Sluneta Ústí nad Labem – Slavia Praha: kurzy
Sluneta Ústí nad Labem 89, Slavia Praha 91
1. čtvrtina 21–232. čtvrtina 32–243. čtvrtina 15–164. čtvrtina 21–28Vítěz (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 4,00 | 1,20 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +9,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +9,5 | 2 · Slavia Praha −9,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 174,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 1,82 | 1,88 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Výsledek zápasu (základní hrací doba)
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem | X · Remíza | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91 % | 4,30 | 17,6 | 1,23 | 91 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Výsledek zápasu · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem | X · Remíza | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz2 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 % | 3,02 | 18,0 | 1,37 | 89,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Výsledek zápasu · 2. poločas
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem | X · Remíza | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 88,9 % | 2,65 | 13,0 | 1,49 | 88,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vítěz · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem | 2 · Slavia Praha | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 2,90 | 1,34 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 166,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,42 | 2,62 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 167,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,41 | 2,65 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 168,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 1,46 | 2,50 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 169,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 1,51 | 2,38 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 170,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 1,56 | 2,27 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 171,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 1,62 | 2,15 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 172,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 1,68 | 2,05 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 173,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,5 % | 1,76 | 1,95 | 92,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 175,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 1,89 | 1,80 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 176,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,4 % | 1,97 | 1,74 | 92,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 177,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 2,07 | 1,66 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 178,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,3 % | 2,17 | 1,60 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 179,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 2,27 | 1,55 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 180,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 2,37 | 1,51 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 181,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 2,46 | 1,46 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 182,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,8 % | 2,60 | 1,42 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 84,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 % | 1,63 | 2,10 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 85,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 1,72 | 1,96 | 91,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 86,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 1,82 | 1,85 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 87,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 1,94 | 1,74 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 88,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 % | 2,07 | 1,64 | 91,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně 89,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 80,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 1,57 | 2,20 | 91,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 81,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 1,66 | 2,05 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 82,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 1,78 | 1,90 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 83,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,9 % | 1,91 | 1,77 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 84,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 % | 2,07 | 1,65 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 85,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 39,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 % | 1,64 | 2,07 | 91,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 40,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 1,79 | 1,88 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 41,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 % | 1,98 | 1,71 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – domácí 42,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 88,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 89,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 90,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,5 % | 1,64 | 2,07 | 91,5 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 91,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 % | 1,75 | 1,93 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 92,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92 % | 1,87 | 1,81 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 93,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 2,00 | 1,69 | 91,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 94,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,4 % | 2,15 | 1,59 | 91,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 44,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 1,66 | 2,05 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 45,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 46,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 % | 1,98 | 1,71 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Více/méně – hosté 47,5 · 1. poločas
| Typ sázky | Více | Méně | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +3,5 | 2 · Slavia Praha −3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,2 % | 2,55 | 1,42 | 91,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +4,5 | 2 · Slavia Praha −4,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,7 % | 2,45 | 1,49 | 92,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +5,5 | 2 · Slavia Praha −5,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,1 % | 2,15 | 1,61 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +6,5 | 2 · Slavia Praha −6,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 % | 2,23 | 1,56 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +7,5 | 2 · Slavia Praha −7,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,7 % | 2,05 | 1,66 | 91,7 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +8,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +8,5 | 2 · Slavia Praha −8,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,6 % | 1,90 | 1,77 | 91,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +10,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +10,5 | 2 · Slavia Praha −10,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz7 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +11,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +11,5 | 2 · Slavia Praha −11,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz6 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,2 % | 1,62 | 2,13 | 92,2 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +12,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +12,5 | 2 · Slavia Praha −12,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,6 % | 1,58 | 2,24 | 92,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +13,5 (vč. prodloužení)
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +13,5 | 2 · Slavia Praha −13,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 % | 1,42 | 2,60 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +2,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +2,5 | 2 · Slavia Praha −2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,6 % | 2,20 | 1,57 | 91,6 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +3,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +3,5 | 2 · Slavia Praha −3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 2,01 | 1,69 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +4,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +4,5 | 2 · Slavia Praha −4,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,86 | 1,81 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +5,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +5,5 | 2 · Slavia Praha −5,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,74 | 1,95 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +6,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +6,5 | 2 · Slavia Praha −6,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 1,66 | 2,07 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +7,5 · 1. poločas
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +7,5 | 2 · Slavia Praha −7,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +1,5 · 1. čtvrtina
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +1,5 | 2 · Slavia Praha −1,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 % | 2,07 | 1,66 | 92,1 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +2,5 · 1. čtvrtina
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +2,5 | 2 · Slavia Praha −2,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Handicap (spread) +3,5 · 1. čtvrtina
| Typ sázky | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +3,5 | 2 · Slavia Praha −3,5 | Výplatnost |
|---|---|---|---|
| Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,3 % | 1,68 | 2,05 | 92,3 % |
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.
Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)
Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 10 sázkových kanceláří.
- 1Sluneta Ústí nad Labem3,25 4,00+23,1 %
- 2Slavia Praha1,28 1,20−6,3 %