Kvote CSM Ploiești – CS Rapid București
CSM Ploiești 72, CS Rapid București 88
1. četv. 21–182. četv. 22–173. četv. 12–274. četv. 17–26Pobednik (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești | 2 · CS Rapid București | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota9 kladionica · Isplativost 91,7% | 2,95 | 1,33 | 91,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +6,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +6,5 | 2 · CS Rapid București −6,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota8 kladionica · Isplativost 91,2% | 1,82 | 1,83 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 173,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota9 kladionica · Isplativost 91,5% | 1,83 | 1,83 | 91,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Konačan ishod (regularno vreme)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești | X · Nerešeno | 2 · CS Rapid București | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 89,8% | 3,16 | 13,25 | 1,38 | 89,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Konačan ishod · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești | X · Nerešeno | 2 · CS Rapid București | Isplativost |
|---|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 88,4% | 2,50 | 18,0 | 1,48 | 88,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Pobednik · 1. četvrtina
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești | 2 · CS Rapid București | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,2% | 2,16 | 1,52 | 89,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Pobednik · 2. četvrtina
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești | 2 · CS Rapid București | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,4% | 2,13 | 1,54 | 89,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Pobednik · 3. četvrtina
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești | 2 · CS Rapid București | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,2% | 2,14 | 1,53 | 89,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Pobednik · 4. četvrtina
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești | 2 · CS Rapid București | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,4% | 2,06 | 1,58 | 89,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 166,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,39 | 2,65 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 167,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,1% | 1,46 | 2,42 | 91,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 168,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,51 | 2,30 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 169,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,4% | 1,57 | 2,18 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 170,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota5 kladionica · Isplativost 91,2% | 1,63 | 2,07 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 171,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota5 kladionica · Isplativost 91% | 1,69 | 1,97 | 91% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 172,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 91,1% | 1,75 | 1,90 | 91,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 174,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota7 kladionica · Isplativost 90,8% | 1,90 | 1,74 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 175,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota5 kladionica · Isplativost 91% | 1,97 | 1,69 | 91% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 176,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota5 kladionica · Isplativost 90,9% | 2,07 | 1,62 | 90,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 177,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,3% | 2,20 | 1,56 | 91,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 178,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,2% | 2,30 | 1,51 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 179,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,3% | 2,42 | 1,46 | 91,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 180,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2% | 2,55 | 1,42 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 84,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 1,55 | 2,15 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 85,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 86,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,7% | 1,70 | 1,90 | 89,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 87,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 88,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,7% | 1,90 | 1,70 | 89,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 89,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 88,9% | 2,00 | 1,60 | 88,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 43,5 · 1. četvrtina
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,2% | 1,73 | 1,84 | 89,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 43,5 · 2. četvrtina
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,5% | 1,80 | 1,78 | 89,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 42,5 · 3. četvrtina
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,1% | 1,85 | 1,72 | 89,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Ukupno više/manje 42,5 · 4. četvrtina
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,2% | 1,77 | 1,80 | 89,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 81,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 90,1% | 1,53 | 2,19 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 82,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 89,8% | 1,63 | 2,00 | 89,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 83,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 89,7% | 1,74 | 1,85 | 89,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 84,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 89,5% | 1,88 | 1,71 | 89,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 85,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 90,1% | 2,06 | 1,60 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 86,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 89,6% | 2,12 | 1,55 | 89,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 87,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 2,15 | 1,55 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 40,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,4% | 1,65 | 2,00 | 90,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 41,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,2% | 1,80 | 1,85 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 42,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,4% | 2,00 | 1,65 | 90,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 43,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,4% | 2,00 | 1,65 | 90,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Domaćin više/manje 