NK Karlovac 1919 – HNK Vukovar 1991: kurzy a tipy, pátek 6. 11. 2026 17:00
NK Karlovac 1919 – HNK Vukovar 1991,pá 6. 11.17:00
Kdo vyhraje · podle kurzů9 sázkových kanceláří
- 43 % NK Karlovac 1919
- 28 % Remíza
- 29 % HNK Vukovar 1991
Srovnání kurzů
Výsledek zápasu: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · NK Karlovac 1919 | XX · Remíza | 22 · HNK Vukovar 1991 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,2 % | 2,07 | 3,25 | 3,14 | 90,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 1,95 | 1,75 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Oba týmy dají gól: průměrné kurzy| Typ sázky | AnoAno | NeNe | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 1,77 | 1,92 | 92,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Sázka bez remízy: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · NK Karlovac 1919 | 22 · HNK Vukovar 1991 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,6 % | 1,52 | 2,23 | 90,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Výsledek zápasu · 1. poločas
Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · NK Karlovac 1919 | XX · Remíza | 22 · HNK Vukovar 1991 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 2,70 | 2,10 | 3,80 | 90,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Dvojitá šance
Dvojitá šance: průměrné kurzy| Typ sázky | 1X1X · Domácí nebo remíza | 1212 · Domácí nebo hosté | X2X2 · Remíza nebo hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,2 % | 1,27 | 1,26 | 1,57 | 90,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5
Více/méně 0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90 % | 1,04 | 6,70 | 90 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1
Více/méně 1: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 1,06 | 6,00 | 90,1 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5
Více/méně 1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 89,9 % | 1,27 | 3,05 | 89,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 2
Více/méně 2: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 1,45 | 2,35 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3
Více/méně 3: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 % | 2,56 | 1,38 | 89,7 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 3,5
Více/méně 3,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 89,9 % | 3,17 | 1,25 | 89,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4
Více/méně 4: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,2 % | 5,00 | 1,10 | 90,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 4,5
Více/méně 4,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 % | 5,80 | 1,08 | 91,3 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 0,5 · 1. poločas
Více/méně 0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 % | 1,39 | 2,62 | 91 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně 1,5 · 1. poločas
Více/méně 1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 % | 2,82 | 1,38 | 92,9 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – domácí 1,5
Více/méně – domácí 1,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 % | 2,15 | 1,62 | 92,4 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Více/méně – hosté 0,5
Více/méně – hosté 0,5: průměrné kurzy| Typ sázky | VíceVíce | MéněMéně | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 % | 1,40 | 2,70 | 92,2 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Evropský handicap −1
Evropský handicap −1: průměrné kurzy| Typ sázky | 11 · NK Karlovac 1919 | XX · Remíza | 22 · HNK Vukovar 1991 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89 % | 4,00 | 3,90 | 1,62 | 89 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Přesný výsledek
Přesný výsledek: průměrné kurzy| Typ sázky | 0:00:0 | 0:10:1 | 0:100:10 | 0:110:11 | 0:20:2 | 0:30:3 | 0:40:4 | 0:50:5 | 0:60:6 | 0:70:7 | 0:80:8 | 0:90:9 | 1:01:0 | 1:11:1 | 1:101:10 | 1:21:2 | 1:31:3 | 1:41:4 | 1:51:5 | 1:61:6 | 1:71:7 | 1:81:8 | 1:91:9 | 10:010:0 | 10:110:1 | 11:011:0 | 2:02:0 | 2:12:1 | 2:22:2 | 2:32:3 | 2:42:4 | 2:52:5 | 2:62:6 | 2:72:7 | 2:82:8 | 2:92:9 | 3:03:0 | 3:13:1 | 3:23:2 | 3:33:3 | 3:43:4 | 3:53:5 | 3:63:6 | 3:73:7 | 3:83:8 | 4:04:0 | 4:14:1 | 4:24:2 | 4:34:3 | 4:44:4 | 4:54:5 | 4:64:6 | 4:74:7 | 5:05:0 | 5:15:1 | 5:25:2 | 5:35:3 | 5:45:4 | 5:55:5 | 5:65:6 | 6:06:0 | 6:16:1 | 6:26:2 | 6:36:3 | 6:46:4 | 6:56:5 | 7:07:0 | 7:17:1 | 7:27:2 | 7:37:3 | 7:47:4 | 8:08:0 | 8:18:1 | 8:28:2 | 8:38:3 | 9:09:0 | 9:19:1 | 9:29:2 | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 53,6 % | 7,85 | 7,70 | 401,0 | 401,0 | 12,0 | 23,0 | 50,0 | 401,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 6,40 | 5,60 | 401,0 | 8,95 | 18,0 | 42,5 | 251,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 401,0 | 7,90 | 7,30 | 11,0 | 22,0 | 50,0 | 401,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 14,0 | 12,5 | 18,0 | 35,0 | 70,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 27,5 | 25,0 | 37,5 | 62,5 | 87,5 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 101,0 | 126,0 | 201,0 | 401,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 401,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 501,0 | 401,0 | 501,0 | 401,0 | 53,6 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Poločas/konec zápasu
Poločas/konec zápasu: průměrné kurzy| Typ sázky | 1/11/1 · Domácí/domácí | 1/X1/X · Domácí/remíza | 1/21/2 · Domácí/hosté | X/1X/1 · Remíza/domácí | X/XX/X · Remíza/remíza | X/2X/2 · Remíza/hosté | 2/12/1 · Hosté/domácí | 2/X2/X · Hosté/remíza | 2/22/2 · Hosté/hosté | Výplatnost |
|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 72,5 % | 3,35 | 10,0 | 22,0 | 4,80 | 4,60 | 6,30 | 18,0 | 11,0 | 4,90 | 72,5 % |
|---|
Průměrné kurzy. Jednotlivé sázkové kanceláře tu neuvádíme.
Vývoj kurzů · 1X2
Od vypsání kurzů · Průměrný kurz z 9 sázkových kanceláří.
- NK Karlovac 19192,07 → 2,07Beze změny
- Remíza3,20 → 3,25+1,6 %
- HNK Vukovar 19913,10 → 3,14+1,3 %
Shrnutí před zápasem
Z našich datPodle kurzů je favoritem NK Karlovac 1919, šance na výhru 43 %. Remíza: 28 %.
Sestaveno automaticky z dat ScanOdds: tabulka, poslední výsledky a průměrné kurzy (9 sázkových kanceláří).
Vzájemné zápasy
V naší databázi nejsou žádné vzájemné zápasy.