beze změny
Shrnutí před zápasem
Z našich datPodle kurzů to bude vyrovnaný zápas: GNK Dinamo Zagreb II 37 %, NK Jadran LP 35 %. Remíza: 28 %.
Sestaveno automaticky z dat ScanOdds: tabulka, poslední výsledky a průměrné kurzy (8 sázkových kanceláří).
Vzájemné zápasy
V naší databázi nejsou žádné vzájemné zápasy.