Sari la conținut

Câștigător (incl. prelungiri)

Câștigător (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea2 · CS Municipal GalațiRandament
Cota medie5 case de pariuri · Randament 93,7 %1,0113,093,7 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −21,5 (incl. prelungiri)

Handicap (spread) −21,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −21,52 · CS Municipal Galați +21,5Randament
Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,5 %1,831,8391,5 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 183,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 183,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,2 %1,801,8591,2 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Rezultat final (timp regulamentar)

Rezultat final (timp regulamentar): cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm VâlceaX · Egal2 · CS Municipal GalațiRandament
Cota medie2 case de pariuri · Randament 88,8 %1,0225,09,5088,8 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Rezultat final · Prima repriză

Rezultat final · Prima repriză: cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm VâlceaX · Egal2 · CS Municipal GalațiRandament
Cota medie1 casă de pariuri · Randament 88 %1,0930,05,4088 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 171,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 171,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 %1,402,6291,2 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 172,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 172,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 %1,412,6091,4 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 173,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 173,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 %1,452,4791,4 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 174,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 174,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 %1,402,6291,2 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 175,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 175,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91 %1,412,5791 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 176,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 176,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 %1,392,6591,2 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 177,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 177,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie5 case de pariuri · Randament 91 %1,432,5091 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 178,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 178,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,5 %1,492,3791,5 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 179,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 179,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,4 %1,542,2591,4 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 180,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 180,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,2 %1,602,1291,2 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 181,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 181,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,1 %1,662,0291,1 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 182,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 182,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,2 %1,731,9391,2 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 184,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 184,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie5 case de pariuri · Randament 91,2 %1,881,7791,2 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 185,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 185,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 %1,951,7291,4 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 186,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 186,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 %2,051,6591,4 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 187,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 187,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 %2,151,5991,4 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 188,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 188,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 %2,251,5491,4 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 189,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 189,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,5 %2,371,4991,5 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 190,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 190,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,6 %2,521,4491,6 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Total peste/sub 191,5 (incl. prelungiri)

Total peste/sub 191,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariuPesteSubRandament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 %2,601,4191,4 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −24,5 (incl. prelungiri)

Handicap (spread) −24,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −24,52 · CS Municipal Galați +24,5Randament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,1 %2,051,6491,1 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −23,5 (incl. prelungiri)

Handicap (spread) −23,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −23,52 · CS Municipal Galați +23,5Randament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,7 %1,951,7391,7 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −22,5 (incl. prelungiri)

Handicap (spread) −22,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −22,52 · CS Municipal Galați +22,5Randament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,7 %1,851,8291,7 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −20,5 (incl. prelungiri)

Handicap (spread) −20,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −20,52 · CS Municipal Galați +20,5Randament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 %1,672,0291,4 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −19,5 (incl. prelungiri)

Handicap (spread) −19,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −19,52 · CS Municipal Galați +19,5Randament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 %1,652,0591,4 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −18,5 (incl. prelungiri)

Handicap (spread) −18,5 (incl. prelungiri): cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −18,52 · CS Municipal Galați +18,5Randament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 %1,602,1291,2 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −14,5 · Prima repriză

Handicap (spread) −14,5 · Prima repriză: cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −14,52 · CS Municipal Galați +14,5Randament
Cota medie2 case de pariuri · Randament 91,1 %2,021,6691,1 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −13,5 · Prima repriză

Handicap (spread) −13,5 · Prima repriză: cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −13,52 · CS Municipal Galați +13,5Randament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 %1,881,7791,2 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −12,5 · Prima repriză

Handicap (spread) −12,5 · Prima repriză: cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −12,52 · CS Municipal Galați +12,5Randament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 %1,761,9091,4 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −11,5 · Prima repriză

Handicap (spread) −11,5 · Prima repriză: cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −11,52 · CS Municipal Galați +11,5Randament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,3 %1,682,0091,3 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −10,5 · Prima repriză

Handicap (spread) −10,5 · Prima repriză: cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −10,52 · CS Municipal Galați +10,5Randament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,3 %1,682,0091,3 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −9,5 · Prima repriză

Handicap (spread) −9,5 · Prima repriză: cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −9,52 · CS Municipal Galați +9,5Randament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,3 %1,741,9291,3 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −8,5 · Prima repriză

Handicap (spread) −8,5 · Prima repriză: cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −8,52 · CS Municipal Galați +8,5Randament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,1 %1,642,0591,1 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −6,5 · Sfertul 1

Handicap (spread) −6,5 · Sfertul 1: cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −6,52 · CS Municipal Galați +6,5Randament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 %1,831,8291,2 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −5,5 · Sfertul 1

Handicap (spread) −5,5 · Sfertul 1: cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −5,52 · CS Municipal Galați +5,5Randament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 %1,781,8791,2 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −6,5 · Sfertul 4

Handicap (spread) −6,5 · Sfertul 4: cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −6,52 · CS Municipal Galați +6,5Randament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,4 %1,901,7691,4 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −5,5 · Sfertul 4

Handicap (spread) −5,5 · Sfertul 4: cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −5,52 · CS Municipal Galați +5,5Randament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 %1,781,8791,2 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −4,5 · Sfertul 4

Handicap (spread) −4,5 · Sfertul 4: cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −4,52 · CS Municipal Galați +4,5Randament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 %1,831,8291,2 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Handicap (spread) −3,5 · Sfertul 4

Handicap (spread) −3,5 · Sfertul 4: cote medii
Tip de pariu1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −3,52 · CS Municipal Galați +3,5Randament
Cota medie3 case de pariuri · Randament 91,2 %1,851,8091,2 %
Ultimele cote sunt cele de dinaintea startului. Nu se mai schimbă.

Evoluția cotelor · Câștigător (incl. prelungiri)

Până la startul meciului · Cota medie de la 5 case de pariuri.

  • 1CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea1,01 1,01Neschimbată
  • 2CS Municipal Galați14,0 13,0cota a scăzut−7,1 %