Přejít na obsah

West Virginia Mountaineers – Niagara Purple Eagles: kurzy

NCAA – basketbal

West Virginia Mountaineers 91, Niagara Purple Eagles 46

Konec1. čtvrtina 43–302. čtvrtina 48–16

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers2 · Niagara Purple EaglesVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 97,1 %1,0125,097,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −28,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −28,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −28,52 · Niagara Purple Eagles +28,5Výplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 %1,871,8793,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 142 (vč. prodloužení)

Více/méně 142 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 %1,911,9195,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia MountaineersX · Remíza2 · Niagara Purple EaglesVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,0125,018,092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 132,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 132,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,293,2091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 133,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 133,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 %1,362,7090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 134 (vč. prodloužení)

Více/méně 134 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %1,323,0592,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 134,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 134,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 %1,372,6790,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 135 (vč. prodloužení)

Více/méně 135 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,372,8592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 135,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 135,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,2 %1,422,4790,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 136 (vč. prodloužení)

Více/méně 136 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 %1,422,7093,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 136,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 136,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,4 %1,472,3590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 137 (vč. prodloužení)

Více/méně 137 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %1,472,5393 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 137,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 137,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,1 %1,532,2591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 138 (vč. prodloužení)

Více/méně 138 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %1,572,3393,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 138,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 138,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 %1,612,1291,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 139 (vč. prodloužení)

Více/méně 139 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 %1,652,2094,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 139,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 139,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93 %1,702,0493 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 140 (vč. prodloužení)

Více/méně 140 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,5 %1,742,0794,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 140,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 140,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %1,781,9693,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 141 (vč. prodloužení)

Více/méně 141 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,6 %1,832,0095,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 141,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 141,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %1,871,8793,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 142,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 142,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz12 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %1,951,8093,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 143 (vč. prodloužení)

Více/méně 143 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,3 %2,101,7194,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 143,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 143,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,6 %2,071,7193,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 144 (vč. prodloužení)

Více/méně 144 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 %2,221,6394 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 144,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 144,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %2,121,6392,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 145 (vč. prodloužení)

Více/méně 145 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %2,351,5693,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 145,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 145,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 %2,221,5490,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 146 (vč. prodloužení)

Více/méně 146 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %2,531,4793 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 146,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 146,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91 %2,351,4891 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 147 (vč. prodloužení)

Více/méně 147 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,1 %2,701,4293,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 147,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 147,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,2 %2,471,4290,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 148 (vč. prodloužení)

Více/méně 148 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %2,951,3492,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 148,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 148,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 %2,651,3790,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 149 (vč. prodloužení)

Více/méně 149 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 %3,151,3092 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 149,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 149,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 %2,681,3690,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 58,5 · 1. poločas

Více/méně 58,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,3 %1,105,7592,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 60,5 · 1. poločas

Více/méně 60,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,184,2592,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 62,5 · 1. poločas

Více/méně 62,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,273,4092,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 64,5 · 1. poločas

Více/méně 64,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %1,422,6592,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 66,5 · 1. poločas

Více/méně 66,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 %1,632,1592,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 67,5 · 1. poločas

Více/méně 67,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 %1,781,9593,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 68,5 · 1. poločas

Více/méně 68,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94 %1,911,8594 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 69,5 · 1. poločas

Více/méně 69,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,901,7591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 70,5 · 1. poločas

Více/méně 70,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,3 %2,201,6293,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 71,5 · 1. poločas

Více/méně 71,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %2,171,6092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 72,5 · 1. poločas

Více/méně 72,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 %2,521,4592,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 74,5 · 1. poločas

Více/méně 74,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %3,751,2292,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 76,5 · 1. poločas

Více/méně 76,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %4,751,1491,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 78,5 · 1. poločas

