Valparaiso Beacons – Western Illinois Leathernecks: odds
Valparaiso Beacons 80, Western Illinois Leathernecks 58
P1 38–19P2 42–39Vinnare (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons | 2 · Western Illinois Leathernecks | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 94,8 % | 1,02 | 13,5 | 94,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −19 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −19 | 2 · Western Illinois Leathernecks +19 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,5 % | 1,93 | 1,89 | 95,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 143 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,5 % | 1,91 | 1,91 | 95,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat (ordinarie tid)
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons | X · Oavgjort | 2 · Western Illinois Leathernecks | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,02 | 23,0 | 11,25 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 132,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91 % | 1,38 | 2,67 | 91 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 133,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,3 % | 1,42 | 2,48 | 90,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 134,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,47 | 2,35 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 135,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,54 | 2,23 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 136,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 137,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,70 | 2,07 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 138,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,78 | 1,97 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 139,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 94,2 % | 1,88 | 1,89 | 94,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 140,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 1,95 | 1,79 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 141,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 2,01 | 1,71 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 142 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 95,5 % | 1,89 | 1,93 | 95,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 142,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds10 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,02 | 1,70 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 143,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds9 spelbolag · Återbetalning 94,6 % | 2,18 | 1,67 | 94,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 144,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds6 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,31 | 1,53 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 145,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 2,44 | 1,46 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 146,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 2,46 | 1,48 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 147,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 2,55 | 1,42 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 148,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91 % | 2,67 | 1,38 | 91 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 63,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 64,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 1,62 | 2,12 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 65,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,72 | 1,95 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 66,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 67,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,90 | 1,75 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 68,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 2,15 | 1,62 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 69,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 2,22 | 1,57 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 70,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 1,98 | 1,73 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 71,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,95 | 1,72 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 72,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,12 | 1,62 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 77,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 1,60 | 2,10 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 78,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 89,9 % | 1,70 | 1,91 | 89,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 79,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,84 | 1,81 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 80,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,93 | 1,70 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 81,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 2,15 | 1,60 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 82,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 2,20 | 1,56 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 83,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,5 % | 2,25 | 1,57 | 92,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 37,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 38,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 39,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 89,7 % | 1,90 | 1,70 | 89,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 40,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Hemmalaget över/under 41,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 57,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,55 | 2,27 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 58,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 92 % | 1,62 | 2,13 | 92 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 59,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,9 % | 1,75 | 1,93 | 91,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 60,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,88 | 1,78 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 61,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 62,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,21 | 1,55 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 63,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 2,20 | 1,56 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 64,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,30 | 1,55 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 26,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 1,65 | 2,00 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 27,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 28,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 29,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 30,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,1 % | 2,15 | 1,55 | 90,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Bortalaget över/under 31,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −25,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −25,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +25,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,8 % | 3,01 | 1,30 | 90,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −24,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −24,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +24,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 2,72 | 1,35 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −23,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −23,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +23,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,6 % | 2,51 | 1,41 | 90,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −22,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −22,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +22,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 2,35 | 1,50 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −21,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −21,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +21,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 90,9 % | 2,20 | 1,55 | 90,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −20,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −20,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +20,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,3 % | 2,10 | 1,68 | 93,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −19,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −19,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +19,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,5 % | 1,97 | 1,78 | 93,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −18,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −18,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +18,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds11 spelbolag · Återbetalning 94 % | 1,85 | 1,91 | 94 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −17,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −17,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +17,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,72 | 2,03 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −16,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −16,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +16,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds7 spelbolag · Återbetalning 92,8 % | 1,62 | 2,17 | 92,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −15,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −15,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +15,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,53 | 2,25 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −14,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −14,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +14,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 90,5 % | 1,44 | 2,42 | 90,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −13,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −13,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +13,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,36 | 2,68 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −12,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −12,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +12,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 90,2 % | 1,31 | 2,90 | 90,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −11,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −11,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +11,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 90,7 % | 1,25 | 3,27 | 90,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −13,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −13,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +13,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 92,1 % | 2,25 | 1,56 | 92,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −12,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −12,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +12,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,6 % | 2,10 | 1,65 | 92,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −11,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −11,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +11,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 93,1 % | 1,93 | 1,80 | 93,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −10,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −10,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +10,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 92,9 % | 1,78 | 1,94 | 92,9 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −9,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −9,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +9,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,64 | 2,11 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −8,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −8,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +8,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds4 spelbolag · Återbetalning 92,2 % | 1,55 | 2,27 | 92,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −7,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −7,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +7,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −8,5 · 2:a halvlek
| Speltyp | 1 · Valparaiso Beacons −8,5 | 2 · Western Illinois Leathernecks +8,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 92,4 % | 1,92 | 1,78 | 92,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · Vinnare (inkl. förlängning)
Fram till matchstart · Snittodds hos 13 spelbolag.
- 1Valparaiso Beacons1,03 1,02−1 %
- 2Western Illinois Leathernecks11,0 15,0+36,4 %