Prejsť na obsah

West Virginia Mountaineers – Niagara Purple Eagles: kurzy

NCAA – basketbal

West Virginia Mountaineers 91, Niagara Purple Eagles 46

Koniec1. štvrtina 43–302. štvrtina 48–16

Víťaz (vrátane predĺženia)

Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers2 · Niagara Purple EaglesVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 97,1 %1,0125,097,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −28,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −28,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −28,52 · Niagara Purple Eagles +28,5Výplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 %1,871,8793,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 142 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 142 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,5 %1,911,9195,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu (riadny hrací čas)

Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia MountaineersX · Remíza2 · Niagara Purple EaglesVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,0125,018,092,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 132,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 132,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %1,293,2091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 133,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 133,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,4 %1,362,7090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 134 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 134 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %1,323,0592,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 134,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 134,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,5 %1,372,6790,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 135 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 135 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,372,8592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 135,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 135,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,2 %1,422,4790,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 136 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 136 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 %1,422,7093,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 136,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 136,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,4 %1,472,3590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 137 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 137 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 %1,472,5393 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 137,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 137,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,1 %1,532,2591,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 138 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 138 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %1,572,3393,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 138,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 138,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,5 %1,612,1291,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 139 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 139 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 %1,652,2094,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 139,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 139,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93 %1,702,0493 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 140 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 140 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 %1,742,0794,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 140,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 140,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 %1,781,9693,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 141 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 141 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,6 %1,832,0095,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 141,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 141,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 %1,871,8793,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 142,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 142,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz12 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 %1,951,8093,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 143 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 143 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,3 %2,101,7194,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 143,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 143,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,6 %2,071,7193,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 144 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 144 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 %2,221,6394 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 144,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 144,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %2,121,6392,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 145 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 145 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %2,351,5693,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 145,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 145,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,9 %2,221,5490,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 146 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 146 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 %2,531,4793 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 146,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 146,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91 %2,351,4891 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 147 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 147 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,1 %2,701,4293,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 147,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 147,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,2 %2,471,4290,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 148 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 148 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %2,951,3492,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 148,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 148,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,5 %2,651,3790,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 149 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 149 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92 %3,151,3092 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 149,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,5 %2,681,3690,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 58,5 · 1. polčas

Viac/menej 58,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,3 %1,105,7592,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 60,5 · 1. polčas

Viac/menej 60,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,4 %1,184,2592,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 62,5 · 1. polčas

Viac/menej 62,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,273,4092,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 64,5 · 1. polčas

Viac/menej 64,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %1,422,6592,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 66,5 · 1. polčas

Viac/menej 66,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,7 %1,632,1592,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 67,5 · 1. polčas

Viac/menej 67,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,1 %1,781,9593,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 68,5 · 1. polčas

Viac/menej 68,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94 %1,911,8594 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 69,5 · 1. polčas

Viac/menej 69,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %1,901,7591,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 70,5 · 1. polčas

Viac/menej 70,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,3 %2,201,6293,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 71,5 · 1. polčas

Viac/menej 71,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %2,171,6092,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 72,5 · 1. polčas

Viac/menej 72,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 %2,521,4592,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 74,5 · 1. polčas

Viac/menej 74,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %3,751,2292,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 76,5 · 1. polčas

Viac/menej 76,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %4,751,1491,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 78,5 · 1. polčas

