Přejít na obsah

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești2 · Rapid BukurešťVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 %2,951,3391,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +6,52 · Rapid Bukurešť −6,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 %1,821,8391,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 173,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,5 %1,831,8391,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM PloieștiX · Remíza2 · Rapid BukurešťVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,8 %3,1613,251,3889,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM PloieștiX · Remíza2 · Rapid BukurešťVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,4 %2,5018,01,4888,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 1. čtvrtina

Vítěz · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești2 · Rapid BukurešťVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %2,161,5289,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 2. čtvrtina

Vítěz · 2. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești2 · Rapid BukurešťVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %2,131,5489,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 3. čtvrtina

Vítěz · 3. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești2 · Rapid BukurešťVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %2,141,5389,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vítěz · 4. čtvrtina

Vítěz · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești2 · Rapid BukurešťVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %2,061,5889,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 166,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 166,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,392,6591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 167,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,462,4291,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 168,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,512,3091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 169,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,572,1891,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 170,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,2 %1,632,0791,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 171,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91 %1,691,9791 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 172,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,1 %1,751,9091,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 174,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,8 %1,901,7490,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 175,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91 %1,971,6991 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 176,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,9 %2,071,6290,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 177,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %2,201,5691,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 178,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %2,301,5191,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 179,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 179,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,3 %2,421,4691,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 180,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 180,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %2,551,4291,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 84,5 · 1. poločas

Více/méně 84,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,552,1590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 85,5 · 1. poločas

Více/méně 85,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 86,5 · 1. poločas

Více/méně 86,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,701,9089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 87,5 · 1. poločas

Více/méně 87,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 88,5 · 1. poločas

Více/méně 88,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 89,5 · 1. poločas

Více/méně 89,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 %2,001,6088,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 43,5 · 1. čtvrtina

Více/méně 43,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,731,8489,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 43,5 · 2. čtvrtina

Více/méně 43,5 · 2. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 %1,801,7889,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 42,5 · 3. čtvrtina

Více/méně 42,5 · 3. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 %1,851,7289,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 42,5 · 4. čtvrtina

Více/méně 42,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,771,8089,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 81,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 81,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 %1,532,1990,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,8 %1,632,0089,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,7 %1,741,8589,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,5 %1,881,7189,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,1 %2,061,6090,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 86,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 %2,121,5589,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 87,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %2,151,5590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 40,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 40,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %1,652,0090,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 %1,801,8591,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 43,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 %2,001,6590,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 44,5 · 1. poločas

Více/méně – domácí 44,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 86,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 86,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %1,552,2090,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 87,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 87,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 %1,542,1489,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 88,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 88,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,8 %1,641,9889,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 89,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 89,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 %1,771,8490,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 90,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 90,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 %1,891,7290,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 91,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 91,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 %2,061,6090,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 43,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 43,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 44,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 44,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %1,602,1090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 45,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 45,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,9 %1,751,8589,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 46,5 · 1. poločas

Více/méně – hosté 46,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,901,7089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești −2,52 · Rapid Bukurešť +2,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %2,651,4091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) −1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești −1,52 · Rapid Bukurešť +1,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,4 %2,751,3791,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +1,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +1,52 · Rapid Bukurešť −1,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 %2,171,5891,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +2,52 · Rapid Bukurešť −2,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,6 %2,201,5791,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +3,52 · Rapid Bukurešť −3,5Výplatnost
Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,4 %2,171,5891,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +4,52 · Rapid Bukurešť −4,5Výplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,6 %2,091,6090,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +5,52 · Rapid Bukurešť −5,5Výplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 90 %1,901,7190 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +7,52 · Rapid Bukurešť −7,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,3 %1,682,0091,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +8,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +8,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +8,52 · Rapid Bukurešť −8,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,1 %1,572,1791,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +9,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +9,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +9,52 · Rapid Bukurešť −9,5Výplatnost
Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,7 %1,462,3890,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +10,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +10,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +10,52 · Rapid Bukurešť −10,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 %1,402,6591,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) −0,5 · 1. poločas

Handicap (spread) −0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești −0,52 · Rapid Bukurešť +0,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 %2,101,6090,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +0,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +0,52 · Rapid Bukurešť −0,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,951,7291,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +1,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +1,52 · Rapid Bukurešť −1,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,951,7191,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +2,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +2,52 · Rapid Bukurešť −2,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,851,8091,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +3,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +3,52 · Rapid Bukurešť −3,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,5 %1,971,7191,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +4,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +4,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +4,52 · Rapid Bukurešť −4,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,821,8391,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +5,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +5,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +5,52 · Rapid Bukurešť −5,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,6 %1,692,0091,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +6,5 · 1. poločas

Handicap (spread) +6,5 · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +6,52 · Rapid Bukurešť −6,5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 %1,552,1590,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) +0,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +0,52 · Rapid Bukurešť −0,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,4 %1,901,7691,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 1. čtvrtina

Handicap (spread) +1,5 · 1. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +1,52 · Rapid Bukurešť −1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,831,8291,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +0,5 · 4. čtvrtina

Handicap (spread) +0,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +0,52 · Rapid Bukurešť −0,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,821,8391,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +1,5 · 4. čtvrtina

Handicap (spread) +1,5 · 4. čtvrtina: průměrné kurzy
Typ sázky1 · CSM Ploiești +1,52 · Rapid Bukurešť −1,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,2 %1,831,8291,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 9 sázkových kanceláří.

  • 1CSM Ploiești2,37 2,95kurz roste+24,5 %
  • 2Rapid Bukurešť1,50 1,33kurz klesá−11,3 %