Prejsť na obsah

UT Rio Grande Valley Vaqueros – Lamar Cardinals: kurzy

Víťaz (vrátane predĺženia)

Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros2 · Lamar CardinalsVýplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %2,821,3993,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +6 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +6 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +62 · Lamar Cardinals −6Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 94,5 %1,901,8894,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 47,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 47,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,5 %1,871,8793,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu (riadny hrací čas)

Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy
Typ stávky1 · UT Rio Grande Valley VaquerosX · Remíza2 · Lamar CardinalsVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 90,9 %2,6518,01,5090,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 1. polčas

Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · UT Rio Grande Valley VaquerosX · Remíza2 · Lamar CardinalsVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 94,1 %2,659,601,7294,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 32,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 32,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,7 %1,124,5089,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 33,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 33,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %1,144,1089,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 34,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 34,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,5 %1,173,8089,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 35,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 35,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,1 %1,193,5589,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 36,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 36,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %1,213,4089,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 37,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 37,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %1,263,0589,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 38,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 38,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,3 %1,302,8589,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 39,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 39,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %1,322,7589,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 40,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 40,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,3 %1,362,6089,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 41,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 41,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,4 %1,442,3689,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 42,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 42,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %1,462,2989,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 43,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 43,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,5 %1,512,2089,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 44,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 44,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 90,2 %1,602,0790,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 45,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 45,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %1,711,9591,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 46,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 46,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,9 %1,781,9091,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 48,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 48,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz10 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,1 %1,941,7993,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 49,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 49,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz11 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,4 %1,941,8494,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 50,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 50,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 90,2 %2,071,6090,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 51,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 51,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,2 %2,221,4989,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 52,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 52,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,6 %2,221,5089,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 53,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 53,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 89,9 %2,161,5489,9 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 54,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 54,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,5 %2,551,3889,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 55,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 55,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %2,751,3289,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 56,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 56,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,3 %2,851,3089,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 57,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 57,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %3,001,2789,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 58,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 58,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %3,251,2389,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 59,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 59,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89 %3,451,2089 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 60,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 60,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,4 %3,601,1989,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 61,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 61,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,1 %3,851,1689,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 62,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 62,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 89,2 %4,101,1489,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 20,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 20,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 93,6 %1,951,8093,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – domáci 21,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – domáci 21,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %1,951,7592,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 26,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 26,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %1,751,9592,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej – hostia 27,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej – hostia 27,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 92,2 %1,951,7592,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +2,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +2,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +2,52 · Lamar Cardinals −2,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,2 %2,301,5492,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +3,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +3,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +3,52 · Lamar Cardinals −3,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %2,051,6792 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +4,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +4,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +4,52 · Lamar Cardinals −4,5Výplatnosť
Priemerný kurz9 stávkových kancelárií · Výplatnosť 94,5 %1,931,8594,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +52 · Lamar Cardinals −5Výplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 95,7 %1,901,9395,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +5,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +5,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +5,52 · Lamar Cardinals −5,5Výplatnosť
Priemerný kurz8 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92,8 %1,901,8192,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +6,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +6,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +6,52 · Lamar Cardinals −6,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 92 %1,831,8592 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +7,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +7,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +7,52 · Lamar Cardinals −7,5Výplatnosť
Priemerný kurz4 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,4 %1,652,1092,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) +8,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) +8,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +8,52 · Lamar Cardinals −8,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 92,1 %1,612,1592,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 13 stávkových kancelárií.

  • 1UT Rio Grande Valley Vaqueros2,52 2,82kurz rastie+11,9 %
  • 2Lamar Cardinals1,45 1,39kurz klesá−4,1 %