Prejsť na obsah

Víťaz (vrátane predĺženia)

Víťaz (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea2 · CS Municipal GalațiVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 93,7 %1,0113,093,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −21,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −21,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −21,52 · CS Municipal Galați +21,5Výplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,5 %1,831,8391,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 183,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 183,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,2 %1,801,8591,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu (riadny hrací čas)

Výsledok zápasu (riadny hrací čas): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm VâlceaX · Remíza2 · CS Municipal GalațiVýplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 88,8 %1,0225,09,5088,8 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Výsledok zápasu · 1. polčas

Výsledok zápasu · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm VâlceaX · Remíza2 · CS Municipal GalațiVýplatnosť
Priemerný kurz1 stávková kancelária · Výplatnosť 88 %1,0930,05,4088 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 171,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 171,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,402,6291,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 172,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 172,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,412,6091,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 173,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 173,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,452,4791,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 174,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 174,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,402,6291,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 175,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 175,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91 %1,412,5791 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 176,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 176,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,392,6591,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 177,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 177,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91 %1,432,5091 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 178,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 178,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,5 %1,492,3791,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 179,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 179,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,4 %1,542,2591,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 180,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 180,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,2 %1,602,1291,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 181,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 181,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,1 %1,662,0291,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 182,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 182,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,2 %1,731,9391,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 184,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 184,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz5 stávkových kancelárií · Výplatnosť 91,2 %1,881,7791,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 185,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 185,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,951,7291,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 186,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 186,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %2,051,6591,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 187,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 187,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %2,151,5991,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 188,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 188,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %2,251,5491,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 189,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 189,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,5 %2,371,4991,5 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 190,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 190,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,6 %2,521,4491,6 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Viac/menej 191,5 (vrátane predĺženia)

Viac/menej 191,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávkyViacMenejVýplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %2,601,4191,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −24,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −24,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −24,52 · CS Municipal Galați +24,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %2,051,6491,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −23,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −23,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −23,52 · CS Municipal Galați +23,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %1,951,7391,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −22,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −22,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −22,52 · CS Municipal Galați +22,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,7 %1,851,8291,7 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −20,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −20,52 · CS Municipal Galați +20,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,672,0291,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −19,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −19,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −19,52 · CS Municipal Galați +19,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,652,0591,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −18,5 (vrátane predĺženia)

Handicap (spread) −18,5 (vrátane predĺženia): priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −18,52 · CS Municipal Galați +18,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,602,1291,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −14,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −14,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −14,52 · CS Municipal Galați +14,5Výplatnosť
Priemerný kurz2 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %2,021,6691,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −13,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −13,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −13,52 · CS Municipal Galați +13,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,881,7791,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −12,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −12,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −12,52 · CS Municipal Galați +12,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,761,9091,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −11,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −11,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −11,52 · CS Municipal Galați +11,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,682,0091,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −10,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −10,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −10,52 · CS Municipal Galați +10,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,682,0091,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −9,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −9,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −9,52 · CS Municipal Galați +9,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,3 %1,741,9291,3 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −8,5 · 1. polčas

Handicap (spread) −8,5 · 1. polčas: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −8,52 · CS Municipal Galați +8,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,1 %1,642,0591,1 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −6,5 · 1. štvrtina

Handicap (spread) −6,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −6,52 · CS Municipal Galați +6,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,831,8291,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −5,5 · 1. štvrtina

Handicap (spread) −5,5 · 1. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −5,52 · CS Municipal Galați +5,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,781,8791,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −6,5 · 4. štvrtina

Handicap (spread) −6,5 · 4. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −6,52 · CS Municipal Galați +6,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,4 %1,901,7691,4 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −5,5 · 4. štvrtina

Handicap (spread) −5,5 · 4. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −5,52 · CS Municipal Galați +5,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,781,8791,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −4,5 · 4. štvrtina

Handicap (spread) −4,5 · 4. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −4,52 · CS Municipal Galați +4,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,831,8291,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Handicap (spread) −3,5 · 4. štvrtina

Handicap (spread) −3,5 · 4. štvrtina: priemerné kurzy
Typ stávky1 · CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea −3,52 · CS Municipal Galați +3,5Výplatnosť
Priemerný kurz3 stávkové kancelárie · Výplatnosť 91,2 %1,851,8091,2 %
Sú to posledné kurzy pred začiatkom zápasu. Už sa nemenia.

Vývoj kurzov · Víťaz (vrátane predĺženia)

Do začiatku zápasu · Priemerný kurz z 5 stávkových kancelárií.

  • 1CS Vâlcea 1924 Rm Vâlcea1,01 1,01Bez zmeny
  • 2CS Municipal Galați14,0 13,0kurz klesá−7,1 %