Viac/menej 78,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %6,251,0892,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 82,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 82,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,562,2091,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 83,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 83,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,3 %1,602,0289,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 84,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 84,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,751,9492,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 85,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 85,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %1,871,7791,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 86,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 86,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %2,021,6791,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 87,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 87,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,8 %2,191,5590,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 40,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 40,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 41,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 41,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 %1,701,9089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 42,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 42,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %1,851,8091,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 43,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 43,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88,9 %2,001,6088,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 52,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 52,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 53,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 53,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 54,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 54,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %1,572,2091,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 55,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 55,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,701,9791,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 56,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 56,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %1,841,8291,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 57,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 57,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,941,7291,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 58,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 58,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,3 %2,181,6092,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 59,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 59,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %2,301,5592,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 25,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 25,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 26,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 26,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %1,851,8091,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 27,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 27,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %2,001,6590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 28,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 28,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %2,101,6090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −36 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −36 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −362 · Niagara Purple Eagles +36Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,6 %3,651,2492,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −35,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −35,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −35,52 · Niagara Purple Eagles +35,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,7 %3,051,2990,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −35 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −35 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −352 · Niagara Purple Eagles +35Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92 %3,151,3092 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −34,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −34,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −34,52 · Niagara Purple Eagles +34,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,2 %2,761,3490,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −34 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −34 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −342 · Niagara Purple Eagles +34Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,5 %2,851,3792,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −33,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −33,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −33,52 · Niagara Purple Eagles +33,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,6 %2,551,4090,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −33 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −33 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −332 · Niagara Purple Eagles +33Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,9 %2,651,4392,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −32,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −32,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −32,52 · Niagara Purple Eagles +32,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,9 %2,371,4790,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −32 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −32 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −322 · Niagara Purple Eagles +32Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,4 %2,401,5393,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −31,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −31,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −31,52 · Niagara Purple Eagles +31,5Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,3 %2,221,5591,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −31 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −31 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −312 · Niagara Purple Eagles +31Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %2,251,6193,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −30,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −30,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −30,52 · Niagara Purple Eagles +30,5Výplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 %2,131,6693,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −30 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −30 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −302 · Niagara Purple Eagles +30Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,2 %2,131,6994,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −29,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −29,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −29,52 · Niagara Purple Eagles +29,5Výplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,4 %1,991,7693,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −29 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −29 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −292 · Niagara Purple Eagles +29Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95 %2,051,7795 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −28 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −28 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −282 · Niagara Purple Eagles +28Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,6 %1,832,0095,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −27,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −27,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −27,52 · Niagara Purple Eagles +27,5Výplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,3 %1,761,9893,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −27 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −27 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −272 · Niagara Purple Eagles +27Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,5 %1,742,0794,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −26,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −26,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −26,52 · Niagara Purple Eagles +26,5Výplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,7 %1,662,1092,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −26 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −26 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −262 · Niagara Purple Eagles +26Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94 %1,672,1594 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −25,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −25,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −25,52 · Niagara Purple Eagles +25,5Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,6 %1,562,2291,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −25 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −25 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −252 · Niagara Purple Eagles +25Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %1,572,3393,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −24,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −24,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −24,52 · Niagara Purple Eagles +24,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,9 %1,472,3790,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −24 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −24 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −242 · Niagara Purple Eagles +24Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,8 %1,502,5093,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −23,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −23,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −23,52 · Niagara Purple Eagles +23,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90 %1,392,5590 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −23 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −23 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −232 · Niagara Purple Eagles +23Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,8 %1,402,7592,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −22,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −22,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −22,52 · Niagara Purple Eagles +22,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,1 %1,342,7590,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −22 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −22 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −222 · Niagara Purple Eagles +22Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %1,333,0092,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −21,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −21,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −21,52 · Niagara Purple Eagles +21,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 %1,292,9790,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −21 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −21 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −212 · Niagara Purple Eagles +21Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93 %1,283,4093 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −20,52 · Niagara Purple Eagles +20,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,7 %1,293,3092,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −25,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −25,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −25,52 · Niagara Purple Eagles +25,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %6,251,0892,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −23,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −23,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −23,52 · Niagara Purple Eagles +23,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %4,751,1491,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −21,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −21,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −21,52 · Niagara Purple Eagles +21,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %3,601,2492,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −19,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −19,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −19,52 · Niagara Purple Eagles +19,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %2,751,3891,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −18,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −18,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −18,52 · Niagara Purple Eagles +18,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %2,171,5791,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −17,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −17,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −17,52 · Niagara Purple Eagles +17,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,5 %2,071,6792,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −16,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −16,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −16,52 · Niagara Purple Eagles +16,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,2 %1,901,8393,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −15,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −15,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −15,52 · Niagara Purple Eagles +15,5Výplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,1 %1,751,9492,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −14,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −14,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −14,52 · Niagara Purple Eagles +14,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,5 %1,612,1291,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −13,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −13,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −13,52 · Niagara Purple Eagles +13,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 93,5 %1,602,2593,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −12,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −12,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −12,52 · Niagara Purple Eagles +12,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %1,602,1792,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −11,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −11,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −11,52 · Niagara Purple Eagles +11,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %1,382,7591,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −9,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −9,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −9,52 · Niagara Purple Eagles +9,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %1,243,6092,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −7,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −7,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −7,52 · Niagara Purple Eagles +7,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,9 %1,144,7591,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −5,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −5,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −5,52 · Niagara Purple Eagles +5,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,1 %1,086,2592,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −12,5 · 2. polčas

Handicap (spread) −12,5 · 2. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · West Virginia Mountaineers −12,52 · Niagara Purple Eagles +12,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %1,911,7992,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 9 stávkových kancelárií.

  • 1West Virginia Mountaineers1,01 1,01Bez zmeny
  • 2Niagara Purple Eagles33,33 33,33Bez zmeny