Přejít na obsah

Valparaiso Beacons – Western Illinois Leathernecks: kurzy

NCAA – basketbal

Valparaiso Beacons 80, Western Illinois Leathernecks 58

Konec1. čtvrtina 38–192. čtvrtina 42–39

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons2 · Western Illinois LeathernecksVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,8 %1,0213,594,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −19 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −19 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −192 · Western Illinois Leathernecks +19Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 %1,931,8995,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 143 (vč. prodloužení)

Více/méně 143 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 %1,911,9195,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso BeaconsX · Remíza2 · Western Illinois LeathernecksVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 %1,0223,011,2589,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 132,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 132,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 %1,382,6791 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 133,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 133,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,3 %1,422,4890,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 134,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 134,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 %1,472,3590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 135,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 135,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,542,2391,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 136,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 136,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 %1,602,1591,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 137,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 137,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %1,702,0793,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 138,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 138,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 %1,781,9793,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 139,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 139,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,2 %1,881,8994,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 140,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 140,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %1,951,7993,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 141,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 141,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 %2,011,7192,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 142 (vč. prodloužení)

Více/méně 142 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,5 %1,891,9395,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 142,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 142,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 %2,021,7092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 143,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 143,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,6 %2,181,6794,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 144,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 144,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 %2,311,5392,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 145,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 145,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,3 %2,441,4691,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 146,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 146,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %2,461,4892,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 147,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 147,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %2,551,4291,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 148,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 148,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 %2,671,3891 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 63,5 · 1. poločas

Více/méně 63,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,552,1590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 64,5 · 1. poločas

Více/méně 64,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,622,1292,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 65,5 · 1. poločas

Více/méně 65,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,721,9591,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 66,5 · 1. poločas

Více/méně 66,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,5 %1,871,8793,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 67,5 · 1. poločas

Více/méně 67,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,901,7591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 68,5 · 1. poločas

Více/méně 68,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,5 %2,151,6292,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 69,5 · 1. poločas

Více/méně 69,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %2,221,5792,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 70,5 · 1. poločas

Více/méně 70,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %1,981,7392,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 71,5 · 1. poločas

Více/méně 71,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,951,7291,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 72,5 · 1. poločas

Více/méně 72,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %2,121,6292,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 77,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 77,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 78,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 78,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 %1,701,9189,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 79,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 79,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,841,8191,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 80,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 80,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 %1,931,7090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 81,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 81,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %2,151,6091,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %2,201,5691,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,5 %2,251,5792,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 37,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 37,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 38,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 38,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 39,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 39,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 40,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 40,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 57,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 57,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,552,2792,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 58,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 58,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 %1,622,1392 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 59,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 59,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,9 %1,751,9391,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 60,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 60,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,881,7891,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 61,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 61,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 62,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 62,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %2,211,5591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 63,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 63,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %2,201,5691,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 64,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 64,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,6 %2,301,5592,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 26,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 26,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 27,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 27,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 28,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 28,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 29,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 29,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 30,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 30,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %2,151,5590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 31,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 31,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −25,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −25,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −25,52 · Western Illinois Leathernecks +25,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,8 %3,011,3090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −24,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −24,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −24,52 · Western Illinois Leathernecks +24,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 %2,721,3590,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −23,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −23,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −23,52 · Western Illinois Leathernecks +23,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,6 %2,511,4190,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −22,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −22,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −22,52 · Western Illinois Leathernecks +22,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,6 %2,351,5091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −21,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −21,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −21,52 · Western Illinois Leathernecks +21,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 %2,201,5590,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −20,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −20,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −20,52 · Western Illinois Leathernecks +20,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,3 %2,101,6893,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −19,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −19,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −19,52 · Western Illinois Leathernecks +19,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 %1,971,7893,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −18,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −18,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −18,52 · Western Illinois Leathernecks +18,5Výplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 94 %1,851,9194 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −17,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −17,52 · Western Illinois Leathernecks +17,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,722,0393,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −16,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −16,52 · Western Illinois Leathernecks +16,5Výplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,622,1792,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −15,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −15,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −15,52 · Western Illinois Leathernecks +15,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,1 %1,532,2591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −14,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −14,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −14,52 · Western Illinois Leathernecks +14,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,5 %1,442,4290,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −13,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −13,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −13,52 · Western Illinois Leathernecks +13,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 %1,362,6890,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −12,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −12,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −12,52 · Western Illinois Leathernecks +12,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 %1,312,9090,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −11,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −11,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −11,52 · Western Illinois Leathernecks +11,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,7 %1,253,2790,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −13,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −13,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −13,52 · Western Illinois Leathernecks +13,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %2,251,5692,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −12,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −12,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −12,52 · Western Illinois Leathernecks +12,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 %2,101,6592,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −11,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −11,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −11,52 · Western Illinois Leathernecks +11,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 93,1 %1,931,8093,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −10,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −10,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −10,52 · Western Illinois Leathernecks +10,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,9 %1,781,9492,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −9,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −9,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −9,52 · Western Illinois Leathernecks +9,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,642,1192,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −8,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −8,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −8,52 · Western Illinois Leathernecks +8,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %1,552,2792,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −7,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −7,52 · Western Illinois Leathernecks +7,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,7 %1,602,1591,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −8,5 · 2. poločas

Handicap (spread) −8,5 · 2. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · Valparaiso Beacons −8,52 · Western Illinois Leathernecks +8,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,4 %1,921,7892,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 13 sázkových kanceláří.

  • 1Valparaiso Beacons1,03 1,02kurz klesá−1 %
  • 2Western Illinois Leathernecks11,0 15,0kurz roste+36,4 %