Přejít na obsah

UT Rio Grande Valley Vaqueros – Lamar Cardinals: kurzy

Vítěz (vč. prodloužení)

Vítěz (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros2 · Lamar CardinalsVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %2,821,3993,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +6 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +6 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +62 · Lamar Cardinals −6Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 94,5 %1,901,8894,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 47,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 47,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,5 %1,871,8793,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu (základní hrací doba)

Výsledek zápasu (základní hrací doba): průměrné kurzy
Typ sázky1 · UT Rio Grande Valley VaquerosX · Remíza2 · Lamar CardinalsVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 90,9 %2,6518,01,5090,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Výsledek zápasu · 1. poločas

Výsledek zápasu · 1. poločas: průměrné kurzy
Typ sázky1 · UT Rio Grande Valley VaquerosX · Remíza2 · Lamar CardinalsVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 94,1 %2,659,601,7294,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 32,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 32,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,7 %1,124,5089,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 33,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 33,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,144,1089,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 34,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 34,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 %1,173,8089,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 35,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 35,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 %1,193,5589,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 36,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 36,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,213,4089,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 37,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 37,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,263,0589,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 38,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 38,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 %1,302,8589,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 39,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 39,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,322,7589,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 40,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 40,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 %1,362,6089,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 41,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 41,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %1,442,3689,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 42,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 42,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %1,462,2989,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 43,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 43,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,5 %1,512,2089,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 44,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 44,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 90,2 %1,602,0790,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 45,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 45,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 91,1 %1,711,9591,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 46,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 46,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 91,9 %1,781,9091,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 48,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 48,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz10 sázkových kanceláří · Výplatnost 93,1 %1,941,7993,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 49,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 49,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz11 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,4 %1,941,8494,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 50,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 50,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 90,2 %2,071,6090,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 51,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 51,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,2 %2,221,4989,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 52,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 52,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,6 %2,221,5089,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 53,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 53,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 89,9 %2,161,5489,9 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 54,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 54,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,5 %2,551,3889,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 55,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 55,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %2,751,3289,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 56,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 56,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,3 %2,851,3089,3 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 57,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 57,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %3,001,2789,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 58,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 58,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %3,251,2389,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 59,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 59,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89 %3,451,2089 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 60,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 60,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,4 %3,601,1989,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 61,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 61,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,1 %3,851,1689,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně 62,5 (vč. prodloužení)

Více/méně 62,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 89,2 %4,101,1489,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 20,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 20,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 93,6 %1,951,8093,6 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – domácí 21,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – domácí 21,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %1,951,7592,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 26,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 26,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %1,751,9592,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Více/méně – hosté 27,5 (vč. prodloužení)

Více/méně – hosté 27,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázkyVíceMéněVýplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 92,2 %1,951,7592,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +2,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +2,52 · Lamar Cardinals −2,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,2 %2,301,5492,2 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +3,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +3,52 · Lamar Cardinals −3,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %2,051,6792 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +4,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +4,52 · Lamar Cardinals −4,5Výplatnost
Průměrný kurz9 sázkových kanceláří · Výplatnost 94,5 %1,931,8594,5 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +52 · Lamar Cardinals −5Výplatnost
Průměrný kurz1 sázková kancelář · Výplatnost 95,7 %1,901,9395,7 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +5,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +5,52 · Lamar Cardinals −5,5Výplatnost
Průměrný kurz8 sázkových kanceláří · Výplatnost 92,8 %1,901,8192,8 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +6,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +6,52 · Lamar Cardinals −6,5Výplatnost
Průměrný kurz5 sázkových kanceláří · Výplatnost 92 %1,831,8592 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +7,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +7,52 · Lamar Cardinals −7,5Výplatnost
Průměrný kurz4 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,4 %1,652,1092,4 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Handicap (spread) +8,5 (vč. prodloužení)

Handicap (spread) +8,5 (vč. prodloužení): průměrné kurzy
Typ sázky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +8,52 · Lamar Cardinals −8,5Výplatnost
Průměrný kurz3 sázkové kanceláře · Výplatnost 92,1 %1,612,1592,1 %
Jsou to poslední kurzy před začátkem zápasu. Už se nemění.

Vývoj kurzů · Vítěz (vč. prodloužení)

Do začátku zápasu · Průměrný kurz z 13 sázkových kanceláří.

  • 1UT Rio Grande Valley Vaqueros2,52 2,82kurz roste+11,9 %
  • 2Lamar Cardinals1,45 1,39kurz klesá−4,1 %