Cote UT Rio Grande Valley Vaqueros – Lamar Cardinals
UT Rio Grande Valley Vaqueros 23, Lamar Cardinals 52
Pauză 6–14Câștigător (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros | 2 · Lamar Cardinals | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 93,1 % | 2,82 | 1,39 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +6 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +6 | 2 · Lamar Cardinals −6 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 94,5 % | 1,90 | 1,88 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 47,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 93,5 % | 1,87 | 1,87 | 93,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final (timp regulamentar)
| Tip de pariu | 1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros | X · Egal | 2 · Lamar Cardinals | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 90,9 % | 2,65 | 18,0 | 1,50 | 90,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Rezultat final · Prima repriză
| Tip de pariu | 1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros | X · Egal | 2 · Lamar Cardinals | Randament |
|---|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 94,1 % | 2,65 | 9,60 | 1,72 | 94,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 32,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,7 % | 1,12 | 4,50 | 89,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 33,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 1,14 | 4,10 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 34,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,5 % | 1,17 | 3,80 | 89,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 35,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,1 % | 1,19 | 3,55 | 89,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 36,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 1,21 | 3,40 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 37,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 1,26 | 3,05 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 38,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,3 % | 1,30 | 2,85 | 89,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 39,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 1,32 | 2,75 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 40,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,3 % | 1,36 | 2,60 | 89,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 41,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,4 % | 1,44 | 2,36 | 89,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 42,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 1,46 | 2,29 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 43,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 89,5 % | 1,51 | 2,20 | 89,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 44,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 90,2 % | 1,60 | 2,07 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 45,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 91,1 % | 1,71 | 1,95 | 91,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 46,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 91,9 % | 1,78 | 1,90 | 91,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 48,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie10 case de pariuri · Randament 93,1 % | 1,94 | 1,79 | 93,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 49,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie11 case de pariuri · Randament 94,4 % | 1,94 | 1,84 | 94,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 50,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 90,2 % | 2,07 | 1,60 | 90,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 51,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 89,2 % | 2,22 | 1,49 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 52,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 89,6 % | 2,22 | 1,50 | 89,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 53,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 89,9 % | 2,16 | 1,54 | 89,9 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 54,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,5 % | 2,55 | 1,38 | 89,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 55,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 2,75 | 1,32 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 56,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,3 % | 2,85 | 1,30 | 89,3 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 57,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 3,00 | 1,27 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 58,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 3,25 | 1,23 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 59,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89 % | 3,45 | 1,20 | 89 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 60,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,4 % | 3,60 | 1,19 | 89,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 61,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,1 % | 3,85 | 1,16 | 89,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total peste/sub 62,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 89,2 % | 4,10 | 1,14 | 89,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 20,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 93,6 % | 1,95 | 1,80 | 93,6 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total gazde peste/sub 21,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,2 % | 1,95 | 1,75 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 26,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,2 % | 1,75 | 1,95 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Total oaspeți peste/sub 27,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | Peste | Sub | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 92,2 % | 1,95 | 1,75 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +2,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +2,5 | 2 · Lamar Cardinals −2,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,2 % | 2,30 | 1,54 | 92,2 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +3,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +3,5 | 2 · Lamar Cardinals −3,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92 % | 2,05 | 1,67 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +4,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +4,5 | 2 · Lamar Cardinals −4,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie9 case de pariuri · Randament 94,5 % | 1,93 | 1,85 | 94,5 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +5 | 2 · Lamar Cardinals −5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie1 casă de pariuri · Randament 95,7 % | 1,90 | 1,93 | 95,7 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +5,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +5,5 | 2 · Lamar Cardinals −5,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie8 case de pariuri · Randament 92,8 % | 1,90 | 1,81 | 92,8 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +6,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +6,5 | 2 · Lamar Cardinals −6,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie5 case de pariuri · Randament 92 % | 1,83 | 1,85 | 92 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +7,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +7,5 | 2 · Lamar Cardinals −7,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie4 case de pariuri · Randament 92,4 % | 1,65 | 2,10 | 92,4 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Handicap (spread) +8,5 (incl. prelungiri)
| Tip de pariu | 1 · UT Rio Grande Valley Vaqueros +8,5 | 2 · Lamar Cardinals −8,5 | Randament |
|---|---|---|---|
| Cota medie3 case de pariuri · Randament 92,1 % | 1,61 | 2,15 | 92,1 % |
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.
Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)
Până la startul meciului · Cota medie de la 13 case de pariuri.
- 1UT Rio Grande Valley Vaqueros2,52 2,82+11,9 %
- 2Lamar Cardinals1,45 1,39−4,1 %