GNK Dinamo Zagreb II – NK Jadran LP: cote și ponturi, vineri, 06.11.2026, ora 15:00
GNK Dinamo Zagreb II – NK Jadran LP,vin. 6 nov.15:00
Cine câștigă · după cotele medii9 case de pariuri
- 37 % GNK Dinamo Zagreb II
- 28 % Egal
- 35 % NK Jadran LP
Comparație de cote
Rezultat final: cote medii| Tip de pariu | 11 · GNK Dinamo Zagreb II | XX · Egal | 22 · NK Jadran LP | Randament |
|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 90,5 % | 2,45 | 3,20 | 2,60 | 90,5 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 2,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,90 | 1,80 | 92,4 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Ambele echipe marchează: cote medii| Tip de pariu | DaDa | NuNu | Randament |
|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,71 | 2,00 | 92,2 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Fără egal: cote medii| Tip de pariu | 11 · GNK Dinamo Zagreb II | 22 · NK Jadran LP | Randament |
|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 90,9 % | 1,76 | 1,87 | 90,9 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Rezultat final · Prima repriză
Rezultat final · Prima repriză: cote medii| Tip de pariu | 11 · GNK Dinamo Zagreb II | XX · Egal | 22 · NK Jadran LP | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90 % | 3,10 | 2,10 | 3,20 | 90 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Șansă dublă
Șansă dublă: cote medii| Tip de pariu | 1X1X · Gazde sau egal | 1212 · Gazde sau oaspeți | X2X2 · Egal sau oaspeți | Randament |
|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 90,2 % | 1,38 | 1,27 | 1,42 | 90,2 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 0,5
Total peste/sub 0,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,7 % | 1,04 | 6,50 | 89,7 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 1
Total peste/sub 1: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,3 % | 1,06 | 6,10 | 90,3 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 1,5
Total peste/sub 1,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 90 % | 1,26 | 3,15 | 90 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 2
Total peste/sub 2: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,9 % | 1,42 | 2,45 | 89,9 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 3
Total peste/sub 3: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,6 % | 2,46 | 1,41 | 89,6 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 3,5
Total peste/sub 3,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 89,9 % | 3,05 | 1,27 | 89,9 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 4
Total peste/sub 4: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90 % | 4,75 | 1,11 | 90 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 4,5
Total peste/sub 4,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,2 % | 5,45 | 1,09 | 91,2 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 0,5 · Prima repriză
Total peste/sub 0,5 · Prima repriză: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,8 % | 1,37 | 2,67 | 90,8 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total peste/sub 1,5 · Prima repriză
Total peste/sub 1,5 · Prima repriză: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,2 % | 2,76 | 1,38 | 92,2 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total gazde peste/sub 1,5
Total gazde peste/sub 1,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,7 % | 2,35 | 1,53 | 92,7 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Total oaspeți peste/sub 1,5
Total oaspeți peste/sub 1,5: cote medii| Tip de pariu | PestePeste | SubSub | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,3 % | 2,45 | 1,48 | 92,3 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Handicap european −1
Handicap european −1: cote medii| Tip de pariu | 11 · GNK Dinamo Zagreb II | XX · Egal | 22 · NK Jadran LP | Randament |
|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,8 % | 5,00 | 4,20 | 1,48 | 89,8 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Scor exact
Scor exact: cote medii| Tip de pariu | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:100:10 | 0:110:11 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 0:50:5 | 0:60:6 | 0:70:7 | 0:80:8 | 0:90:9 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:101:10 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 1:51:5 | 1:61:6 | 1:71:7 | 1:81:8 | 1:91:9 | 10:010:0 | 10:110:1 | 11:011:0 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 2:52:5 | 2:62:6 | 2:72:7 | 2:82:8 | 2:92:9 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 3:53:5 | 3:63:6 | 3:73:7 | 3:83:8 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | 4:54:5 | 4:64:6 | 4:74:7 | 5:05:0 | 5:15:1 | 5:25:2 | 5:35:3 | 5:45:4 | 5:55:5 | 5:65:6 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 6:46:4 | 6:56:5 | 7:07:0 | 7:17:1 | 7:27:2 | 7:37:3 | 7:47:4 | 8:08:0 | 8:18:1 | 8:28:2 | 8:38:3 | 9:09:0 | 9:19:1 | 9:29:2 | Randament |
|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 53,2 % | 8,10 | 7,25 | 401,0 | 401,0 | 9,95 | 18,0 | 39,5 | 201,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 7,05 | 5,57 | 401,0 | 7,95 | 15,0 | 32,5 | 201,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 9,35 | 7,70 | 10,0 | 19,0 | 40,0 | 201,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 17,0 | 14,0 | 19,0 | 32,0 | 62,5 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 35,5 | 30,0 | 40,0 | 60,0 | 85,0 | 501,0 | 401,0 | 501,0 | 201,0 | 151,0 | 251,0 | 401,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 53,2 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Pauză/final
Pauză/final: cote medii| Tip de pariu | 1/11/1 · Gazde/Gazde | 1/X1/X · Gazde/Egal | 1/21/2 · Gazde/Oaspeți | X/1X/1 · Egal/Gazde | X/XX/X · Egal/Egal | X/2X/2 · Egal/Oaspeți | 2/12/1 · Oaspeți/Gazde | 2/X2/X · Oaspeți/Egal | 2/22/2 · Oaspeți/Oaspeți | Randament |
|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 72 % | 3,90 | 10,0 | 19,0 | 5,35 | 4,65 | 5,60 | 18,0 | 10,0 | 4,10 | 72 % |
|---|
Cote medii de la mai multe case de pariuri. Aici nu arătăm cotele unei case anume.
Evoluția cotelor · 1X2
De la primele cote · Cota medie de la 9 case de pariuri.
- GNK Dinamo Zagreb II2,45 → 2,45Neschimbată
- Egal3,15 → 3,20+1,6 %
- NK Jadran LP2,57 → 2,60+1,2 %
Rezumat înainte de meci
Din datele noastreCasele de pariuri văd un meci echilibrat: GNK Dinamo Zagreb II 37 %, NK Jadran LP 35 %. Egal: 28 %.
Făcut automat din datele ScanOdds: clasamentul, ultimele rezultate și cotele medii (9 case de pariuri).
Informații despre meci
- Ora de start
- vin. 6 nov. · 15:00
Meciuri directe
Nu avem meciuri directe anterioare în evidențe.