Více/méně 78,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %6,251,0892,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,562,2091,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,3 %1,602,0289,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,751,9492,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,871,7791,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %2,021,6791,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 %2,191,5590,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 40,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 40,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,701,9089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,851,8091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 %2,001,6088,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 52,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 52,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,552,2090,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 53,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 53,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,552,2090,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 54,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 54,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %1,572,2091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 55,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 55,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,701,9791,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 56,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 56,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %1,841,8291,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 57,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 57,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %1,941,7291,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 58,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 58,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 %2,181,6092,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 59,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 59,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %2,301,5592,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 25,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 25,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 26,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 26,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,851,8091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 27,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 27,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 28,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 28,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −36 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −36 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −362 · Niagara Purple Eagles +36Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %3,651,2492,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −35,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −35,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −35,52 · Niagara Purple Eagles +35,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,7 %3,051,2990,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −35 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −35 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −352 · Niagara Purple Eagles +35Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 %3,151,3092 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −34,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −34,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −34,52 · Niagara Purple Eagles +34,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,2 %2,761,3490,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −34 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −34 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −342 · Niagara Purple Eagles +34Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %2,851,3792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −33,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −33,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −33,52 · Niagara Purple Eagles +33,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,6 %2,551,4090,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −33 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −33 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −332 · Niagara Purple Eagles +33Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,9 %2,651,4392,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −32,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −32,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −32,52 · Niagara Purple Eagles +32,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 %2,371,4790,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −32 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −32 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −322 · Niagara Purple Eagles +32Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,4 %2,401,5393,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −31,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −31,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −31,52 · Niagara Purple Eagles +31,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,3 %2,221,5591,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −31 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −31 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −312 · Niagara Purple Eagles +31Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %2,251,6193,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −30,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −30,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −30,52 · Niagara Purple Eagles +30,5Výplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %2,131,6693,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −30 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −30 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −302 · Niagara Purple Eagles +30Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,2 %2,131,6994,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −29,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −29,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −29,52 · Niagara Purple Eagles +29,5Výplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,4 %1,991,7693,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −29 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −29 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −292 · Niagara Purple Eagles +29Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95 %2,051,7795 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −28 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −28 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −282 · Niagara Purple Eagles +28Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,6 %1,832,0095,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −27,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −27,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −27,52 · Niagara Purple Eagles +27,5Výplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %1,761,9893,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −27 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −27 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −272 · Niagara Purple Eagles +27Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,5 %1,742,0794,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −26,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −26,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −26,52 · Niagara Purple Eagles +26,5Výplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,7 %1,662,1092,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −26 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −26 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −262 · Niagara Purple Eagles +26Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94 %1,672,1594 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −25,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −25,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −25,52 · Niagara Purple Eagles +25,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,6 %1,562,2291,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −25 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −25 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −252 · Niagara Purple Eagles +25Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %1,572,3393,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −24,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −24,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −24,52 · Niagara Purple Eagles +24,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 %1,472,3790,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −24 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −24 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −242 · Niagara Purple Eagles +24Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,8 %1,502,5093,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −23,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −23,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −23,52 · Niagara Purple Eagles +23,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90 %1,392,5590 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −23 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −23 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −232 · Niagara Purple Eagles +23Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,8 %1,402,7592,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −22,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −22,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −22,52 · Niagara Purple Eagles +22,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,1 %1,342,7590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −22 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −22 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −222 · Niagara Purple Eagles +22Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %1,333,0092,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −21,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −21,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −21,52 · Niagara Purple Eagles +21,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 %1,292,9790,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −21 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −21 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −212 · Niagara Purple Eagles +21Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93 %1,283,4093 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −20,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −20,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −20,52 · Niagara Purple Eagles +20,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,7 %1,293,3092,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −25,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −25,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −25,52 · Niagara Purple Eagles +25,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %6,251,0892,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −23,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −23,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −23,52 · Niagara Purple Eagles +23,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %4,751,1491,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −21,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −21,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −21,52 · Niagara Purple Eagles +21,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %3,601,2492,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −19,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −19,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −19,52 · Niagara Purple Eagles +19,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %2,751,3891,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −18,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −18,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −18,52 · Niagara Purple Eagles +18,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %2,171,5791,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −17,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −17,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −17,52 · Niagara Purple Eagles +17,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %2,071,6792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −16,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −16,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −16,52 · Niagara Purple Eagles +16,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,2 %1,901,8393,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −15,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −15,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −15,52 · Niagara Purple Eagles +15,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %1,751,9492,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −14,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −14,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −14,52 · Niagara Purple Eagles +14,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 %1,612,1291,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −13,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −13,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −13,52 · Niagara Purple Eagles +13,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 %1,602,2593,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −12,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −12,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −12,52 · Niagara Purple Eagles +12,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,602,1792,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −11,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −11,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −11,52 · Niagara Purple Eagles +11,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,382,7591,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −9,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −9,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −9,52 · Niagara Purple Eagles +9,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %1,243,6092,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −7,52 · Niagara Purple Eagles +7,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 %1,144,7591,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −5,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −5,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −5,52 · Niagara Purple Eagles +5,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,1 %1,086,2592,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −12,5 · 2. poločas

Handicap (spread) −12,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · West Virginia Mountaineers −12,52 · Niagara Purple Eagles +12,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,911,7992,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 9 sázkových kanceláří.

  • 1West Virginia Mountaineers1,01 1,01Beze změny
  • 2Niagara Purple Eagles33,33 33,33Beze změny