CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea – CS Municipal Galați: odds
CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea 97, CS Municipal Galați 67
P1 20–14P2 25–8P3 22–24P4 30–21Vinnare (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea | 2 · CS Municipal Galați | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 93,7 % | 1,01 | 13,0 | 93,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −21,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −21,5 | 2 · CS Municipal Galați +21,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,83 | 1,83 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 183,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,80 | 1,85 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat (ordinarie tid)
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea | X · Oavgjort | 2 · CS Municipal Galați | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 88,8 % | 1,02 | 25,0 | 9,50 | 88,8 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Matchresultat · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea | X · Oavgjort | 2 · CS Municipal Galați | Återbetalning |
|---|---|---|---|---|
| Snittodds1 spelbolag · Återbetalning 88 % | 1,09 | 30,0 | 5,40 | 88 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 171,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,40 | 2,62 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 172,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,41 | 2,60 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 173,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,45 | 2,47 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 174,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,40 | 2,62 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 175,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91 % | 1,41 | 2,57 | 91 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 176,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,39 | 2,65 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 177,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91 % | 1,43 | 2,50 | 91 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 178,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 1,49 | 2,37 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 179,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,54 | 2,25 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 180,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,60 | 2,12 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 181,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,66 | 2,02 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 182,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,73 | 1,93 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 184,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds5 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,88 | 1,77 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 185,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,95 | 1,72 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 186,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 2,05 | 1,65 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 187,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 2,15 | 1,59 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 188,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 2,25 | 1,54 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 189,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,5 % | 2,37 | 1,49 | 91,5 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 190,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,6 % | 2,52 | 1,44 | 91,6 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Över/Under 191,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | Över | Under | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 2,60 | 1,41 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −24,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −24,5 | 2 · CS Municipal Galați +24,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,05 | 1,64 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −23,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −23,5 | 2 · CS Municipal Galați +23,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,95 | 1,73 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −22,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −22,5 | 2 · CS Municipal Galați +22,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,7 % | 1,85 | 1,82 | 91,7 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −20,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −20,5 | 2 · CS Municipal Galați +20,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,67 | 2,02 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −19,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −19,5 | 2 · CS Municipal Galați +19,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,65 | 2,05 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −18,5 (inkl. förlängning)
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −18,5 | 2 · CS Municipal Galați +18,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,60 | 2,12 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −14,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −14,5 | 2 · CS Municipal Galați +14,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds2 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 2,02 | 1,66 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −13,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −13,5 | 2 · CS Municipal Galați +13,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,88 | 1,77 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −12,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −12,5 | 2 · CS Municipal Galați +12,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,76 | 1,90 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −11,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −11,5 | 2 · CS Municipal Galați +11,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,68 | 2,00 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −10,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −10,5 | 2 · CS Municipal Galați +10,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,68 | 2,00 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −9,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −9,5 | 2 · CS Municipal Galați +9,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,3 % | 1,74 | 1,92 | 91,3 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −8,5 · 1:a halvlek
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −8,5 | 2 · CS Municipal Galați +8,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,1 % | 1,64 | 2,05 | 91,1 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −6,5 · 1:a perioden
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −6,5 | 2 · CS Municipal Galați +6,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,83 | 1,82 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −5,5 · 1:a perioden
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −5,5 | 2 · CS Municipal Galați +5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,78 | 1,87 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −6,5 · 4:e perioden
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −6,5 | 2 · CS Municipal Galați +6,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,4 % | 1,90 | 1,76 | 91,4 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −5,5 · 4:e perioden
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −5,5 | 2 · CS Municipal Galați +5,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,78 | 1,87 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −4,5 · 4:e perioden
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −4,5 | 2 · CS Municipal Galați +4,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,83 | 1,82 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Handikapp (spread) −3,5 · 4:e perioden
| Speltyp | 1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −3,5 | 2 · CS Municipal Galați +3,5 | Återbetalning |
|---|---|---|---|
| Snittodds3 spelbolag · Återbetalning 91,2 % | 1,85 | 1,80 | 91,2 % |
Slutodds är de sista oddsen innan matchen startade. De ändras inte längre.
Oddsrörelser · Vinnare (inkl. förlängning)
Fram till matchstart · Snittodds hos 5 spelbolag.
- 1CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea1,01 1,01Oförändrat
- 2CS Municipal Galați14,0 13,0−7,1 %