Prejsť na obsah

Víťaz (vrátane predĺženia)

Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești2 · Rapid BukurešťVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,7 %2,951,3391,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +6,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +6,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +6,52 · Rapid Bukurešť −6,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,2 %1,821,8391,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 173,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 173,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,5 %1,831,8391,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu (riadny hrací čas)

Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM PloieștiX · Remíza2 · Rapid BukurešťVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,8 %3,1613,251,3889,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 1. polčas

Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM PloieștiX · Remíza2 · Rapid BukurešťVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88,4 %2,5018,01,4888,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Víťaz · 1. štvrtina

Víťaz · 1. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești2 · Rapid BukurešťVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %2,161,5289,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Víťaz · 2. štvrtina

Víťaz · 2. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești2 · Rapid BukurešťVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,4 %2,131,5489,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Víťaz · 3. štvrtina

Víťaz · 3. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești2 · Rapid BukurešťVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %2,141,5389,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Víťaz · 4. štvrtina

Víťaz · 4. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești2 · Rapid BukurešťVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,4 %2,061,5889,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 166,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 166,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,392,6591,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 167,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 167,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %1,462,4291,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 168,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 168,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,512,3091,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 169,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 169,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,572,1891,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 170,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 170,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,2 %1,632,0791,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 171,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 171,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91 %1,691,9791 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 172,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 172,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,1 %1,751,9091,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 174,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 174,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz7 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,8 %1,901,7490,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 175,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 175,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91 %1,971,6991 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 176,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 176,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,9 %2,071,6290,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 177,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 177,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %2,201,5691,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 178,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 178,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %2,301,5191,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 179,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 179,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %2,421,4691,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 180,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 180,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %2,551,4291,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 84,5 · 1. polčas

Viac/menej 84,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,552,1590,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 85,5 · 1. polčas

Viac/menej 85,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 86,5 · 1. polčas

Viac/menej 86,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 %1,701,9089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 87,5 · 1. polčas

Viac/menej 87,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %1,801,8591,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 88,5 · 1. polčas

Viac/menej 88,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 %1,901,7089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 89,5 · 1. polčas

Viac/menej 89,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88,9 %2,001,6088,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 43,5 · 1. štvrtina

Viac/menej 43,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %1,731,8489,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 43,5 · 2. štvrtina

Viac/menej 43,5 · 2. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,5 %1,801,7889,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 42,5 · 3. štvrtina

Viac/menej 42,5 · 3. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,1 %1,851,7289,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 42,5 · 4. štvrtina

Viac/menej 42,5 · 4. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %1,771,8089,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 81,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 81,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 %1,532,1990,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 82,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 82,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,8 %1,632,0089,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 83,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 83,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,7 %1,741,8589,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 84,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 84,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,5 %1,881,7189,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 85,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 85,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,1 %2,061,6090,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 86,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 86,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,6 %2,121,5589,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 87,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 87,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %2,151,5590,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 40,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 40,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %1,652,0090,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 41,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 41,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,2 %1,801,8591,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 42,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 42,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %2,001,6590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 43,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 43,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,4 %2,001,6590,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 44,5 · 1. polčas

Viac/menej – domáci 44,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %2,101,6090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 86,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 86,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %1,552,2090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 87,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 87,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,6 %1,542,1489,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 88,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 88,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,8 %1,641,9889,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 89,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 89,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 %1,771,8490,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 90,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 90,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 %1,891,7290,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 91,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 91,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 %2,061,6090,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 43,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 43,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 44,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 44,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %1,602,1090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 45,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 45,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,9 %1,751,8589,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 46,5 · 1. polčas

Viac/menej – hostia 46,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 %1,901,7089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −2,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −2,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești −2,52 · Rapid Bukurešť +2,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 %2,651,4091,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −1,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −1,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești −1,52 · Rapid Bukurešť +1,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,4 %2,751,3791,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +1,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +1,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +1,52 · Rapid Bukurešť −1,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,4 %2,171,5891,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +2,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +2,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +2,52 · Rapid Bukurešť −2,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,6 %2,201,5791,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +3,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +3,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +3,52 · Rapid Bukurešť −3,5Výplatnosť
Priemerný kurz6 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,4 %2,171,5891,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +4,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +4,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +4,52 · Rapid Bukurešť −4,5Výplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,6 %2,091,6090,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +5,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +5,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +5,52 · Rapid Bukurešť −5,5Výplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90 %1,901,7190 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +7,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +7,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +7,52 · Rapid Bukurešť −7,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,3 %1,682,0091,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +8,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +8,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +8,52 · Rapid Bukurešť −8,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,1 %1,572,1791,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +9,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +9,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +9,52 · Rapid Bukurešť −9,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,7 %1,462,3890,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +10,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +10,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +10,52 · Rapid Bukurešť −10,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 91,6 %1,402,6591,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −0,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești −0,52 · Rapid Bukurešť +0,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,8 %2,101,6090,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +0,5 · 1. polčas

Handicap (spread) +0,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +0,52 · Rapid Bukurešť −0,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,951,7291,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +1,5 · 1. polčas

Handicap (spread) +1,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +1,52 · Rapid Bukurešť −1,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %1,951,7191,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +2,5 · 1. polčas

Handicap (spread) +2,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +2,52 · Rapid Bukurešť −2,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,851,8091,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +3,5 · 1. polčas

Handicap (spread) +3,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +3,52 · Rapid Bukurešť −3,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %1,971,7191,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +4,5 · 1. polčas

Handicap (spread) +4,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +4,52 · Rapid Bukurešť −4,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,821,8391,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +5,5 · 1. polčas

Handicap (spread) +5,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +5,52 · Rapid Bukurešť −5,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %1,692,0091,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +6,5 · 1. polčas

Handicap (spread) +6,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +6,52 · Rapid Bukurešť −6,5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,1 %1,552,1590,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +0,5 · 1. štvrtina

Handicap (spread) +0,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +0,52 · Rapid Bukurešť −0,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,901,7691,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +1,5 · 1. štvrtina

Handicap (spread) +1,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +1,52 · Rapid Bukurešť −1,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,831,8291,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +0,5 · 4. štvrtina

Handicap (spread) +0,5 · 4. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +0,52 · Rapid Bukurešť −0,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,821,8391,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +1,5 · 4. štvrtina

Handicap (spread) +1,5 · 4. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CSM Ploiești +1,52 · Rapid Bukurešť −1,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,831,8291,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 9 stávkových kancelárií.

  • 1CSM Ploiești2,37 2,95kurz rastie+24,5 %
  • 2Rapid Bukurešť1,50 1,33kurz klesá−11,3 %