Cote Sluneta Ústí nad Labem – Slavia Praga
Sluneta Ústí nad Labem 89, Slavia Praga 91
Sf. 1 21–23Sf. 2 32–24Sf. 3 15–16Sf. 4 21–28Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem | 2 · Slavia Praga | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 92,3 % | 4,00 | 1,20 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +9,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +9,5 | 2 · Slavia Praga −9,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 174,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,82 | 1,88 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem | X · Egal | 2 · Slavia Praga | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91 % | 4,30 | 17,6 | 1,23 | 91 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem | X · Egal | 2 · Slavia Praga | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie2 case de pariuri · Randament 89,6 % | 3,02 | 18,0 | 1,37 | 89,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final · A doua repriză
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem | X · Egal | 2 · Slavia Praga | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 88,9 % | 2,65 | 13,0 | 1,49 | 88,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Câștigător · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem | 2 · Slavia Praga | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 2,90 | 1,34 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 166,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,42 | 2,62 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 167,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92 % | 1,41 | 2,65 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 168,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,46 | 2,50 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 169,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,51 | 2,38 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 170,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,56 | 2,27 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 171,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,62 | 2,15 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 172,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,68 | 2,05 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 173,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 92,5 % | 1,76 | 1,95 | 92,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 175,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,89 | 1,80 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 176,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,97 | 1,74 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 177,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,3 % | 2,07 | 1,66 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 178,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,3 % | 2,17 | 1,60 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 179,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,1 % | 2,27 | 1,55 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 180,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,3 % | 2,37 | 1,51 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 181,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,8 % | 2,46 | 1,46 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 182,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,8 % | 2,60 | 1,42 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 84,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,8 % | 1,63 | 2,10 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 85,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,6 % | 1,72 | 1,96 | 91,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 86,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 1,82 | 1,85 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 87,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 1,94 | 1,74 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 88,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,5 % | 2,07 | 1,64 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 89,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 80,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,6 % | 1,57 | 2,20 | 91,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 81,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 1,66 | 2,05 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 82,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,9 % | 1,78 | 1,90 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 83,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,9 % | 1,91 | 1,77 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 84,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,8 % | 2,07 | 1,65 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 85,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 39,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,5 % | 1,64 | 2,07 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 40,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 1,79 | 1,88 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 41,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,8 % | 1,98 | 1,71 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 42,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,8 % | 2,10 | 1,60 | 90,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 88,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,1 % | 1,55 | 2,15 | 90,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 89,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 1,60 | 2,15 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 90,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,5 % | 1,64 | 2,07 | 91,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 91,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,8 % | 1,75 | 1,93 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 92,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92 % | 1,87 | 1,81 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 93,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,6 % | 2,00 | 1,69 | 91,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 94,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,4 % | 2,15 | 1,59 | 91,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 44,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 1,66 | 2,05 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 45,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,7 % | 1,80 | 1,87 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 46,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,8 % | 1,98 | 1,71 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 47,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,4 % | 2,00 | 1,65 | 90,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +3,5 | 2 · Slavia Praga −3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,2 % | 2,55 | 1,42 | 91,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +4,5 | 2 · Slavia Praga −4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,7 % | 2,45 | 1,49 | 92,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +5,5 | 2 · Slavia Praga −5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 92,1 % | 2,15 | 1,61 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +6,5 | 2 · Slavia Praga −6,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 91,9 % | 2,23 | 1,56 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +7,5 | 2 · Slavia Praga −7,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 91,7 % | 2,05 | 1,66 | 91,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +8,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +8,5 | 2 · Slavia Praga −8,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 91,6 % | 1,90 | 1,77 | 91,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +10,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +10,5 | 2 · Slavia Praga −10,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie7 case de pariuri · Randament 91,9 % | 1,70 | 2,00 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +11,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +11,5 | 2 · Slavia Praga −11,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie6 case de pariuri · Randament 92,2 % | 1,62 | 2,13 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +12,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +12,5 | 2 · Slavia Praga −12,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,6 % | 1,58 | 2,24 | 92,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +13,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +13,5 | 2 · Slavia Praga −13,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,8 % | 1,42 | 2,60 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +2,5 | 2 · Slavia Praga −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,6 % | 2,20 | 1,57 | 91,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +3,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +3,5 | 2 · Slavia Praga −3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92 % | 2,01 | 1,69 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +4,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +4,5 | 2 · Slavia Praga −4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92 % | 1,86 | 1,81 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +5,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +5,5 | 2 · Slavia Praga −5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,74 | 1,95 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +6,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +6,5 | 2 · Slavia Praga −6,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,66 | 2,07 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +7,5 · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +7,5 | 2 · Slavia Praga −7,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 91,8 % | 1,55 | 2,25 | 91,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +1,5 · Sfertul 1
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +1,5 | 2 · Slavia Praga −1,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,1 % | 2,07 | 1,66 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 · Sfertul 1
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +2,5 | 2 · Slavia Praga −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +3,5 · Sfertul 1
| Tip de pariu | 1 · Sluneta Ústí nad Labem +3,5 | 2 · Slavia Praga −3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,3 % | 1,68 | 2,05 | 92,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)
Până la startul meciului · Cota medie de la 10 case de pariuri.
- 1Sluneta Ústí nad Labem3,25 4,00+23,1 %
- 2Slavia Praga1,28 1,20−6,3 %