44,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 2,10 | 1,60 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 86,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,9% | 1,55 | 2,20 | 90,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 87,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 89,6% | 1,54 | 2,14 | 89,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 88,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 89,8% | 1,64 | 1,98 | 89,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 89,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 90,2% | 1,77 | 1,84 | 90,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 90,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 90,2% | 1,89 | 1,72 | 90,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 91,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 90,2% | 2,06 | 1,60 | 90,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 43,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 44,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 1,60 | 2,10 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 45,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,9% | 1,75 | 1,85 | 89,9% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Gost više/manje 46,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | Više | Manje | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 89,7% | 1,90 | 1,70 | 89,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −2,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești −2,5 | 2 · CS Rapid București +2,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,6% | 2,65 | 1,40 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −1,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești −1,5 | 2 · CS Rapid București +1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,4% | 2,75 | 1,37 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +1,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +1,5 | 2 · CS Rapid București −1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota5 kladionica · Isplativost 91,4% | 2,17 | 1,58 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +2,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +2,5 | 2 · CS Rapid București −2,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 91,6% | 2,20 | 1,57 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +3,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +3,5 | 2 · CS Rapid București −3,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota6 kladionica · Isplativost 91,4% | 2,17 | 1,58 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +4,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +4,5 | 2 · CS Rapid București −4,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota9 kladionica · Isplativost 90,6% | 2,09 | 1,60 | 90,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +5,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +5,5 | 2 · CS Rapid București −5,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota9 kladionica · Isplativost 90% | 1,90 | 1,71 | 90% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +7,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +7,5 | 2 · CS Rapid București −7,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota5 kladionica · Isplativost 91,3% | 1,68 | 2,00 | 91,3% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +8,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +8,5 | 2 · CS Rapid București −8,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota5 kladionica · Isplativost 91,1% | 1,57 | 2,17 | 91,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +9,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +9,5 | 2 · CS Rapid București −9,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota2 kladionice · Isplativost 90,7% | 1,46 | 2,38 | 90,7% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +10,5 (uklj. produžetke)
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +10,5 | 2 · CS Rapid București −10,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 91,6% | 1,40 | 2,65 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) −0,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești −0,5 | 2 · CS Rapid București +0,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,8% | 2,10 | 1,60 | 90,8% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +0,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +0,5 | 2 · CS Rapid București −0,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,4% | 1,95 | 1,72 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +1,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +1,5 | 2 · CS Rapid București −1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,1% | 1,95 | 1,71 | 91,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +2,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +2,5 | 2 · CS Rapid București −2,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,85 | 1,80 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +3,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +3,5 | 2 · CS Rapid București −3,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,5% | 1,97 | 1,71 | 91,5% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +4,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +4,5 | 2 · CS Rapid București −4,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,82 | 1,83 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +5,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +5,5 | 2 · CS Rapid București −5,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota4 kladionice · Isplativost 91,6% | 1,69 | 2,00 | 91,6% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +6,5 · 1. poluvreme
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +6,5 | 2 · CS Rapid București −6,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota1 kladionica · Isplativost 90,1% | 1,55 | 2,15 | 90,1% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +0,5 · 1. četvrtina
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +0,5 | 2 · CS Rapid București −0,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,4% | 1,90 | 1,76 | 91,4% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +1,5 · 1. četvrtina
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +1,5 | 2 · CS Rapid București −1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,83 | 1,82 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +0,5 · 4. četvrtina
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +0,5 | 2 · CS Rapid București −0,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,82 | 1,83 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Hendikep (spread) +1,5 · 4. četvrtina
| Tip opklade | 1 · CSM Ploiești +1,5 | 2 · CS Rapid București −1,5 | Isplativost |
|---|---|---|---|
| Prosečna kvota3 kladionice · Isplativost 91,2% | 1,83 | 1,82 | 91,2% |
Ovo su poslednje kvote pre početka utakmice. Više se ne menjaju.
Kretanje kvota · Pobednik (uklj. produžetke)
Do početka utakmice · Prosečna kvota 9 kladionica.
- 1CSM Ploiești2,37 2,95+24,5%
- 2CS Rapid București1,50 1,33−11,3%