West Virginia Mountaineers – Niagara Purple Eagles: odds
West Virginia Mountaineers 91, Niagara Purple Eagles 46
P1 43–30P2 48–16Vinnare (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers | 2 · Niagara Purple Eagles | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 97,1 % | 1,01 | 25,0 | 97,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −28,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −28,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +28,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds12 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 142 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,5 % | 1,91 | 1,91 | 95,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat (ordinarie tid)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers | X · Oavgjort | 2 · Niagara Purple Eagles | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,01 | 25,0 | 18,0 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 132,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,29 | 3,20 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 133,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,36 | 2,70 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 134 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,32 | 3,05 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 134,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,5 % | 1,37 | 2,67 | 90,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 135 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,37 | 2,85 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 135,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,42 | 2,47 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 136 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,42 | 2,70 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 136,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,47 | 2,35 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 137 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,47 | 2,53 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 137,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,53 | 2,25 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 138 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 1,57 | 2,33 | 93,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 138,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,61 | 2,12 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 139 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,3 % | 1,65 | 2,20 | 94,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 139,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds12 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,70 | 2,04 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 140 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,5 % | 1,74 | 2,07 | 94,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 140,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,78 | 1,96 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 141 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,6 % | 1,83 | 2,00 | 95,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 141,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds12 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,87 | 1,87 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 142,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds12 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 1,95 | 1,80 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 143 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,3 % | 2,10 | 1,71 | 94,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 143,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 93,6 % | 2,07 | 1,71 | 93,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 144 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94 % | 2,22 | 1,63 | 94 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 144,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds8 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,12 | 1,63 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 145 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 2,35 | 1,56 | 93,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 145,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 2,22 | 1,54 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 146 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 2,53 | 1,47 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 146,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 91 % | 2,35 | 1,48 | 91 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 147 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 2,70 | 1,42 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 147,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 2,47 | 1,42 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 148 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,95 | 1,34 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 148,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,5 % | 2,65 | 1,37 | 90,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 149 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92 % | 3,15 | 1,30 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 149,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,5 % | 2,68 | 1,36 | 90,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 58,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 1,10 | 5,75 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 60,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,18 | 4,25 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 62,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,27 | 3,40 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 64,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 1,42 | 2,65 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 66,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,63 | 2,15 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 67,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,78 | 1,95 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 68,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 94 % | 1,91 | 1,85 | 94 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 69,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 70,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 2,20 | 1,62 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 71,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 2,17 | 1,60 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 72,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,52 | 1,45 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 74,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 3,75 | 1,22 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 76,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 4,75 | 1,14 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 78,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 6,25 | 1,08 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 82,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,56 | 2,20 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 83,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,3 % | 1,60 | 2,02 | 89,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 84,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,75 | 1,94 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 85,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,87 | 1,77 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 86,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 2,02 | 1,67 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 87,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 2,19 | 1,55 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 40,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 41,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,70 | 1,90 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 42,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 43,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 88,9 % | 2,00 | 1,60 | 88,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 52,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 53,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,55 | 2,20 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 54,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,57 | 2,20 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 55,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,70 | 1,97 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 56,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,84 | 1,82 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 57,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,94 | 1,72 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 58,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92,3 % | 2,18 | 1,60 | 92,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 59,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 25,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 26,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 27,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 28,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −36 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −36 | 2 · Niagara Purple Eagles +36 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 3,65 | 1,24 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −35,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −35,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +35,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 3,05 | 1,29 | 90,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −35 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −35 | 2 · Niagara Purple Eagles +35 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92 % | 3,15 | 1,30 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −34,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −34,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +34,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 2,76 | 1,34 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −34 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −34 | 2 · Niagara Purple Eagles +34 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 2,85 | 1,37 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −33,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −33,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +33,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 90,6 % | 2,55 | 1,40 | 90,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −33 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −33 | 2 · Niagara Purple Eagles +33 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 2,65 | 1,43 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −32,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −32,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +32,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 2,37 | 1,47 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −32 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −32 | 2 · Niagara Purple Eagles +32 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 2,40 | 1,53 | 93,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −31,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −31,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +31,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 2,22 | 1,55 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −31 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −31 | 2 · Niagara Purple Eagles +31 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 2,25 | 1,61 | 93,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −30,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −30,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +30,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 2,13 | 1,66 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −30 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −30 | 2 · Niagara Purple Eagles +30 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,2 % | 2,13 | 1,69 | 94,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −29,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −29,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +29,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 93,4 % | 1,99 | 1,76 | 93,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −29 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −29 | 2 · Niagara Purple Eagles +29 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95 % | 2,05 | 1,77 | 95 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −28 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −28 | 2 · Niagara Purple Eagles +28 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,6 % | 1,83 | 2,00 | 95,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −27,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −27,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +27,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,76 | 1,98 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −27 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −27 | 2 · Niagara Purple Eagles +27 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94,5 % | 1,74 | 2,07 | 94,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −26,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −26,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +26,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,66 | 2,10 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −26 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −26 | 2 · Niagara Purple Eagles +26 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 94 % | 1,67 | 2,15 | 94 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −25,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −25,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +25,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 1,56 | 2,22 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −25 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −25 | 2 · Niagara Purple Eagles +25 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 1,57 | 2,33 | 93,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −24,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −24,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +24,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 1,47 | 2,37 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −24 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −24 | 2 · Niagara Purple Eagles +24 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93,8 % | 1,50 | 2,50 | 93,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −23,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −23,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +23,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 90 % | 1,39 | 2,55 | 90 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −23 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −23 | 2 · Niagara Purple Eagles +23 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,40 | 2,75 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −22,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −22,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +22,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 1,34 | 2,75 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −22 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −22 | 2 · Niagara Purple Eagles +22 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,33 | 3,00 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −21,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −21,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +21,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,29 | 2,97 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −21 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −21 | 2 · Niagara Purple Eagles +21 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 93 % | 1,28 | 3,40 | 93 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −20,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −20,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +20,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,7 % | 1,29 | 3,30 | 92,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −25,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −25,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +25,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 6,25 | 1,08 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −23,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −23,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +23,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 4,75 | 1,14 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −21,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −21,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +21,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 3,60 | 1,24 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −19,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −19,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +19,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 2,75 | 1,38 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −18,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −18,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +18,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,17 | 1,57 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −17,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −17,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +17,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 2,07 | 1,67 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −16,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −16,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +16,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93,2 % | 1,90 | 1,83 | 93,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −15,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −15,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +15,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,75 | 1,94 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −14,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −14,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +14,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,61 | 2,12 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −13,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −13,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +13,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,60 | 2,25 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −12,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −12,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +12,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,60 | 2,17 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −11,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −11,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +11,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,38 | 2,75 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −9,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −9,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +9,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,24 | 3,60 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −7,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −7,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +7,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,14 | 4,75 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −5,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −5,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,08 | 6,25 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −12,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · West Virginia Mountaineers −12,5 | 2 · Niagara Purple Eagles +12,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,91 | 1,79 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · Vinnare (inkl. förlängning)
Fram till matchstart · Snittodds hos 9 spelbolag.
- 1West Virginia Mountaineers1,01 1,01Oförändrat
- 2Niagara Purple Eagles33,33 33,33Oförändrat