Cote Valparaiso Beacons – Western Illinois Leathernecks
Valparaiso Beacons 80, Western Illinois Leathernecks 58
Sf. 1 38–19Sf. 2 42–39Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons | 2 · Western Illinois Leathernecks | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 94,8 % | 1,02 | 13,5 | 94,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −19 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −19 | 2 · Western Illinois Leathernecks +19 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,5 % | 1,93 | 1,89 | 95,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 143 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,5 % | 1,91 | 1,91 | 95,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons | X · Egal | 2 · Western Illinois Leathernecks | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 89,9 % | 1,02 | 23,0 | 11,25 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 132,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91 % | 1,38 | 2,67 | 91 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 133,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,3 % | 1,42 | 2,48 | 90,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 134,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,4 % | 1,47 | 2,35 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 135,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,2 % | 1,54 | 2,23 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 136,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 137,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 93,3 % | 1,70 | 2,07 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 138,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 93,5 % | 1,78 | 1,97 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 139,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 94,2 % | 1,88 | 1,89 | 94,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 140,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 93,3 % | 1,95 | 1,79 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 141,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 92,5 % | 2,01 | 1,71 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 142 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,5 % | 1,89 | 1,93 | 95,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 142,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 92,4 % | 2,02 | 1,70 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 143,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 94,6 % | 2,18 | 1,67 | 94,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 144,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,1 % | 2,31 | 1,53 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 145,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,3 % | 2,44 | 1,46 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 146,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,4 % | 2,46 | 1,48 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 147,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,4 % | 2,55 | 1,42 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 148,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91 % | 2,67 | 1,38 | 91 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 63,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 64,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,62 | 2,12 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 65,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,5 % | 1,72 | 1,95 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 66,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 67,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 68,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,5 % | 2,15 | 1,62 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 69,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,2 % | 2,22 | 1,57 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 70,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,6 % | 1,98 | 1,73 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 71,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,5 % | 1,95 | 1,72 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 72,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,1 % | 2,12 | 1,62 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 77,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 78,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 89,9 % | 1,70 | 1,91 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 79,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,84 | 1,81 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 80,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 90,4 % | 1,93 | 1,70 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 81,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 82,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,3 % | 2,20 | 1,56 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 83,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,5 % | 2,25 | 1,57 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 37,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 38,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 39,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 40,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 41,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 57,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,55 | 2,27 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 58,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92 % | 1,62 | 2,13 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 59,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,9 % | 1,75 | 1,93 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 60,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,4 % | 1,88 | 1,78 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 61,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 62,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,1 % | 2,21 | 1,55 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 63,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,3 % | 2,20 | 1,56 | 91,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 64,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 26,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 27,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 28,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 29,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 30,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 31,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −25,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −25,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +25,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,8 % | 3,01 | 1,30 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −24,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −24,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +24,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,2 % | 2,72 | 1,35 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −23,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −23,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +23,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 90,6 % | 2,51 | 1,41 | 90,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −22,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −22,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +22,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −21,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −21,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +21,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −20,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −20,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +20,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 93,3 % | 2,10 | 1,68 | 93,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −19,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −19,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +19,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 93,5 % | 1,97 | 1,78 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −18,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −18,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +18,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 94 % | 1,85 | 1,91 | 94 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −17,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −17,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +17,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 93,1 % | 1,72 | 2,03 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −16,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −16,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +16,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 92,8 % | 1,62 | 2,17 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −15,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −15,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +15,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,1 % | 1,53 | 2,25 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −14,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −14,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +14,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 90,5 % | 1,44 | 2,42 | 90,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −13,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −13,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +13,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,2 % | 1,36 | 2,68 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −12,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −12,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +12,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 90,2 % | 1,31 | 2,90 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −11,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −11,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +11,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 90,7 % | 1,25 | 3,27 | 90,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −13,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −13,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +13,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 92,1 % | 2,25 | 1,56 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −12,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −12,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +12,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,6 % | 2,10 | 1,65 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −11,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −11,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +11,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 93,1 % | 1,93 | 1,80 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −10,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −10,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +10,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92,9 % | 1,78 | 1,94 | 92,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −9,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −9,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +9,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,64 | 2,11 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −8,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −8,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +8,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,55 | 2,27 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −7,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −7,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +7,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) −8,5 · A doua repriză
| Tip de pariu | 1 · Valparaiso Beacons −8,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +8,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,4 % | 1,92 | 1,78 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)
Până la startul meciului · Cota medie de la 13 case de pariuri.
- 1Valparaiso Beacons1,03 1,02−1 %
- 2Western Illinois Leathernecks11,0 15,0+36,4 %